Licensed to Victoria Track and Field Club
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/23/2010 02:35 PM
                               2009 Dogwood Meet                               
                     Victoria, BC  - 5/9/2009 to 5/10/2009                     
                                    Results                                    
 
Event 2  Women 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Charlesworth, Emily       92 Campbell Riv           5:01.5h  
  2 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside TR           5:22.6h  
  3 Bassett, Hannah           93 Oceanside TR           5:31.4h  
  4 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo & DI           5:38.1h  
  5 Jenkins, Jessica          92 Oceanside TR           6:42.7h  
 
Event 2  Women 20-39 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Maludzinski, Laura        83 Pacific Athletic       4:32.7h  
  2 Proctor, Sarah            87 Salt Spring Trac       4:57.3h  
 
Event 2  Women 40-99 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shook, Karen              50 Unattached B           6:57.7h  
 
Event 3  Girls 14 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR           5:14.30  
  2 Cote, Addie               95 Pentrack               5:54.56  
  3 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR           5:58.05  
 
Event 3  Girls 15 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hayward, Katelyn T.       94 Cowichan Valley        4:53.69  
  2 MacDonnell, Danika        94 Pacific Athletic       5:12.70  
  3 Van Rensburg, Claire      94 Oceanside TR           5:36.80  
 -- Bakker, Mattie            94 Unattached B               DNF  
 
Event 4  Girls 12 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mylie, Emma               97 Pentrack               5:24.37  
  2 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv           5:47.05  
  3 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack               5:50.46  
  4 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack               6:21.10  
 
Event 4  Girls 13 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR           5:01.30  
  2 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo & DI           5:02.80  
  3 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo & DI           5:05.05  
  4 Brunt, Madelyn            96 Victrack               5:21.66  
  5 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack               5:25.77  
  6 Hegland, Chloe            96 Unattached             5:26.70  
  7 Bardonner, Simone         96 Comox Valley Cou       6:10.70  
 
Event 5  Girls 9 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI           6:11.7h  
  2 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack               6:29.1h  
 
Event 5  Girls 10 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steen, Cassidy            99 Victrack               5:55.6h  
  2 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River           6:26.3h  
  3 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley        6:30.4h  
  4 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley        6:36.2h  
  5 Thoms, Josephine Poppy    99 Powell River           6:38.0h  
 
Event 5  Girls 11 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall           5:58.1h  
  2 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall           6:17.0h  
 
Event 6  Men 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, Kevan              93 Salt Spring Trac       4:35.45  
  2 Psotka, Patrick           93 Victrack               4:37.86  
  3 King, Quinlyn G.          93 Oceanside TR           4:56.95  
 
Event 6  Men 18-19 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Locke, Craig              91 Oceanside TR           4:34.54  
  2 Ball, Fraser              91 Salt Spring Trac       4:58.40  
  3 Ritchie, Aaron            90 Oceanside TR           5:07.29  
 
Event 6  Men 20-39 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Findlay, Eric             82 Prairie Inn            4:06.18  
  2 Nelson, Mark              83 Unattached             4:13.00  
  3 Poirier, Blake            73 Unattached             4:31.64  
  4 Farrell, Boyd             73 Victrack               5:05.02  
  5 McGowan, Dixon            73 Victrack               6:46.68  
 
Event 6  Men 40-99 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morrow, Lorne             58 Unattached B           5:43.70  
 
Event 7  Boys 14 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Adam          95 Comox Valley Cou       5:11.55  
  2 Slang, Benjamin M.        95 Cowichan Valley        5:15.21  
  3 Howard, Clinton           95 Victrack               5:49.28  
  4 Best, Eric J.             95 Oceanside TR           6:03.02  
 
Event 7  Boys 15 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo & DI           4:44.95  
  2 Norman, Tyler             94 Victrack               4:46.39  
  3 Collette, Jackson         94 Oceanside TR           4:52.22  
  4 Koschzek, Samuel          94 Nanaimo & DI           4:53.95  
  5 Illingworth, Tyler        94 Oceanside TR           5:06.56  
  6 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        5:12.19  
  7 Dube, John                94 Alberni Vall           5:51.76  
 
Event 8  Boys 12 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters             5:33.26  
  2 Heaney, Owen              97 Victrack               6:08.96  
 
Event 8  Boys 13 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           4:57.36  
  2 Oxland, Peter             96 Oceanside TR           5:08.99  
  3 Johnson, Austin           96 Campbell Riv           5:09.54  
  4 MACEWAN, Caelan           96 Pentrack               6:05.17  
 
Event 9  Boys 10 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stanley, Jack             99 Victrack               5:55.1h  
  2 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI           6:00.4h  
  3 Stewart, Max              99 Victrack               6:01.3h  
  4 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley        6:28.0h  
  5 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley        6:32.3h  
  6 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack               6:42.8h  
  7 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley        6:44.4h  
  8 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR           6:47.3h  
  9 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley        6:51.5h  
 
Event 9  Boys 11 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fletcher, Jordan          98 Langley Mustangs       4:58.0h  
  2 Piazza, Mark              98 Victrack               5:17.2h  
  3 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley        5:35.4h  
  4 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic       5:40.0h  
  5 Bayko, Chase              98 Nanaimo & DI           5:54.5h  
  6 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI           5:54.70  
  7 Brewer, Zevier            98 Powell River           6:16.0h  
  8 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI           6:22.0h  
 
Event 11  Women 16-17 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Morgan, Grace             93 Pentrack                 13.17  -2.1  1 
  2 Power, Roxanne            92 Comox Valley Cou         13.91  -2.1  1 
  3 McLeod, Kiersten M.       92 Comox Valley Cou         14.04  -2.4  2 
  4 Horner, Sadie             93 Comox Valley Cou         14.15  -2.1  1 
  5 Howard, Allisyn L.        92 Victrack                 14.33  -2.4  2 
  6 Burnett, Alison           92 Campbell Riv             14.36  -2.4  2 
  7 Barrat, Claire            92 Comox Valley Cou         16.30  -2.4  2 
 
Event 11  Women 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Halfyard, Sasha A.        91 Comox Valley Cou         13.54  -2.1  1 
  2 Chartrand, Trina M.       91 Nanaimo & DI             14.59  -2.4  2 
 
Event 15  Girls 15 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Ashcroft, Jamie           94 Cowichan Valley          13.34  -2.7 
  2 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          13.59  -2.7 
  3 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv             14.09  -2.7 
  4 Gaudry, Lydia             94 Comox Valley Cou         14.60  -2.7 
  5 Bradley, Alexis           94 Alberni Vall             14.69  -2.7 
  6 Jimmo, Caitlyn M.         94 Oceanside TR             15.52  -2.7 
  7 Craig, Caitlin            94 Oceanside TR             15.56  -2.7 
 
Event 16  Girls 14 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Gix, Eryn                 95 Salt Spring Trac         14.17   NWI  2 
  2 Cordick, Kyla             95 Comox Valley Cou         14.56   NWI  2 
  3 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         14.81   NWI  2 
  4 Mawle, Kirsten            95 Comox Valley Cou         15.02   NWI  2 
  5 Blecic, Jesse             95 Nanaimo & DI             15.03  -3.4  1 
  6 Bourgeault, Kiera         95 Oceanside TR             15.36  -3.4  1 
  7 Sollitt, Kaeli M.         95 Oceanside TR             15.47  -3.4  1 
  8 Hornstein, Alexa          95 Comox Valley Cou         15.81  -3.4  1 
  9 Hillis, Kelly             95 Comox Valley Cou         15.88  -3.4  1 
 
Event 17  Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Oldale, Arlene            96 Alberni Vall             14.20   NWI  2 
  2 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 14.29   NWI  3 
  3 Carr, Delaney             96 Comox Valley Cou         14.55   NWI  3 
  4 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         14.60   NWI  3 
  5 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 14.83   NWI  1 
  6 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          14.90   NWI  2 
  7 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         15.04   NWI  3 
  8 Newhouse, Claire          96 Victrack                 15.22   NWI  1 
  9 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 15.28   NWI  3 
 10 Jimmo, Alannah            96 Oceanside TR             15.38   NWI  1 
 11 Dass, Nikeisha            96 Alberni Vall             15.49   NWI  1 
 11 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             15.49   NWI  3 
 13 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                 15.52   NWI  2 
 14 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             15.69   NWI  1 
 15 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         15.75   NWI  2 
 16 Bradshaw, Zoe             96 Victrack                 15.76   NWI  2 
 17 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             16.20   NWI  2 
 18 Hollingsworth, Austyn     96 Powell River             16.24   NWI  2 
 19 Doyle, Leah               96 Cowichan Valley          16.75   NWI  1 
 
Event 18  Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             14.28   NWI  3 
  2 McIver, Charlene          97 Comox Valley Cou         14.98   NWI  1 
  3 DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic         15.02   NWI  3 
  4 Morton, Tayler            97 Comox Valley Cou         15.03   NWI  3 
  5 Slater, Tina              97 Comox Valley Cou         15.33   NWI  2 
  6 Acosta, Maria             97 NorWesters               15.36   NWI  1 
  7 Voloshin, Diana           97 NorWesters               15.56   NWI  2 
  8 Psotka, Andrea            97 Victrack                 15.57   NWI  1 
  9 Illingworth, Katrina      97 Oceanside TR             15.80   NWI  1 
 10 Brown, Hannah             97 Campbell Riv             15.81   NWI  3 
 11 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou         15.97   NWI  1 
 12 Mylie, Emma               97 Pentrack                 16.01   NWI  3 
 13 Frederiksen, Mairina      97 Pacific Athletic         16.85   NWI  2 
 14 Brown, Alyssa             97 Oceanside TR             16.93   NWI  2 
 15 Hernandez, Minna          97 Powell River             17.08   NWI  1 
 16 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou         17.34   NWI  2 
 
Event 19  Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Clarke, Julia             98 Alberni Vall             14.6h   NWI  1 
  2 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou         14.9h   NWI  1 
  3 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI            J14.9h   NWI  3 
  4 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             15.3h   NWI  3 
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             15.6h   NWI  3 
  6 Girard, Katrina           98 Comox Valley Cou         15.7h   NWI  3 
  7 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR             16.4h   NWI  1 
  8 Ethier, Claire            98 Pacific Athletic         16.7h   NWI  1 
  9 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR             16.8h   NWI  2 
 10 Thompson, Kelsey          98 Comox Valley Cou         16.9h   NWI  3 
 11 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             17.0h   NWI  1 
 12 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 17.2h   NWI  2 
 13 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall             17.5h   NWI  2 
 14 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         17.8h   NWI  2 
 15 Simonson, Holly           98 Pacific Athletic         18.0h   NWI  2 
 
Event 20  Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             15.39   NWI  3 
  2 Hill, Olivia              99 Campbell Riv             16.92   NWI  2 
  3 Hill, Naomi               99 Victrack                 17.00   NWI  2 
  4 Champoux, Megan           99 Oceanside TR             17.10   NWI  1 
  5 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          17.14   NWI  1 
  6 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 17.43   NWI  3 
  7 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         17.44   NWI  3 
  8 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv             17.47   NWI  2 
  9 Steen, Cassidy            99 Victrack                 18.29   NWI  1 
 10 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             18.87   NWI  1 
 11 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR             18.91   NWI  2 
 12 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          18.96   NWI  1 
 13 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River             19.02   NWI  2 
 14 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 20.16   NWI  2 
 
Event 21  Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 17.01   NWI  2 
  2 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             17.78   NWI  1 
  3 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             17.81   NWI  2 
  4 Pickstone, Nina           00 Salt Spring Trac         18.30   NWI  1 
  5 Munro, Megan              00 Oceanside TR             18.42   NWI  2 
  6 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 18.83   NWI  2 
  7 Brewer, Zoe               00 Powell River             19.73   NWI  1 
 
Event 22  Men 16-17 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cooper, Scott             92 Oceanside TR             12.23  -2.0  2 
  2 Economou, Alexander       93 Victrack                 12.46  -3.2  1 
  3 Bennett, Michael          93 Nanaimo & DI             12.73  -2.0  2 
  4 Peleshaty, Connor J.      93 Cowichan Valley          13.00  -3.2  1 
 
Event 22  Men 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Fontaine, Daniel          90 Oceanside TR             12.02  -3.2  1 
  2 Schoonover, Dylan         91 Comox Valley Cou         12.27  -2.0  2 
  3 House, Richard            91 Pentrack                 12.30  -2.0  2 
  4 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley          12.65  -2.0  2 
 
Event 22  Men 35-99 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Freeland, Mark A.         54 Campbell Riv             15.70  -3.2 
 
Event 26  Boys 15 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Torok-Both, Blake E       94 Cowichan Valley          12.08  -2.5 
  2 Perry, Gregory            94 Campbell Riv             12.87  -2.5 
  3 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                 12.90  -2.5 
  4 Meadows, Iain             94 Nanaimo & DI             12.95  -2.5 
  5 Leslie, Alex              94 Comox Valley Cou         13.23  -2.5 
  6 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR             13.77  -2.5 
  7 Mylie, Liam               94 Pentrack                 14.09  -2.5 
  8 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack                 14.99  -2.5 
 
Event 27  Boys 14 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         13.21  -3.5  2 
  2 More O'Ferrall, Christop  95 NorWesters               13.39  -3.1  1 
  3 Hernandez, Cale           95 Powell River             13.47  -3.5  2 
  4 Peleshaty, Colby M.       95 Cowichan Valley          13.87  -3.1  1 
  5 Palou, Austin             95 Cowichan Valley          13.99  -3.5  2 
  6 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               14.25  -3.1  1 
  7 Popel, Wade               95 Pentrack                 14.32  -3.5  2 
  8 Commandeur, Adam          95 Comox Valley Cou         14.64  -3.5  2 
  9 Howard, Clinton           95 Victrack                 15.72  -3.1  1 
 10 Ford, Joshua              95 Oceanside TR             15.84  -3.1  1 
 
Event 28  Boys 13 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Simonson, Logan           96 Pacific Athletic         14.1h   NWI  2 
  2 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             14.4h   NWI  1 
  3 Stothard, Trevor          96 Pacific Athletic         14.5h   NWI  2 
  4 Johnson, Austin           96 Campbell Riv             14.7h   NWI  1 
  5 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall             14.8h   NWI  2 
  6 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 14.9h   NWI  2 
  7 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley         J14.9h   NWI  1 
  8 Gallant, Max              96 Pacific Athletic         15.9h   NWI  1 
  9 Puckett, Levi             96 Pacific Athletic         16.8h   NWI  1 
 
Event 29  Boys 12 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Zane           97 Powell River             15.60   NWI 
  2 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 15.63   NWI 
  3 Watts, Krystian           97 Oceanside TR             16.29   NWI 
  4 Bennett, Nicolas          97 Nanaimo & DI             17.28   NWI 
  5 Giles, Michael            97 Pentrack                 17.38   NWI 
 
Event 30  Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                 14.77   NWI  3 
  2 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             15.01   NWI  3 
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall             15.01   NWI  2 
  4 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             15.64   NWI  3 
  5 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         16.22   NWI  1 
  6 Parikh-Friese, Ajay       98 Pacific Athletic         16.36   NWI  3 
  7 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley          16.38   NWI  1 
  8 Piazza, Mark              98 Victrack                 16.61   NWI  2 
  9 Clifford-McFarlane, Liam  98 Alberni Vall             16.72   NWI  1 
 10 Abbott, McGregor          98 Pentrack                 17.74   NWI  2 
 11 Bateman, Jackson          98 Pentrack                 18.49   NWI  2 
 12 Brewer, Zevier            98 Powell River             19.09   NWI  2 
 
Event 31  Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Dawkin, Nate              99 Pacific Athletic         16.22   NWI  2 
  2 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             16.64   NWI  2 
  3 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             16.88   NWI  1 
  4 Stewart, Max              99 Victrack                 17.85   NWI  1 
  5 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          18.26   NWI  1 
  6 Stanley, Jack             99 Victrack                 18.36   NWI  1 
  7 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          18.98   NWI  2 
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          19.52   NWI  2 
  9 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          21.07   NWI  1 
 10 Steiner, Finn             99 Pentrack                 21.23   NWI  2 
 
Event 32  Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Cobus, Spencer            00 Victrack                 17.77   NWI 
  2 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 18.68   NWI 
  3 Hernandez, Kye            00 Powell River             18.74   NWI 
  4 Lee, Callum               00 Cowichan Valley          19.28   NWI 
 
Event 34  Women 16-17 400 Meter Hurdles 10 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley Cou       1:02.99  
  2 Delage, Danielle Y.       93 Pentrack               1:08.86  
  3 Horner, Sadie             93 Comox Valley Cou       1:16.67  
 
Event 34  Women 18-19 400 Meter Hurdles 10 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Revi, Rebecca             91 NorWesters             1:09.13  
 
Event 34  Women 20-34 400 Meter Hurdles 10 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vandenbulk, Jeannette     77 Pacific Athletic       1:03.59  
 
Event 37  Girls 15 Year Olds 300 Meter Hurdles 7 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Trenholm, Chyanne         94 Campbell Riv             53.61  
 
Event 38  Girls 14-15 300 Meter Hurdles 7 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sollitt, Kaeli M.         95 Oceanside TR             54.04  
  2 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley Cou         54.08  
  3 Mawle, Kirsten            95 Comox Valley Cou         55.29  
 
Event 42  Men 16-19 400 Meter Hurdles 10 @ 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley Cou         57.00  
  2 Sapala, Dustin R.         93 Pentrack               1:00.12  
  3 Campbell, Nick            92 Victrack               1:03.39  
 
Event 43  Boys 14-15 300 Meter Hurdles 7 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Leslie, Alex              94 Comox Valley Cou         45.92  
  2 More O'Ferrall, Christop  95 NorWesters               47.47  
  3 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo & DI             48.87  
  4 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack                 54.32  
  5 Howard, Clinton           95 Victrack               1:00.83  
 
Event 44  Boys 14-15 300 Meter Hurdles 7 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 More O'Ferrall, Christop  95 NorWesters               47.47  
  2 Howard, Clinton           95 Victrack               1:00.83  
 
Event 45  Girls 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 27"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         32.95   NWI  2 
  2 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 33.70   NWI  2 
  3 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          34.10   NWI  1 
  4 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo & DI             34.33   NWI  1 
  5 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         34.58   NWI  2 
  6 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo & DI             35.73   NWI  1 
  7 Lutman, Carrigan          96 Campbell Riv             36.17   NWI  1 
  8 Cote, Tarryn M.           96 Pentrack                 37.82   NWI  2 
 
Event 46  Girls 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Morton, Tayler            97 Comox Valley Cou         33.88   NWI  1 
  2 Acosta, Maria             97 NorWesters               33.99   NWI  1 
  3 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou         36.15   NWI  1 
  4 Turko, Megan              97 Campbell Riv             36.63   NWI  1 
  4 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack                 36.63   NWI  2 
  6 Brown, Hannah             97 Campbell Riv             37.10   NWI  1 
  7 Pickstone, Sofia          97 Salt Spring Trac         38.34   NWI  2 
  8 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou         40.33   NWI  2 
  9 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv             40.84   NWI  2 
 10 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR             41.90   NWI  2 
 
Event 48  Boys 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             34.72   NWI 
  2 MACEWAN, Caelan           96 Pentrack                 35.24   NWI 
 
Event 49  Boys 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters               36.65   NWI 
  2 Heaney, Owen              97 Victrack                 39.57   NWI 
 
Event 51  Women 16-17 1500 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Butterworth, Alycia       92 Oceanside TR           5:11.66  
 
Event 52  Men 16-17 1500 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Golf-Myers, Jonas R.      92 Cowichan Valley        4:42.14  
 
Event 53  Girls 14 1500 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR           7:01.02  
 
Event 53  Girls 15 1500 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hayward, Katelyn T.       94 Cowichan Valley        5:08.38  
 
Event 54  Boys 15 1500 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo & DI           5:02.20  
  2 Collette, Jackson         94 Oceanside TR           5:14.28  
  3 Dube, John                94 Alberni Vall           6:36.81  
 
Event 57  Women 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley Cou         59.40   2 
  2 Currie, Katelyn           92 Pacific Athletic       1:01.06   2 
  3 Morgan, Grace             93 Pentrack               1:02.38   1 
  4 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside TR           1:02.76   2 
  5 Delage, Danielle Y.       93 Pentrack               1:03.69   1 
  6 Power, Roxanne            92 Comox Valley Cou       1:04.80   2 
  7 McLeod, Kiersten M.       92 Comox Valley Cou       1:06.75   1 
  8 Horner, Sadie             93 Comox Valley Cou       1:11.22   1 
 
Event 57  Women 18-19 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 McCulligh, Maureen F.     91 Campbell Riv           1:01.26   2 
  2 Halfyard, Sasha A.        91 Comox Valley Cou       1:03.83   1 
 
Event 57  Women 20-34 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Pearse, Anastasia M.      88 Pacific Athletic         56.59   2 
 
Event 60  Girls 15 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley        1:05.40  
  2 Turgeon, Daylin           94 Alberni Vall           1:07.74  
  3 Clermont, Sabrina         94 Campbell Riv           1:08.44  
  4 Vermilyea, Kelsey         94 Pentrack               1:10.28  
  5 Derocher, Heather         94 Cowichan Valley        1:13.02  
  6 Craig, Caitlin            94 Oceanside TR           1:16.97  
  7 Jimmo, Caitlyn M.         94 Oceanside TR           1:17.13  
 
Event 61  Girls 14 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Craig, Rianne             95 Victrack               1:04.64   1 
  2 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley Cou       1:05.98   1 
  3 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR           1:06.53   2 
  4 Sollitt, Kaeli M.         95 Oceanside TR           1:07.01   1 
  5 Cordick, Kyla             95 Comox Valley Cou       1:08.23   2 
  6 Mawle, Kirsten            95 Comox Valley Cou       1:10.89   1 
  7 Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR           1:12.29   2 
  8 Hillis, Kelly             95 Comox Valley Cou       1:15.19   1 
 
Event 62  Girls 13 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR           1:03.61   2 
  2 Carr, Delaney             96 Comox Valley Cou       1:05.39   2 
  3 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou       1:06.38   2 
  4 Piercy, Jordyn            96 Victrack               1:10.13   1 
  5 Jimmo, Alannah            96 Oceanside TR           1:12.38   1 
  6 Bardonner, Simone         96 Comox Valley Cou       1:15.58   2 
  7 Hollingsworth, Austyn     96 Powell River           1:15.97   2 
  8 Pinkerton, Chloe          96 Oceanside TR           1:16.42   1 
  9 Lutman, Carrigan          96 Campbell Riv           1:17.32   1 
 
Event 63  Girls 12 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR           1:05.96   2 
  2 Slater, Tina              97 Comox Valley Cou       1:11.40   1 
  3 Brown, Alyssa             97 Oceanside TR           1:18.25   1 
  4 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv           1:18.95   2 
  5 Hernandez, Minna          97 Powell River           1:22.77   1 
  6 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou       1:26.13   2 
  7 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR           1:26.23   2 
  8 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou       1:29.52   1 
 
Event 64  Girls 11 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou       1:07.86   2 
  2 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo & DI           1:13.85   1 
  3 Clarke, Julia             98 Alberni Vall           1:14.07   1 
  4 Girard, Katrina           98 Comox Valley Cou       1:16.70   2 
  5 Layman, Sydney            98 Oceanside TR           1:17.00   2 
  6 Shewman, Skeena           98 Powell River           1:19.37   2 
  7 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall           1:20.17   1 
  8 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall           1:21.22   2 
  9 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack               1:23.38   1 
 
Event 67  Men 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley Cou         51.69   3 
  2 Milne, Tanner             93 Victrack                 53.62   3 
  3 Brown, Kevan              93 Salt Spring Trac         54.04   2 
  4 McNeill, Mark R.          92 Pentrack                 54.38   2 
  5 Salkeld, Joseph           92 Pentrack                 57.43   2 
  6 Bennett, Michael          93 Nanaimo & DI           1:01.48   1 
 
Event 67  Men 18-19 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Pratt, John               90 Pacific Athletic         51.53   3 
  2 Leigh, Ryan M.            91 Pentrack                 53.24   3 
  3 Fontaine, Daniel          90 Oceanside TR             54.10   1 
  4 Schoonover, Dylan         91 Comox Valley Cou         56.71   2 
  5 House, Richard            91 Pentrack                 56.99   3 
 
Event 67  Men 20-34 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Walsh, Dustin R.          83 Unattached B             55.40   2 
 
Event 67  Men 35-99 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shook, Vern               42 Unattached B           1:12.87  
 
Event 71  Boys 15 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Torok-Both, Blake E       94 Cowichan Valley          57.06  
  2 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR             58.40  
  3 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR           1:00.49  
  4 Illingworth, Tyler        94 Oceanside TR           1:02.18  
  5 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        1:03.50  
 
Event 72  Boys 14 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         58.16   2 
  2 Hernandez, Cale           95 Powell River             59.35   2 
  3 More O'Ferrall, Christop  95 NorWesters             1:00.59   1 
  4 Moss, Geordie             95 Pacific Athletic       1:02.70   2 
  5 Palou, Austin             95 Cowichan Valley        1:03.65   2 
  6 Commandeur, Adam          95 Comox Valley Cou       1:04.61   1 
  7 Ford, Joshua              95 Oceanside TR           1:14.37   1 
 
Event 73  Boys 13 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           1:01.28  
  2 Johnson, Austin           96 Campbell Riv           1:07.08  
  3 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley        1:08.12  
  4 Lineen, Aidan             96 Cowichan Valley        1:08.68  
 
Event 74  Boys 12 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hernandez, Zane           97 Powell River           1:09.57  
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack               1:10.81  
  3 Sim, Kayden               97 NorWesters             1:13.25  
 
Event 75  Boys 11 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fletcher, Jordan          98 Langley Mustangs       1:04.09   2 
  2 Piazza, Mark              98 Victrack               1:11.47   2 
  3 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley        1:12.66   1 
  4 Price, Evan               98 Nanaimo & DI           1:14.48   2 
  5 Bayko, Chase              98 Nanaimo & DI           1:22.54   1 
  6 Abbott, McGregor          98 Pentrack               1:25.95   2 
  7 Brewer, Zevier            98 Powell River           1:27.16   1 
  8 Bassett, Yosef            98 Oceanside TR           1:31.04   1 
 
Event 85  Women 16-17 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Charlesworth, Emily       92 Campbell Riv          10:59.36  
  2 Bassett, Hannah           93 Oceanside TR          11:55.91  
 
Event 86  Girls 13 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo & DI          10:50.11  
  2 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo & DI          10:51.16  
  3 Brunt, Madelyn            96 Victrack              11:06.03  
  4 Hegland, Chloe            96 Unattached            11:33.86  
  5 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley       11:42.18  
  6 Bardonner, Simone         96 Comox Valley Cou      12:40.43  
 
Event 86  Girls 14 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR          12:46.64  
 
Event 86  Girls 15 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hayward, Katelyn T.       94 Cowichan Valley       10:31.97  
  2 Bakker, Mattie            94 Unattached B          11:38.40  
  3 Griffin, Sarah            94 Victrack              12:02.28  
 
Event 87  Men 16-17 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 King, Quinlyn G.          93 Oceanside TR          10:18.88  
 
Event 87  Men 18-19 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ball, Fraser              91 Salt Spring Trac      10:20.52  
  2 Ritchie, Aaron            90 Oceanside TR          11:05.42  
 
Event 87  Men 35-99 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Poirier, Blake            73 Unattached             9:55.08  
  2 Farrell, Boyd             73 Victrack              11:04.08  
  3 Morrow, Lorne             58 Unattached B          12:16.46  
 -- McGowan, Dixon            73 Victrack                   DNF  
 
Event 88  Boys 13-99 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo & DI          10:09.77  
  1 Cutt, Miles               96 Cowichan Valley       10:51.21  
  1 Slang, Benjamin M.        95 Cowichan Valley       11:12.33  
  2 Collette, Jackson         94 Oceanside TR          10:12.06  
  2 Commandeur, Adam          95 Comox Valley Cou      11:12.90  
 
Event 89  Men 16-19 110 Meter Hurdles 10 @ 36"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley Cou         16.03  +0.0 
  2 Sapala, Dustin R.         93 Pentrack                 16.73  +0.0 
 
Event 90  Women 16-34 100 Meter Hurdles 10 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley Cou         15.24  -0.3 
 
Event 91  Boys 14 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               16.97   0.2 
  2 Hernandez, Cale           95 Powell River             18.30   0.2 
  3 Howard, Clinton           95 Victrack                 22.80   0.2 
 
Event 91  Boys 15 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Leslie, Alex              94 Comox Valley Cou         15.94  -0.1  2 
  2 Perry, Gregory            94 Campbell Riv             16.16  -0.1  2 
  3 Psotka, Simon             94 Victrack                 16.79  -0.1  2 
  4 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo & DI             17.74  -0.1  2 
  5 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack                 20.52  -0.1  2 
 
Event 92  Girls 15 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv             13.28  -1.4 
  2 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 13.55  -1.4 
  3 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             15.36  -1.4 
 
Event 93  Girls 14 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         15.31  -0.4 
  2 Mawle, Kirsten            95 Comox Valley Cou         16.22  -0.4 
  3 Craig, Rianne             95 Victrack                 16.80  -0.4 
  4 Schoor, Katelyn           95 Pacific Athletic         17.42  -0.4 
 
Event 94  Girls 13 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 15.18   NWI  2 
  2 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         15.27   NWI  2 
  3 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          15.64   NWI  1 
  4 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic         16.07   NWI  1 
  5 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 16.11   NWI  1 
  6 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 16.28   NWI  2 
  7 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         16.36   NWI  2 
  8 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             17.11   NWI  1 
  9 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley          18.98   NWI  2 
 
Event 95  Girls 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 27"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             14.24   NWI  2 
  2 Acosta, Maria             97 NorWesters               14.49   NWI  2 
  3 Psotka, Andrea            97 Victrack                 15.22   NWI  3 
  4 Voloshin, Diana           97 NorWesters               15.24   NWI  3 
  5 Morton, Tayler            97 Comox Valley Cou         16.00   NWI  2 
  6 Henderson, Natalie        97 Victrack                 16.70   NWI  2 
  7 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou         17.02   NWI  1 
  8 Turko, Megan              97 Campbell Riv             17.46   NWI  3 
  9 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack                 17.68   NWI  3 
 10 Frederiksen, Mairina      97 Pacific Athletic         18.33   NWI  3 
 11 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 18.89   NWI  1 
 12 Hernandez, Minna          97 Powell River             19.49   NWI  1 
 13 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou         19.79   NWI  1 
 
Event 97  Boys 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Zane           97 Powell River             15.58   NWI 
  2 Giles, Michael            97 Pentrack                 16.76   NWI 
  3 Hartmann, Joshua          97 Ocean Athlet             17.17   NWI 
  4 Watts, Krystian           97 Oceanside TR             19.47   NWI 
  5 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          24.34   NWI 
 
Event 98  Girls 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Clarke, Julia             98 Alberni Vall             11.14   NWI  1 
  2 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou         11.72   NWI  1 
  3 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             12.98   NWI  3 
  4 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR             13.26   NWI  3 
  5 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic         13.28   NWI  1 
  6 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             13.29   NWI  3 
  7 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             13.31   NWI  2 
  8 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley Cou         13.51   NWI  2 
  9 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         13.56   NWI  1 
 10 Shewman, Skeena           98 Powell River             13.60   NWI  1 
 11 Kaiser, Paige             98 Pacific Athletic         14.22   NWI  3 
 12 Lorenzo, Naomi            98 Pentrack                 14.43   NWI  2 
 
Event 99  Girls 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             11.61   NWI  2 
  2 Champoux, Megan           99 Oceanside TR             11.99   NWI  1 
  3 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          13.01   NWI  1 
  4 Hill, Naomi               99 Victrack                 13.84   NWI  1 
  5 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             14.07   NWI  2 
  6 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR             14.18   NWI  2 
  7 Thoms, Josephine Poppy    99 Powell River             14.45   NWI  1 
  8 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv             14.58   NWI  1 
  9 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River             14.93   NWI  2 
 10 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         14.99   NWI  2 
 
Event 100  Girls 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 21"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 12.65   NWI  2 
  2 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             13.18   NWI  2 
  3 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR             13.51   NWI  2 
  4 Munro, Megan              00 Oceanside TR             13.70   NWI  2 
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             13.70   NWI  1 
  6 Palmer, Charlotte         00 Oceanside TR             13.72   NWI  1 
  7 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             13.82   NWI  1 
  8 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 14.19   NWI  2 
  9 Cutt, Julia K             00 Cowichan Valley          14.66   NWI  2 
 
Event 101  Boys 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                 10.97   NWI  2 
  2 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley          12.25   NWI  1 
  3 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI             12.37   NWI  2 
  4 Parikh-Friese, Ajay       98 Pacific Athletic         12.47   NWI  2 
  5 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI             12.62   NWI  2 
  6 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         12.85   NWI  1 
  7 Donaldson, Isaac          98 Pacific Athletic         13.30   NWI  1 
  8 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 13.99   NWI  2 
  9 Bateman, Jackson          98 Pentrack                 14.83   NWI  1 
 10 Abbott, McGregor          98 Pentrack                 15.25   NWI  2 
 
Event 102  Boys 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             12.23   NWI 
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             12.32   NWI 
  3 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             13.75   NWI 
  4 Waite, Garrick            99 Oceanside TR             13.80   NWI 
  5 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          14.41   NWI 
  6 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          14.54   NWI 
  7 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          14.56   NWI 
 
Event 103  Boys 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 21"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Miles, Justin             00 Pentrack                 13.81   NWI 
  2 Hernandez, Kye            00 Powell River             13.88   NWI 
  3 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 14.42   NWI 
 
Event 105  Women 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Butterworth, Alycia       92 Oceanside TR           2:20.87  
  2 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside TR           2:28.34  
  3 Cote, Halley              93 Pentrack               2:29.54  
  4 Roskelley, Courtney       93 Victrack               2:31.28  
  5 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo & DI           2:44.47  
 -- Power, Roxanne            92 Comox Valley Cou           DNF  
 
Event 105  Women 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McCulligh, Maureen F.     91 Campbell Riv           2:21.38  
 
Event 105  Women 35-99 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shook, Karen              50 Unattached B           3:20.01  
 
Event 107  Girls 14-15 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR           2:32.19  
  2 Van Rensburg, Claire      94 Oceanside TR           2:33.64  
  3 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley Cou       2:37.59  
  4 Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR           2:49.88  
  5 Cote, Addie               95 Pentrack               3:07.95  
 
Event 108  Girls 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR           2:25.69  
  2 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley        2:35.68  
  3 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack               2:37.62  
  4 Bardonner, Simone         96 Comox Valley Cou       2:54.94  
  5 Jimmo, Alannah            96 Oceanside TR           2:59.50  
  6 Pinkerton, Chloe          96 Oceanside TR           3:06.68  
 
Event 109  Girls 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Palmer, Sophie            97 Oceanside TR           2:38.29  
  2 Mylie, Emma               97 Pentrack               2:39.16  
  3 DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic       2:40.90  
  4 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR           2:44.05  
  5 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv           2:47.68  
  6 Slater, Tina              97 Comox Valley Cou       2:48.29  
  7 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack               2:57.54  
  8 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR           3:09.73  
  9 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou       3:18.94  
 
Event 110  Girls 11 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall           2:56.52  
  2 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall           2:59.86  
  3 Pinkerton, Tess           98 Oceanside TR           3:03.65  
  4 Layman, Sydney            98 Oceanside TR           3:08.08  
  5 Lorenzo, Naomi            98 Pentrack               3:12.53  
  6 Girard, Katrina           98 Comox Valley Cou       3:20.43  
  7 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack               3:42.21  
 
Event 111  Girls 10 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR           2:52.17  
  2 Champoux, Megan           99 Oceanside TR           2:54.56  
  3 Steen, Cassidy            99 Victrack               2:55.08  
  4 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic       2:57.56  
  5 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley        3:08.17  
  6 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley        3:22.55  
  7 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR           3:24.98  
  8 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack               3:40.11  
 
Event 112  Girls 9 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI           3:00.1h  
  2 Palmer, Charlotte         00 Oceanside TR           3:17.3h  
  3 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack               3:26.4h  
  4 Cutt, Julia K             00 Cowichan Valley        3:35.0h  
  5 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR           3:39.0h  
 
Event 113  Men 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Economou, Alexander       93 Victrack               2:12.17  
  2 Salkeld, Joseph           92 Pentrack               2:14.80  
 
Event 113  Men 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Forseth, Rowan            91 Unattached B           1:59.03  
 
Event 113  Men 35-99 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McGowan, Dixon            73 Victrack               3:00.12  
 
Event 114  Boys 15 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lefebure, Sean H          94 Cowichan Valley        2:19.42  
  2 Illingworth, Tyler        94 Oceanside TR           2:23.71  
  3 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        2:25.49  
 
Event 115  Boys 14-15 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hernandez, Cale           95 Powell River           2:27.90  
  2 Commandeur, Adam          95 Comox Valley Cou       2:29.00  
  3 Slang, Benjamin M.        95 Cowichan Valley        2:36.77  
  4 Howard, Clinton           95 Victrack               2:55.33  
 
Event 116  Boys 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           2:25.82  
  2 Oxland, Peter             96 Oceanside TR           2:30.00  
  3 Johnson, Austin           96 Campbell Riv           2:33.58  
  4 Cutt, Miles               96 Cowichan Valley        2:54.47  
  5 Stothard, Trevor          96 Pacific Athletic       2:54.70  
  6 MACEWAN, Caelan           96 Pentrack               3:00.92  
 
Event 117  Boys 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters             2:43.10  
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack               2:43.96  
  3 Heaney, Owen              97 Victrack               3:03.86  
 
Event 118  Boys 11 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Piazza, Mark              98 Victrack               2:37.35  
  2 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley        2:44.63  
  3 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI           2:46.51  
  4 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI           3:02.05  
  5 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI           3:04.65  
  6 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic       3:06.08  
  7 Brewer, Zevier            98 Powell River           3:14.26  
 
Event 119  Boys 9-10 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Max              99 Victrack               2:56.10  
  2 Stanley, Jack             99 Victrack               2:58.91  
  3 Elliott, Noah             99 Oceanside TR           3:00.12  
  4 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI           3:05.29  
  5 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley        3:07.63  
  6 Waite, Garrick            99 Oceanside TR           3:12.42  
  7 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley        3:19.22  
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley        3:23.25  
  9 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley        3:31.08  
 10 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR           3:37.21  
 11 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack               3:40.26  
 
Event 120  Boys 9 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Miles, Justin             00 Pentrack               3:43.06  
 
Event 122  Women 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Luedke, Veronica          92 Nanaimo & DI             26.64   0.1  3 
  2 Morgan, Grace             93 Pentrack                 26.72   0.2  2 
  3 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley Cou         26.89   0.1  3 
  4 Westby, Tori              93 Unattached B             27.81   0.2  2 
  5 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI             28.00  +0.0  1 
  6 Power, Roxanne            92 Comox Valley Cou         28.01   0.2  2 
  7 Lamoureux, Mei San        93 Nanaimo & DI             28.64  +0.0  1 
  8 Burnett, Alison           92 Campbell Riv             28.91   0.2  2 
  9 Horner, Sadie             93 Comox Valley Cou         29.32   0.2  2 
 10 McLeod, Kiersten M.       92 Comox Valley Cou         29.49  +0.0  1 
 11 Barrat, Claire            92 Comox Valley Cou         33.57  +0.0  1 
 
Event 122  Women 18-19 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Halfyard, Sasha A.        91 Comox Valley Cou         27.85   0.1  3 
 
Event 122  Women 20-34 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Pearse, Anastasia M.      88 Pacific Athletic         25.94   0.1  3 
 
Event 122  Women 35-99 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Capewell, Valerie         62 Nanaimo & DI             28.86  +0.0 
 
Event 123  Girls 15 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Ashcroft, Jamie           94 Cowichan Valley          27.80  +0.0 
  2 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          28.26  +0.0 
  3 Clermont, Sabrina         94 Campbell Riv             29.52  +0.0 
  4 Trenholm, Chyanne         94 Campbell Riv             29.91  +0.0 
  5 Bradley, Alexis           94 Alberni Vall             30.07  +0.0 
  6 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             30.97  +0.0 
  7 Jimmo, Caitlyn M.         94 Oceanside TR             31.43  +0.0 
  8 Craig, Caitlin            94 Oceanside TR             32.59  +0.0 
 
Event 124  Girls 14 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cordick, Kyla             95 Comox Valley Cou         28.97   0.8  2 
  2 Craig, Rianne             95 Victrack                 29.50   0.1  1 
  3 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         29.60   0.8  2 
  4 Blecic, Jesse             95 Nanaimo & DI             29.89   0.1  1 
  5 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley Cou         29.91   0.8  2 
  6 Mawle, Kirsten            95 Comox Valley Cou         30.96   0.8  2 
  7 Hornstein, Alexa          95 Comox Valley Cou         31.81   0.1  1 
  8 Bourgeault, Kiera         95 Oceanside TR             31.91   0.1  1 
  9 Hillis, Kelly             95 Comox Valley Cou         33.72   0.1  1 
 
Event 125  Girls 13 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Oldale, Arlene            96 Alberni Vall             29.03   NWI  1 
  2 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 29.28   NWI  2 
  3 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         29.38   NWI  2 
  4 Irvine, Malia             96 Comox Valley Cou         29.51   NWI  1 
  5 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 30.06   NWI  1 
  6 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley          30.15   NWI  2 
  7 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                 30.39   NWI  2 
  8 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         31.76   NWI  2 
  9 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             32.48   NWI  1 
 10 Romkes, Riley             96 Oceanside TR             33.26   NWI  1 
 
Event 126  Girls 12 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             29.02   NWI  2 
  2 Slater, Tina              97 Comox Valley Cou         31.21   NWI  1 
  3 Acosta, Maria             97 NorWesters               31.63   NWI  1 
  4 Morton, Tayler            97 Comox Valley Cou         31.73   NWI  2 
  5 Brown, Hannah             97 Campbell Riv             31.98   NWI  2 
  6 Turko, Megan              97 Campbell Riv             32.16   NWI  1 
  7 Brown, Alyssa             97 Oceanside TR             33.75   NWI  2 
  8 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou         33.86   NWI  1 
  9 Hernandez, Minna          97 Powell River             35.19   NWI  1 
 10 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou         35.79   NWI  2 
 11 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 35.82   NWI  2 
 
Event 127  Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou         30.79   NWI  1 
  2 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI             31.60   NWI  2 
  3 Girard, Katrina           98 Comox Valley Cou         32.72   NWI  2 
  4 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             33.59   NWI  1 
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             33.75   NWI  2 
  6 Thompson, Kelsey          98 Comox Valley Cou         34.18   NWI  1 
  7 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR             34.63   NWI  1 
  8 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             34.68   NWI  2 
  9 Shewman, Skeena           98 Powell River             34.73   NWI  1 
 10 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 35.62   NWI  2 
 11 Munro, Emily              98 Oceanside TR             37.99   NWI  1 
 
Event 130  Men 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Peleshaty, Connor J.      93 Cowichan Valley          26.01  +0.0  2 
  2 Blackburn, Nick           93 Comox Valley Cou         26.50   0.7  3 
  3 Little, Sean M.           92 Nanaimo & DI             28.41  +0.0  2 
 
Event 130  Men 18-19 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Pratt, John               90 Pacific Athletic         24.00   0.7  3 
  2 Fontaine, Daniel          90 Oceanside TR             24.25  +0.0  2 
  3 House, Richard            91 Pentrack                 24.78   0.7  3 
  4 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley          24.90  +0.0  2 
  5 Schoonover, Dylan         91 Comox Valley Cou         24.92  +0.0  2 
 
Event 130  Men 20-34 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Vaartnou, Nicholas M.     88 Pacific Athletic         23.19   0.7  3 
 
Event 130  Men 35-99 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Shook, Vern               42 Unattached B             31.45  +0.0 
  2 Freeland, Mark A.         54 Campbell Riv             32.76  +0.0 
 
Event 131  Boys 15 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Torok-Both, Blake E       94 Cowichan Valley          24.84   0.1 
  2 Meadows, Iain             94 Nanaimo & DI             25.93   0.1 
  3 Leslie, Alex              94 Comox Valley Cou         26.18   0.1 
  4 Hamdi, David              94 Victrack                 26.23   0.1 
  5 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR             27.66   0.1 
  6 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley          27.70   0.1 
 
Event 132  Boys 14 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Peleshaty, Colby M.       95 Cowichan Valley          26.59   0.1 
  2 Hernandez, Cale           95 Powell River             26.76   0.1 
  3 Commandeur, Adam          95 Comox Valley Cou         29.38   0.1 
  4 Howard, Clinton           95 Victrack                 32.59   0.1 
  5 Ford, Joshua              95 Oceanside TR             32.61   0.1 
 
Event 133  Boys 13 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Johnson, Austin           96 Campbell Riv             30.05   NWI 
  2 Cutt, Miles               96 Cowichan Valley          30.23   NWI 
  3 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          30.26   NWI 
 
Event 134  Boys 12 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters               31.07   NWI 
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                 32.14   NWI 
  3 Giles, Michael            97 Pentrack                 35.60   NWI 
 
Event 135  Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall             29.84   NWI 
  2 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             30.15   NWI 
  3 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             31.21   NWI 
  4 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley          32.61   NWI 
  5 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI             36.53   NWI 
  6 Abbott, McGregor          98 Pentrack                 36.64   NWI 
  7 Lotocky, Chris            98 Pentrack                 37.03   NWI 
  8 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 37.31   NWI 
 
Event 139  Women 16-17 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Inglis, Rachael K.        93 Victrack               7:31.78  
  2 Zosiak, Lauryn            93 Victrack               8:24.95  
  3 Jenkins, Jessica          92 Oceanside TR           8:29.68  
  4 Longmuir, Caley J.        92 Oceanside TR           8:53.83  
  5 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo & DI           9:16.21  
 
Event 140  Girls 13 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cote, Tarryn M.           96 Pentrack              10:04.54  
 
Event 140  Girls 14 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Henderson, Aimee          95 Victrack               8:49.21  
  2 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR           9:46.22  
 
Event 140  Girls 15 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vermilyea, Kelsey         94 Pentrack               8:39.63  
 
Event 141  Girls 9 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack               5:58.41  
  2 Brewer, Zoe               00 Powell River           7:29.32  
 
Event 141  Girls 10 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Champoux, Megan           99 Oceanside TR           6:11.99  
 
Event 141  Girls 11 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall           4:32.80  
  2 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack               5:01.04  
  3 Pinkerton, Tess           98 Oceanside TR           5:13.56  
 
Event 141  Girls 12 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack               4:31.32  
  2 Henderson, Natalie        97 Victrack               5:11.56  
  3 King, Tkia                97 Oceanside TR           5:20.27  
  4 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou       5:25.07  
 -- Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR               DNF  
 
Event 143  Men 35-99 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 -- Brown, Donald             51 Unattached B                DQ  
 
Event 144  Boys 15 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack               8:24.83  
 
Event 145  Boys 10 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack               7:04.34  
 
Event 145  Boys 11 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brewer, Zevier            98 Powell River           5:11.38  
  2 Pickard, Connor           98 Oceanside TR           5:13.95  
  3 Carmichael, Joshua        98 Pentrack               5:35.52  
 -- Bateman, Jackson          98 Pentrack                    DQ  
 
Event 148  Girls 14 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sollitt, Kaeli M.         95 Oceanside TR             1.30m  
  2 Kavelaars, Ruth Anne      95 Pacific Athletic         1.25m  
  3 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic        J1.25m  
 
Event 148  Girls 15 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 1.55m  
  2 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv             1.50m  
  3 Jimmo, Caitlyn M.         94 Oceanside TR             1.30m  
  4 Derocher, Heather         94 Cowichan Valley          1.25m  
  5 Vermilyea, Kelsey         94 Pentrack                J1.25m  
 
Event 149  Boys 14 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hernandez, Cale           95 Powell River             1.60m  
  2 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic        J1.60m  
  3 More O'Ferrall, Christop  95 NorWesters               1.45m  
  4 Villette, Graham          95 Alberni Vall            J1.45m  
  5 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               1.35m  
  6 Palou, Austin             95 Cowichan Valley         J1.35m  
  7 Howard, Clinton           95 Victrack                 1.15m  
 
Event 149  Boys 15 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Perry, Gregory            94 Campbell Riv             1.70m  
  2 Psotka, Simon             94 Victrack                 1.65m  
  3 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley          1.60m  
  4 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo & DI             1.55m  
  5 Nyhof, Adam               94 Unattached               1.50m  
  5 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR             1.50m  
 
Event 150  Girls 13 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 1.35m  
  2 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                J1.35m  
  3 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         1.30m  
  4 Irvine, Malia             96 Comox Valley Cou        J1.30m  
  5 Carr, Delaney             96 Comox Valley Cou         1.25m  
  6 Jimmo, Alannah            96 Oceanside TR            J1.25m  
  7 Dass, Nikeisha            96 Alberni Vall             1.20m  
  8 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                J1.20m  
  9 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic        J1.20m  
  9 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR            J1.20m  
 11 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                J1.20m  
 12 Lloyd, Julia              96 Pacific Athletic        J1.20m  
 13 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         1.15m  
 14 Stewart-Grantham, Sarah   96 Comox Valley Cou        J1.15m  
 15 Bradshaw, Emily           96 Pacific Athletic        J1.15m  
 
Event 151  Boys 13 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Simonson, Logan           96 Pacific Athletic         1.35m  
  2 Lineen, Aidan             96 Cowichan Valley          1.30m  
  3 Gallant, Max              96 Pacific Athletic         1.25m  
  3 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall             1.25m  
  5 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley         J1.25m  
  6 MACEWAN, Caelan           96 Pentrack                 1.20m  
  7 Puckett, Levi             96 Pacific Athletic         1.15m  
 
Event 152  Girls 12 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             1.40m  
  2 King, Tkia                97 Oceanside TR             1.25m  
  3 Frederiksen, Mairina      97 Pacific Athletic        J1.25m  
  4 Voloshin, Diana           97 NorWesters               1.20m  
  5 Brown, Alyssa             97 Oceanside TR             1.15m  
  5 Hernandez, Minna          97 Powell River             1.15m  
  7 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou        J1.15m  
  8 Pickstone, Sofia          97 Salt Spring Trac         1.10m  
  8 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv             1.10m  
 10 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR            J1.10m  
 
Event 153  Boys 12 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hernandez, Zane           97 Powell River             1.30m  
  2 Giles, Michael            97 Pentrack                 1.25m  
  3 Sim, Kayden               97 NorWesters               1.20m  
  4 Hartmann, Joshua          97 Ocean Athlet             1.15m  
  5 Willett, Sam              97 Pacific Athletic         1.10m  
  6 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                J1.10m  
 -- Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley             NH  
 
Event 154  Girls 11 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             1.21m  
  2 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             1.15m  
  3 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall             1.05m  
  4 Thompson, Kelsey          98 Comox Valley Cou        J1.05m  
  5 Kaiser, Paige             98 Pacific Athletic        J1.05m  
  6 Simonson, Holly           98 Pacific Athletic        J1.05m  
  7 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR            J1.05m  
  7 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou        J1.05m  
  9 Shewman, Skeena           98 Powell River            J1.05m  
 10 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic         1.00m  
 11 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic        J1.00m  
 12 Puckett, Austia           98 Pacific Athletic         0.95m  
 13 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 0.90m  
 
Event 155  Boys 11 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                 1.25m  
  2 Brewer, Zevier            98 Powell River             1.20m  
  3 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         1.15m  
  4 Donaldson, Isaac          98 Pacific Athletic        J1.15m  
  5 Pickard, Connor           98 Oceanside TR             1.10m  
  5 Forbes, Matt              98 Pacific Athletic         1.10m  
  7 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         1.05m  
  8 Hurley, Nicholas          98 Victrack                 1.00m  
  9 Clifford-McFarlane, Liam  98 Alberni Vall            J1.00m  
 10 Bassett, Yosef            98 Oceanside TR             0.95m  
 -- Carmichael, Joshua        98 Pentrack                    NH  
 
Event 156  Girls 9 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 1.05m  
  2 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             1.00m  
  3 Munro, Megan              00 Oceanside TR             0.95m  
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             0.90m  
  5 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR            J0.90m  
  6 Palmer, Charlotte         00 Oceanside TR            J0.90m  
 -- Sayah, Taylor             00 Oceanside TR                NH  
 
Event 156  Girls 10 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             1.22m  
  2 Frederiksen, Lindsey      99 Pacific Athletic         1.10m  
  3 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv            J1.10m  
  4 Champoux, Megan           99 Oceanside TR             1.05m  
  5 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             1.00m  
  6 Steen, Cassidy            99 Victrack                 0.95m  
  7 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR             0.90m  
  8 Dass, Norina              99 Alberni Vall            J0.90m  
  9 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 0.85m  
 
Event 157  Boys 9 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hernandez, Kye            00 Powell River             1.15m  
  2 Miles, Justin             00 Pentrack                 0.90m  
 -- Sammons, Benjamin         00 Pentrack                    NH  
 
Event 157  Boys 10 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI             1.15m  
  2 Dawkin, Nate              99 Pacific Athletic         1.10m  
  3 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR            J1.10m  
  4 Stewart, Max              99 Victrack                 1.05m  
  5 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          1.00m  
  6 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             0.95m  
  7 Waite, Garrick            99 Oceanside TR            J0.95m  
  8 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          0.90m  
  9 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR            J0.90m  
 -- Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley             NH  
 -- Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley             NH  
 -- Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                    NH  
 
Event 159  Girls 14 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         4.25m  -0.2 
  2 Hornstein, Alexa          95 Comox Valley Cou         3.79m   1.3 
  3 Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR             3.78m  +0.0 
  4 Bourgeault, Kiera         95 Oceanside TR             3.59m   0.9 
  5 Mawle, Kirsten            95 Comox Valley Cou         3.30m   0.8 
  6 Schoor, Katelyn           95 Pacific Athletic        J3.30m   0.4 
 
Event 159  Girls 15 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          4.99m   0.5 
  2 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv             4.76m  -0.1 
  3 Ashcroft, Jamie           94 Cowichan Valley          4.46m   0.2 
  4 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 4.36m   0.5 
  5 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             4.27m  -0.6 
  6 Clermont, Sabrina         94 Campbell Riv             4.22m   0.4 
  7 Turgeon, Daylin           94 Alberni Vall             4.19m  -0.2 
  8 Vermilyea, Kelsey         94 Pentrack                 3.85m  +0.0 
  9 Jimmo, Caitlyn M.         94 Oceanside TR             3.71m  -0.7 
 
Event 160  Boys 14 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Cale           95 Powell River             5.17m  -0.2 
  2 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         5.11m  -0.1 
  3 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               4.51m  +0.0 
  4 Moss, Geordie             95 Pacific Athletic         4.48m  -0.5 
  5 Howard, Clinton           95 Victrack                 4.10m  -0.4 
  6 Ford, Joshua              95 Oceanside TR             3.47m  +0.0 
 
Event 160  Boys 15 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Perry, Gregory            94 Campbell Riv             5.73m  -0.6 
  2 Stubbs, Nolan B.          94 Pentrack                 5.03m  -0.4 
  3 Psotka, Simon             94 Victrack                 4.98m  -0.2 
  4 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR             4.92m  -0.1 
  5 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                 4.86m  -0.3 
  5 Meadows, Iain             94 Nanaimo & DI             4.86m   0.5 
  7 Mylie, Liam               94 Pentrack                 4.72m  -0.3 
  8 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley          4.67m  -1.4 
  9 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack                 4.12m  -0.2 
 
Event 161  Girls 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 4.18m   NWI 
  2 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                 4.10m   NWI 
  3 Oldale, Arlene            96 Alberni Vall             3.97m   NWI 
  4 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         3.94m   NWI 
  5 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 3.92m   NWI 
  6 HO, Meghan V.             96 NorWesters               3.90m   NWI 
  7 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          3.88m   NWI 
  8 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         3.85m   NWI 
  9 Bradshaw, Emily           96 Pacific Athletic         3.69m   NWI 
 10 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         3.68m   NWI 
 11 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                 3.63m   NWI 
 12 Jimmo, Alannah            96 Oceanside TR             3.57m   NWI 
 13 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             3.48m   NWI 
 14 Cote, Tarryn M.           96 Pentrack                 3.46m   NWI 
 15 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             3.45m   NWI 
 16 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 3.34m   NWI 
 17 Lutman, Carrigan          96 Campbell Riv             3.30m   NWI 
 18 Cordick, Karis            96 Comox Valley Cou         3.29m   NWI 
 19 Hollingsworth, Austyn     96 Powell River             3.21m   NWI 
 20 Bradshaw, Zoe             96 Victrack                J3.21m   NWI 
 21 Romkes, Riley             96 Oceanside TR             3.16m   NWI 
 22 Love, Daphne              96 Victrack                 3.14m   NWI 
 23 Bardonner, Simone         96 Comox Valley Cou         2.85m   NWI 
 24 Doyle, Leah               96 Cowichan Valley          2.73m   NWI 
 
Event 162  Boys 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall             4.42m   NWI 
  2 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 4.31m   NWI 
  3 Johnson, Austin           96 Campbell Riv             4.19m   NWI 
  4 Stothard, Trevor          96 Pacific Athletic         3.70m   NWI 
  5 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          3.66m   NWI 
  6 Kazanowski, Riley         96 Nanaimo & DI             3.53m   NWI 
  7 Gallant, Max              96 Pacific Athletic         3.33m   NWI 
  8 Puckett, Levi             96 Pacific Athletic         3.18m   NWI 
 
Event 163  Girls 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             4.59m   NWI 
  2 Palmer, Sophie            97 Oceanside TR             3.90m   NWI 
  3 Fredrickson, Nicole E.    97 Cowichan Valley          3.83m   NWI 
  4 Mylie, Emma               97 Pentrack                 3.81m   NWI 
  5 Slater, Tina              97 Comox Valley Cou         3.80m   NWI 
  6 Voloshin, Diana           97 NorWesters               3.68m   NWI 
  7 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv             3.67m   NWI 
  8 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou         3.57m   NWI 
  9 Brown, Alyssa             97 Oceanside TR             3.48m   NWI 
 10 DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic         3.45m   NWI 
 11 Brown, Hannah             97 Campbell Riv             3.19m   NWI 
 12 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 3.18m   NWI 
 13 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou        J3.18m   NWI 
 
Event 164  Boys 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Zane           97 Powell River             3.85m   NWI 
  2 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 3.76m   NWI 
  3 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                 3.73m   NWI 
  4 Heaney, Owen              97 Victrack                 3.17m   NWI 
  5 Giles, Michael            97 Pentrack                 3.15m   NWI 
  6 Watts, Krystian           97 Oceanside TR             3.10m   NWI 
  7 Willett, Sam              97 Pacific Athletic         2.93m   NWI 
  8 Bennett, Nicolas          97 Nanaimo & DI             2.85m   NWI 
 
Event 165  Girls 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI             3.67m   NWI 
  2 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo & DI            J3.67m   NWI 
  3 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             3.32m   NWI 
  4 Ethier, Claire            98 Pacific Athletic         3.29m   NWI 
  5 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR             3.24m   NWI 
  6 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 3.15m   NWI 
  7 Thompson, Kelsey          98 Comox Valley Cou         3.12m   NWI 
  8 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall            J3.12m   NWI 
  9 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         3.08m   NWI 
 10 Kaiser, Paige             98 Pacific Athletic         2.99m   NWI 
 11 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         2.97m   NWI 
 12 Lorenzo, Naomi            98 Pentrack                J2.97m   NWI 
 13 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             2.95m   NWI 
 14 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic         2.91m   NWI 
 15 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR             2.86m   NWI 
 16 Pinkerton, Tess           98 Oceanside TR            J2.86m   NWI 
 17 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             2.74m   NWI 
 
Event 166  Boys 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             3.93m   NWI 
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall             3.86m   NWI 
  3 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI            J3.86m   NWI 
  4 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                 3.51m   NWI 
  5 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         3.29m   NWI 
  6 Parikh-Friese, Ajay       98 Pacific Athletic         3.27m   NWI 
  7 Pickard, Connor           98 Oceanside TR             3.03m   NWI 
  8 Brewer, Zevier            98 Powell River             2.96m   NWI 
  9 Lotocky, Chris            98 Pentrack                 2.67m   NWI 
 10 Bateman, Jackson          98 Pentrack                 2.58m   NWI 
 
Event 167  Girls 9 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 3.39m   NWI 
  2 Pickstone, Nina           00 Salt Spring Trac         3.02m   NWI 
  3 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             2.87m   NWI 
  4 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             2.80m   NWI 
  5 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             2.72m   NWI 
  6 Munro, Megan              00 Oceanside TR             2.54m   NWI 
  7 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 2.41m   NWI 
  8 Brewer, Zoe               00 Powell River             2.26m   NWI 
 
Event 167  Girls 10 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             4.03m   NWI 
  2 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          3.28m   NWI 
  3 Champoux, Megan           99 Oceanside TR             3.21m   NWI 
  4 Hill, Olivia              99 Campbell Riv            J3.21m   NWI 
  5 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River             3.05m   NWI 
  6 Steen, Cassidy            99 Victrack                 3.00m   NWI 
  7 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv             2.96m   NWI 
  8 Hill, Naomi               99 Victrack                 2.92m   NWI 
  9 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          2.88m   NWI 
 10 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR             2.85m   NWI 
 11 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         2.80m   NWI 
 12 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 2.77m   NWI 
 13 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             2.74m   NWI 
 14 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 2.26m   NWI 
 15 Devlin, Myriam (Mimi)     99 Pacific Athletic         2.20m   NWI 
 16 Devlin, Sofia             99 Pacific Athletic         1.76m   NWI 
 
Event 168  Boys 9 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Kye            00 Powell River             3.41m   NWI 
  2 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 2.74m   NWI 
  3 Lee, Callum               00 Cowichan Valley          2.39m   NWI 
 
Event 168  Boys 10 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             3.24m   NWI 
  2 Stewart, Max              99 Victrack                J3.24m   NWI 
  3 Waite, Garrick            99 Oceanside TR             3.14m   NWI 
  4 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             2.85m   NWI 
  5 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          2.70m   NWI 
  6 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          2.66m   NWI 
  7 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 2.65m   NWI 
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          2.60m   NWI 
  9 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR             2.50m   NWI 
 10 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          2.25m   NWI 
 11 Steiner, Finn             99 Pentrack                 1.97m   NWI 
 
Event 169  Girls 14 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         8.86m   1.4 
  2 Hornstein, Alexa          95 Comox Valley Cou         8.70m   2.0 
  3 Kavelaars, Ruth Anne      95 Pacific Athletic        J8.70m   1.3 
  4 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley Cou         8.15m   1.9 
  5 Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR             8.07m   1.4 
 
Event 169  Girls 15 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv            10.35m   2.2 
  2 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley         10.23m   2.8 
  3 Trenholm, Chyanne         94 Campbell Riv             9.51m   2.1 
  4 Clermont, Sabrina         94 Campbell Riv             8.84m   0.3 
  5 Hayward, Katelyn T.       94 Cowichan Valley          8.72m   0.4 
 
Event 170  Boys 14 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Cale           95 Powell River            11.09m   2.2 
  2 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               9.76m   2.7 
  3 Palou, Austin             95 Cowichan Valley          9.41m   3.3 
 
Event 170  Boys 15 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Perry, Gregory            94 Campbell Riv            11.56m   1.6 
  2 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                10.24m   2.2 
  3 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley          9.70m   2.1 
 
Event 171  Girls 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 HO, Meghan V.             96 NorWesters               8.95m   NWI 
  2 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         8.81m   NWI 
  3 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         8.38m   NWI 
  4 Dass, Nikeisha            96 Alberni Vall             8.33m   NWI 
  5 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          8.25m   NWI 
  6 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                 8.22m   NWI 
  7 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou         7.95m   NWI 
  8 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             7.55m   NWI 
  9 Love, Daphne              96 Victrack                 7.49m   NWI 
 10 Lutman, Carrigan          96 Campbell Riv             7.46m   NWI 
 11 Pinkerton, Chloe          96 Oceanside TR             7.45m   NWI 
 12 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             7.32m   NWI 
 13 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic         7.08m   NWI 
 14 Cote, Tarryn M.           96 Pentrack                 7.06m   NWI 
 
Event 172  Boys 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Johnson, Austin           96 Campbell Riv             9.20m   NWI 
  2 Lynch, Dejon              96 Nanaimo & DI             8.58m   NWI 
  3 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall             8.53m   NWI 
  4 Kazanowski, Riley         96 Nanaimo & DI             7.93m   NWI 
  5 Stothard, Trevor          96 Pacific Athletic         7.47m   NWI 
  6 Puckett, Levi             96 Pacific Athletic         6.98m   NWI 
 
Event 173  Girls 12 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Acosta, Maria             97 NorWesters               8.60m   NWI 
  2 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv             7.95m   NWI 
  3 Frederiksen, Mairina      97 Pacific Athletic         7.28m   NWI 
  4 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR             6.63m   NWI 
 
Event 174  Boys 12 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hernandez, Zane           97 Powell River             8.56m   NWI 
  2 Sim, Kayden               97 NorWesters               8.16m   NWI 
  3 Hartmann, Joshua          97 Ocean Athlet             7.40m   NWI 
 
Event 175  Girls 11 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI             7.92m   NWI 
  2 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR             7.57m   NWI 
  3 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall             6.80m   NWI 
  4 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             6.66m   NWI 
  5 Pinkerton, Tess           98 Oceanside TR             5.91m   NWI 
  6 Munro, Emily              98 Oceanside TR             5.77m   NWI 
 
Event 176  Boys 11 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             8.58m   NWI 
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall             8.30m   NWI 
  3 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             8.24m   NWI 
  4 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley          7.11m   NWI 
  5 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI             7.00m   NWI 
  6 Pickard, Connor           98 Oceanside TR             6.86m   NWI 
  7 Brewer, Zevier            98 Powell River             6.64m   NWI 
  8 Bayko, Chase              98 Nanaimo & DI             6.58m   NWI 
  9 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI             6.48m   NWI 
 
Event 177  Girls 14 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Carroll, MACKENZIE        95 Victrack                22.90m  
  2 Cote, Addie               95 Pentrack                21.21m  
  3 Hornstein, Alexa          95 Comox Valley Cou        20.57m  
  4 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic        18.84m  
  5 Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR            17.68m  
  6 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR            12.61m  
  7 Hillis, Kelly             95 Comox Valley Cou        11.85m  
 
Event 177  Girls 15 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Goodmanson, Sheriden      94 Victrack                23.27m  
  2 Hayward, Katelyn T.       94 Cowichan Valley         19.28m  
  3 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv            18.48m  
  4 Craig, Caitlin            94 Oceanside TR            13.66m  
 
Event 178  Boys 14 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic        29.46m  
  2 Villette, Graham          95 Alberni Vall            29.19m  
  3 Hernandez, Cale           95 Powell River            27.38m  
  4 King, Kaleb               95 Oceanside TR            22.50m  
  5 Howard, Clinton           95 Victrack                21.00m  
  6 Ford, Joshua              95 Oceanside TR            16.72m  
  7 Best, Eric J.             95 Oceanside TR            16.68m  
 
Event 178  Boys 15 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kereszti, Mason           94 Pacific Athletic        43.13m  
  2 Tranfield, Eric           94 Comox Valley Cou        40.75m  
  3 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR            25.81m  
 
Event 179  Girls 13 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vandermale, Sydney        96 Comox Valley Cou        23.84m  
  2 HO, Meghan V.             96 NorWesters              23.73m  
  3 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic        19.91m  
  4 Berg, Alexa               96 Oceanside TR            18.16m  
  5 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic        18.08m  
  6 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic        17.90m  
  7 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR            14.63m  
  8 Lloyd, Julia              96 Pacific Athletic        14.60m  
  9 Dass, Nikeisha            96 Alberni Vall            14.31m  
 10 Bradshaw, Emily           96 Pacific Athletic        13.60m  
 11 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic        13.18m  
 12 Bradshaw, Zoe             96 Victrack                12.90m  
 13 Romkes, Riley             96 Oceanside TR            12.63m  
 14 Pinkerton, Chloe          96 Oceanside TR            12.34m  
 15 Stewart-Grantham, Sarah   96 Comox Valley Cou        12.20m  
 16 Irvine, Malia             96 Comox Valley Cou        12.00m  
 17 Bardonner, Simone         96 Comox Valley Cou        11.67m  
 
Event 180  Boys 13 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall            33.64m  
  2 Simonson, Logan           96 Pacific Athletic        22.52m  
  3 Kazanowski, Riley         96 Nanaimo & DI            20.04m  
  4 Gallant, Max              96 Pacific Athletic        19.62m  
  5 Puckett, Levi             96 Pacific Athletic        16.03m  
 
Event 181  Girls 12 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR            22.09m  
  2 Frederiksen, Mairina      97 Pacific Athletic        18.87m  
  3 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou        16.36m  
  4 Acosta, Maria             97 NorWesters              15.39m  
  5 Morton, Tayler            97 Comox Valley Cou        14.66m  
  6 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack                14.09m  
  7 Voloshin, Diana           97 NorWesters              11.93m  
  8 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                11.63m  
  9 Psotka, Andrea            97 Victrack                11.01m  
 10 Hernandez, Minna          97 Powell River             8.20m  
 -- DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic          FOUL  
 
Event 182  Boys 12 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                14.82m  
  2 Hernandez, Zane           97 Powell River            14.36m  
  3 Smith, Julian A.          97 Pentrack                14.26m  
  4 Willett, Sam              97 Pacific Athletic        13.89m  
 
Event 183  Girls 11 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR            15.38m  
  2 Munro, Emily              98 Oceanside TR            13.72m  
  3 Layman, Sydney            98 Oceanside TR            13.11m  
  4 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI            12.66m  
  5 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall            12.38m  
  6 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic        11.42m  
  7 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                11.17m  
  8 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou        11.12m  
  9 Simonson, Holly           98 Pacific Athletic        10.52m  
 10 Kaiser, Paige             98 Pacific Athletic         9.77m  
 11 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR             9.44m  
 12 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley Cou         8.61m  
 13 Puckett, Austia           98 Pacific Athletic         6.68m  
 
Event 184  Boys 11 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall            20.45m  
  2 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                20.09m  
  3 Pickard, Connor           98 Oceanside TR            16.55m  
  4 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI            15.91m  
  5 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI            15.06m  
  6 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic        14.46m  
  7 Forbes, Matt              98 Pacific Athletic        13.34m  
  8 Price, Evan               98 Nanaimo & DI            12.94m  
  9 Hurley, Nicholas          98 Victrack                12.92m  
 10 Brewer, Zevier            98 Powell River            11.22m  
 11 Bateman, Jackson          98 Pentrack                10.51m  
 
Event 185  Girls 10 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR            13.11m  
  2 Dass, Norina              99 Alberni Vall            11.82m  
  3 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River            11.68m  
  4 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR            10.76m  
  5 Champoux, Megan           99 Oceanside TR             8.85m  
  6 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 8.66m  
  7 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 7.38m  
 
Event 186  Boys 10 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Elliott, Noah             99 Oceanside TR            13.51m  
  2 Dawkin, Nate              99 Pacific Athletic        10.62m  
  3 Steiner, Finn             99 Pentrack                 8.60m  
  4 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 6.09m  
 
Event 187  Girls 14 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley Cou        23.26m  
  2 Cote, Addie               95 Pentrack                19.76m  
  3 Hillis, Kelly             95 Comox Valley Cou        18.07m  
  4 Schoor, Katelyn           95 Pacific Athletic        11.07m  
  5 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR             8.47m  
 
Event 187  Girls 15 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv            28.53m  
  2 Goodmanson, Sheriden      94 Victrack                21.56m  
  3 Clermont, Sabrina         94 Campbell Riv            19.62m  
  4 Craig, Caitlin            94 Oceanside TR            17.48m  
  5 Jimmo, Caitlyn M.         94 Oceanside TR            11.55m  
 
Event 188  Boys 14 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic        33.71m  
  2 Moss, Geordie             95 Pacific Athletic        32.39m  
  3 Hernandez, Cale           95 Powell River            32.16m  
  4 Howard, Clinton           95 Victrack                24.78m  
  5 King, Kaleb               95 Oceanside TR            24.46m  
  6 Voloshin, Daniel          95 NorWesters              21.73m  
  7 Ford, Joshua              95 Oceanside TR            18.32m  
 
Event 188  Boys 15 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                40.51m  
  2 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR            38.74m  
  3 Lefebure, Sean H          94 Cowichan Valley         38.42m  
  4 Stubbs, Nolan B.          94 Pentrack                36.66m  
  5 Tranfield, Eric           94 Comox Valley Cou        34.17m  
  6 Dube, John                94 Alberni Vall            30.59m  
  7 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley         27.72m  
 
Event 189  Girls 13 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 HO, Meghan V.             96 NorWesters              26.38m  
  2 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic        22.19m  
  3 Irvine, Malia             96 Comox Valley Cou        21.42m  
  4 Dass, Nikeisha            96 Alberni Vall            20.18m  
  5 Oldale, Arlene            96 Alberni Vall            19.87m  
  6 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley Cou        18.70m  
  7 Bradshaw, Emily           96 Pacific Athletic        18.53m  
  8 Berg, Alexa               96 Oceanside TR            18.51m  
  9 Lloyd, Julia              96 Pacific Athletic        18.24m  
 10 Carr, Delaney             96 Comox Valley Cou        17.84m  
 11 Cote, Tarryn M.           96 Pentrack                16.62m  
 12 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                15.90m  
 13 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic        14.65m  
 14 Stewart-Grantham, Sarah   96 Comox Valley Cou        14.62m  
 15 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR            12.78m  
 16 Hollingsworth, Austyn     96 Powell River            12.62m  
 17 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo & DI             9.83m  
 18 Jimmo, Alannah            96 Oceanside TR             9.51m  
 19 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             8.81m  
 
Event 190  Boys 13 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall            30.81m  
  2 Kazanowski, Riley         96 Nanaimo & DI            19.52m  
  3 Simonson, Logan           96 Pacific Athletic        17.84m  
  4 MACEWAN, Caelan           96 Pentrack                15.98m  
  5 Stothard, Trevor          96 Pacific Athletic        14.82m  
 
Event 191  Girls 12 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou        23.13m  
  2 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR            21.96m  
  3 Pickstone, Sofia          97 Salt Spring Trac        17.58m  
  4 Frederiksen, Mairina      97 Pacific Athletic        17.32m  
  5 DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic        16.81m  
  6 Nuttall, Megan            97 Campbell Riv            15.57m  
  7 Brown, Alyssa             97 Oceanside TR            14.35m  
  8 Lindal, Brooke            97 Comox Valley Cou        14.29m  
  9 King, Tkia                97 Oceanside TR            14.09m  
 
Event 192  Boys 12 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Willett, Sam              97 Pacific Athletic        18.97m  
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                15.66m  
  3 Hernandez, Zane           97 Powell River            15.35m  
  4 Giles, Michael            97 Pentrack                13.03m  
  5 Heaney, Owen              97 Victrack                12.51m  
  6 Watts, Krystian           97 Oceanside TR            11.55m  
  7 Bennett, Nicolas          97 Nanaimo & DI            10.81m  
  8 Sim, Kayden               97 NorWesters               9.48m  
 
Event 193  Girls 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                14.53m  
  2 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR            14.00m  
  3 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI            13.69m  
  4 Farrar, Una               98 Pacific Athletic        13.57m  
  5 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR            12.29m  
  6 Girard, Katrina           98 Comox Valley Cou        12.00m  
  7 Layman, Sydney            98 Oceanside TR            11.71m  
  8 Clarke, Julia             98 Alberni Vall            11.59m  
  9 Kaiser, Paige             98 Pacific Athletic        11.41m  
 10 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou        11.27m  
 11 Munro, Emily              98 Oceanside TR            11.24m  
 12 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall            10.99m  
 13 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall            10.24m  
 14 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo & DI             9.84m  
 15 Puckett, Austia           98 Pacific Athletic         9.06m  
 16 Lorenzo, Naomi            98 Pentrack                 8.24m  
 17 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic         6.35m  
 
Event 194  Boys 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                26.55m  
  2 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI            21.35m  
  3 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic        19.94m  
  4 Parikh-Friese, Ajay       98 Pacific Athletic        19.73m  
  5 Forbes, Matt              98 Pacific Athletic        18.17m  
  6 Bassett, Yosef            98 Oceanside TR            15.89m  
  7 Pickard, Connor           98 Oceanside TR            13.98m  
  8 Bateman, Jackson          98 Pentrack                13.03m  
  9 Abbott, McGregor          98 Pentrack                 9.87m  
 10 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         9.06m  
 -- Clifford-McFarlane, Liam  98 Alberni Vall              FOUL  
 
Event 195  Girls 10 Year Olds Javelin Throw 400g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR            15.26m  
  2 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv            13.86m  
  3 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River            11.64m  
  4 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                10.91m  
  5 Dass, Norina              99 Alberni Vall            10.31m  
  6 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             9.33m  
  7 Hill, Olivia              99 Campbell Riv             9.22m  
  8 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         8.24m  
  9 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 8.06m  
 10 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR             7.81m  
 11 Devlin, Sofia             99 Pacific Athletic         7.33m  
 12 Devlin, Myriam (Mimi)     99 Pacific Athletic         4.00m  
 
Event 196  Boys 10 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR            11.74m  
  2 Elliott, Noah             99 Oceanside TR            11.56m  
  3 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR            10.19m  
  4 Steiner, Finn             99 Pentrack                 8.67m  
  5 Stanley, Jack             99 Victrack                 8.42m  
  6 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 6.14m  
 
Event 197  Girls 14 Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Carroll, MACKENZIE        95 Victrack                 8.22m  
  2 Cote, Addie               95 Pentrack                 6.35m  
  3 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         6.12m  
  4 Hillis, Kelly             95 Comox Valley Cou         5.42m  
  5 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR             4.79m  
 
Event 197  Girls 15 Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell Riv             9.54m  
  2 Bradley, Alexis           94 Alberni Vall             9.07m  
  3 Turgeon, Daylin           94 Alberni Vall             7.57m  
  4 Ashcroft, Jamie           94 Cowichan Valley          6.91m  
 
Event 198  Boys 14 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Villette, Graham          95 Alberni Vall             9.47m  
  2 Hernandez, Cale           95 Powell River             8.20m  
  3 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               7.95m  
  4 Howard, Clinton           95 Victrack                 7.87m  
  5 Best, Eric J.             95 Oceanside TR             6.95m  
 
Event 198  Boys 15 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Tranfield, Eric           94 Comox Valley Cou        12.52m  
  2 Kereszti, Mason           94 Pacific Athletic        11.44m  
  3 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR             9.99m  
 
Event 199  Girls 13 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                 8.28m  
  2 HO, Meghan V.             96 NorWesters               8.05m  
  3 Oldale, Arlene            96 Alberni Vall             7.52m  
  4 Hollingsworth, Austyn     96 Powell River             7.04m  
  5 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             6.87m  
  6 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic         6.84m  
  7 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic         6.71m  
  8 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 5.94m  
  9 Romkes, Riley             96 Oceanside TR             5.72m  
 
Event 200  Boys 13 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Vall            11.60m  
  2 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             8.99m  
  3 Kazanowski, Riley         96 Nanaimo & DI             8.20m  
  4 Gallant, Max              96 Pacific Athletic         6.81m  
  5 MACEWAN, Caelan           96 Pentrack                 6.80m  
 
Event 201  Girls 12 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             7.81m  
  2 Bauman, Lauren            97 West Van                 6.15m  
  3 McIver, Charlene          97 Comox Valley Cou         6.03m  
  4 Acosta, Maria             97 NorWesters               5.66m  
  5 Fredrickson, Nicole E.    97 Cowichan Valley          5.40m  
  6 Hillis, Maggie            97 Comox Valley Cou         5.14m  
  7 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 5.04m  
  8 Voloshin, Diana           97 NorWesters               4.95m  
 
Event 202  Boys 12 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 5.51m  
 
Event 203  Girls 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR             6.29m  
  2 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             6.24m  
  3 Kaiser, Paige             98 Pacific Athletic         6.23m  
  4 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo & DI             5.92m  
  5 Tottenham, Isabelle       98 Oceanside TR             5.78m  
  6 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         5.71m  
  7 Simonson, Holly           98 Pacific Athletic         5.67m  
  8 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic         5.64m  
  9 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         5.57m  
 10 Munro, Emily              98 Oceanside TR             5.34m  
 11 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 5.30m  
 12 Seabrook, Danica          98 Alberni Vall             5.01m  
 13 Puckett, Austia           98 Pacific Athletic         4.62m  
 14 Pinkerton, Tess           98 Oceanside TR             4.58m  
 15 Lorenzo, Naomi            98 Pentrack                 4.57m  
 16 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             4.31m  
 
Event 204  Boys 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall             9.11m  
  2 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             8.27m  
  3 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                 7.54m  
  4 Donaldson, Isaac          98 Pacific Athletic         7.07m  
  5 Parikh-Friese, Ajay       98 Pacific Athletic         6.92m  
  6 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 6.90m  
  7 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         6.46m  
  8 Brewer, Zevier            98 Powell River             5.71m  
  9 Bateman, Jackson          98 Pentrack                 5.63m  
 
Event 205  Girls 9 Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             4.45m  
  2 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             4.32m  
  3 Munro, Megan              00 Oceanside TR             4.17m  
  4 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR             3.79m  
  5 Brewer, Zoe               00 Powell River             2.71m  
 
Event 205  Girls 10 Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             7.23m  
  2 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv             5.48m  
  3 Champoux, Megan           99 Oceanside TR             5.46m  
  4 Hollingsworth, Bayley     99 Powell River             5.43m  
  5 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          5.34m  
  6 Frederiksen, Lindsey      99 Pacific Athletic         5.04m  
  7 Leachman, Brianna         99 Oceanside TR             4.98m  
  8 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 4.83m  
  9 Dass, Norina              99 Alberni Vall             4.80m  
 10 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          4.70m  
 11 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             4.23m  
 12 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         3.40m  
 13 Steen, Cassidy            99 Victrack                 3.02m  
 
Event 206  Boys 9 Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lee, Callum               00 Cowichan Valley          5.43m  
  2 Miles, Justin             00 Pentrack                 4.86m  
  3 Hernandez, Kye            00 Powell River             4.30m  
  4 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 3.70m  
 
Event 206  Boys 10 Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             6.66m  
  2 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          6.08m  
  3 Dawkin, Nate              99 Pacific Athletic         5.63m  
  4 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI             4.71m  
  5 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          4.63m  
  6 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          4.44m  
  7 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          3.99m  
  8 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 3.86m  
 
Event 207  Women 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Kira               93 Victrack                 1.55m  
  2 HO, Pamela                93 NorWesters               1.50m  
 
Event 207  Women 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Parent, Holly E.          91 Victrack                 1.70m  
  2 Chartrand, Trina M.       91 Nanaimo & DI             1.55m  
 
Event 207  Women 35-99 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Anderson, Sandra J.       40 Pentrack                 1.20m  
  2 Murfitt, Anne J.          59 Pentrack                 1.10m  
 
Event 208  Men 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McKay, David              92 Victrack                 1.78m  
  2 Sapala, Dustin R.         93 Pentrack                 1.65m  
 
Event 208  Men 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Proulx, Emmett            90 Victrack                 1.75m  
 
Event 209  Women 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lamoureux, Mei San        93 Nanaimo & DI             4.55m   0.4 
  2 Mount, Kerissa P.         92 Cowichan Valley          4.40m  -0.6 
  3 Loeb, Sarah               92 Pacific Athletic         4.28m   0.9 
 
Event 209  Women 18-19 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Revi, Rebecca             91 NorWesters               4.67m  -0.4 
 
Event 209  Women 20-34 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Donner, Claire N.         89 Pacific Athletic         5.07m   1.0 
 
Event 209  Women 35-99 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Anderson, Sandra J.       40 Pentrack                 2.92m  +0.0 
  2 Murfitt, Anne J.          59 Pentrack                 2.31m  -0.4 
 
Event 210  Men 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Cooper, Scott             92 Oceanside TR             5.64m   0.2 
  2 Sapala, Dustin R.         93 Pentrack                 5.53m   NWI 
  3 McNeill, Mark R.          92 Pentrack                 5.47m  +0.0 
 
Event 210  Men 18-19 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 House, Richard            91 Pentrack                 5.59m   NWI 
 
Event 210  Men 35-99 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McGowan, Dixon            73 Victrack                 2.98m   0.3 
 
Event 211  Women 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 HO, Pamela                93 NorWesters               9.99m   3.4 
  2 Loeb, Sarah               92 Pacific Athletic         9.01m   2.4 
  3 Westby, Tori              93 Unattached B             8.46m   2.6 
 
Event 211  Women 18-19 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sanchez-Tyler, Madison M  91 Cowichan Valley          9.58m   2.6 
 
Event 212  Men 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McNeill, Mark R.          92 Pentrack                12.13m   0.5 
  2 Cooper, Scott             92 Oceanside TR            11.11m  +0.0 
  3 Bennett, Michael          93 Nanaimo & DI            10.88m  +0.0 
 
Event 213  Girls 13 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Love, Daphne              96 Victrack                 1.57m  
 
Event 213  Girls 14 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Rianne             95 Victrack                 1.57m  
 
Event 213  Women 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Kira               93 Victrack                 2.75m  
  2 Swift, Hannah             92 Victrack                 2.45m  
 
Event 213  Women 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Falkins, Hayley M.        90 Victrack                 2.45m  
 
Event 213  Women 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richey, Meghan            89 Victrack                 3.35m  
 
Event 213  Women 35-99 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Anderson, Sandra J.       40 Pentrack                 1.85m  
  2 Craig, Nancy              65 Victrack                 1.70m  
  3 Murfitt, Anne J.          59 Pentrack                 1.27m  
 
Event 214  Men 15 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Psotka, Simon             94 Victrack                 2.75m  
 
Event 214  Men 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McKay, David              92 Victrack                 4.10m  
  2 Psotka, Patrick           93 Victrack                 2.00m  
 
Event 214  Men 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vaesen, Gavin             91 Victrack                 3.95m  
 -- Proulx, Emmett            90 Victrack                    NH  
 
Event 214  Men 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steele, Adam A.           88 Victrack                 3.80m  
  2 Steele, Sergei            89 Victrack                 3.20m  
 
Event 214  Men 35-99 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Clements, Owen            65 Victrack                 4.25m  
  2 Love, Stuart              68 Victrack                 3.65m  
  2 Psotka, Wayne J.          63 Victrack                 3.65m  
  4 Underdahl, Ken R.         45 Victrack                 2.45m  
  5 Dumas, Gerard D.          35 Victrack                 2.15m  
 
Event 215  Women 16-17 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI            30.11m  
  2 Westby, Tori              93 Unattached B            18.19m  
 
Event 215  Women 35-99 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keatley-Campbell, Linda   56 Nanaimo & DI            20.70m  
  2 Murfitt, Anne J.          59 Pentrack                18.62m  
  3 Anderson, Sandra J.       40 Pentrack                18.32m  
  4 Morfitt, Peggy A.         37 Pentrack                12.17m  
 
Event 216  Men 16-17 Discus Throw 1.5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keenan, Adam              93 Pacific Athletic        40.24m  
  2 Haley, Clint A.           93 Alberni Vall            35.84m  
  3 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        35.57m  
  4 Irvine, Evan              93 Comox Valley Cou        26.34m  
 
Event 217  Women 16-17 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Kirstin H.       93 Comox Valley Cou        36.00m  
  2 Arnold, Jenny             93 Comox Valley Cou        32.78m  
  3 Cote, Halley              93 Pentrack                30.33m  
  4 Jenkins, Jessica          92 Oceanside TR             9.22m  
 
Event 217  Women 18-19 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fougner, Lauren           91 Pacific Athletic        25.66m  
 
Event 217  Women 35-99 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Anderson, Sandra J.       40 Pentrack                21.02m  
  2 Murfitt, Anne J.          59 Pentrack                17.57m  
  3 Morfitt, Peggy A.         37 Pentrack                10.14m  
 
Event 218  Men 16-17 Javelin Throw 700 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keenan, Adam              93 Pacific Athletic        47.07m  
  2 Haley, Clint A.           93 Alberni Vall            46.90m  
  3 Economou, Zac             93 Pacific Athletic        41.38m  
  4 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        41.14m  
  5 Irvine, Evan              93 Comox Valley Cou        34.66m  
  6 Sapala, Dustin R.         93 Pentrack                30.13m  
 
Event 219  Women 16-17 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI            10.43m  
  2 Arnold, Jenny             93 Comox Valley Cou         9.81m  
 
Event 219  Women 35-49 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison, Che              63 Victrack                 6.10m  
 
Event 220  Men 16-17 Shot Put 5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        11.63m  
  2 Cooper, Scott             92 Oceanside TR            10.24m  
  3 Little, Sean M.           92 Nanaimo & DI            10.14m  
  4 Irvine, Evan              93 Comox Valley Cou        10.03m  
  5 Sapala, Dustin R.         93 Pentrack                 8.81m  
 
Event 317  Girls 11 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI              9.40   NWI  3 
  2 Lachapelle, Chelsea       98 Comox Valley Cou          9.45   NWI  1 
  3 Squire, Kyla              98 Oceanside TR              9.51   NWI  3 
  4 Layman, Sydney            98 Oceanside TR              9.63   NWI  3 
  5 Girard, Katrina           98 Comox Valley Cou          9.89   NWI  3 
  6 Clarke, Julia             98 Alberni Vall              9.98   NWI  1 
  7 Pilton, Lindsay           98 Oceanside TR             10.06   NWI  1 
  8 Thompson, Kelsey          98 Comox Valley Cou         10.28   NWI  3 
  9 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley Cou         10.30   NWI  2 
 10 Cruickshank, Heather      98 Alberni Vall             10.36   NWI  2 
 11 Puckett, Austia           98 Pacific Athletic         10.42   NWI  1 
 12 Shewman, Skeena           98 Powell River             10.48   NWI  2 
 13 Lorenzo, Naomi            98 Pentrack                 11.14   NWI  2 
 14 Munro, Emily              98 Oceanside TR             11.28   NWI  1 
 
Event 318  Boys 11 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                  9.09   NWI  2 
  2 Price, Evan               98 Nanaimo & DI              9.12   NWI  2 
  3 Weegar, Thompson          98 Alberni Vall              9.25   NWI  1 
  4 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI              9.61   NWI  2 
  5 Donaldson, Isaac          98 Pacific Athletic          9.81   NWI  1 
  6 Crumb, Noah E.            98 Cowichan Valley           9.87   NWI  1 
  7 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic          9.93   NWI  1 
  8 Hurley, Nicholas          98 Victrack                 10.06   NWI  1 
  9 Parikh-Friese, Ajay       98 Pacific Athletic         10.08   NWI  2 
 10 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 10.86   NWI  2 
 11 Abbott, McGregor          98 Pentrack                 10.92   NWI  2 
 11 Pickard, Connor           98 Oceanside TR             10.92   NWI  1 
 13 Bateman, Jackson          98 Pentrack                 10.95   NWI  2 
 
Event 319  Girls 10 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR              9.61   NWI  2 
  2 Champoux, Megan           99 Oceanside TR              9.73   NWI  1 
  3 Hill, Naomi               99 Victrack                  9.90   NWI  1 
  4 Frederiksen, Lindsey      99 Pacific Athletic         10.12   NWI  2 
  5 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          10.17   NWI  1 
  6 Hunter, Hayley            99 Campbell Riv             10.58   NWI  2 
  7 Steen, Cassidy            99 Victrack                 10.59   NWI  1 
  8 Dass, Norina              99 Alberni Vall             10.83   NWI  1 
  9 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          11.00   NWI  1 
 10 Thoms, Josephine Poppy    99 Powell River             11.20   NWI  2 
 11 Romkes, Treise            99 Oceanside TR             11.39   NWI  2 
 12 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 11.63   NWI  2 
 
Event 320  Boys 10 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Dawkin, Nate              99 Pacific Athletic          9.63   NWI  2 
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI              9.99   NWI  1 
  3 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             10.17   NWI  1 
  4 Stewart, Max              99 Victrack                 10.68   NWI  1 
  5 Waite, Garrick            99 Oceanside TR             10.83   NWI  1 
  6 Stanley, Jack             99 Victrack                 10.92   NWI  1 
  7 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          10.93   NWI  2 
  8 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          11.10   NWI  1 
  9 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          11.21   NWI  2 
 10 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          11.60   NWI  2 
 11 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          12.18   NWI  2 
 
Event 321  Girls 9 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 10.25   NWI 
  2 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             10.51   NWI 
  3 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             10.87   NWI 
  4 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             10.88   NWI 
  5 Cutt, Julia K             00 Cowichan Valley          11.00   NWI 
  6 Palmer, Charlotte         00 Oceanside TR             11.04   NWI 
  7 Munro, Megan              00 Oceanside TR             11.28   NWI 
  8 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR             11.60   NWI 
  9 Brewer, Zoe               00 Powell River             11.70   NWI 
 
Event 322  Boys 9 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Cobus, Spencer            00 Victrack                 10.51   NWI 
  2 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 10.75   NWI 
  3 Hernandez, Kye            00 Powell River             10.85   NWI 
  4 Miles, Justin             00 Pentrack                 10.86   NWI 
 
Event 324  Women 16-99 100 Meter Dash T51/52   WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Richter, Becky            82 Cyclones Road an         36.37  -3.2 
 
Event 325  Men 16-99 100 Meter Dash T51/52 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hustvedt, James           69 WC Race Seri             25.23  -1.7 
 
Event 326  Women 16-99 200 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Richter, Becky            82 Cyclones Road an       1:08.98   0.2 
 
Event 327  Men 16-99 200 Meter Dash T51/52 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hustvedt, James           69 WC Race Seri             45.63   0.4 
 
Event 328  Women 16-99 400 Meter Dash T51/52 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richter, Becky            82 Cyclones Road an       2:23.73  
 
Event 329  Men 16-99 400 Meter Dash T51/52 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hustvedt, James           69 WC Race Seri           1:32.63  
 
Event 331  Men 16-99 800 Meter Run T51/52 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hustvedt, James           69 WC Race Seri           3:13.55  
 
Event 333  Men 16-99 1500 Meter Run T51/52 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hustvedt, James           69 WC Race Seri           6:27.61  
 
Event 334  Women 16-99 100 Meter Dash T53 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Duff, Ilana               86 Cyclones Road an         18.91  -3.2 
 
Event 335  Men 16-99 100 Meter Dash T53 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri             19.17  -1.7 
 
Event 336  Women 16-99 200 Meter Dash T53 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Duff, Ilana               86 Cyclones Road an         33.68   0.2 
 
Event 337  Men 16-99 200 Meter Dash T53 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri             34.33   0.4 
 
Event 338  Women 16-99 400 Meter Dash T53VWC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Duff, Ilana               86 Cyclones Road an       1:03.64  
 
Event 339  Men 16-99 400 Meter Dash T53 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           1:07.49  
 
Event 340  Women 16-99 800 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Duff, Ilana               86 Cyclones Road an       2:13.87  
 
Event 341  Men 16-99 800 Meter Run T53 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           2:25.80  
 
Event 343  Men 16-99 1500 Meter Run T53 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           4:50.70  
 
Event 344  Women 16-99 100 Meter Dash T54 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an         18.70  -3.2 
  2 Hawtin, Melanie           88 Ontario Wheelcha         19.84  -3.2 
  3 Barber, Stefanie          84 WC Race Seri             22.33  -3.2 
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri             24.41  -3.2 
 
Event 345  Men 16-99 100 Meter Dash T54 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an         16.05  -1.7 
  2 Thom, Chrtis              86 Ontario Wheelcha         16.17  -1.7 
  3 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road an         16.37  -1.7 
  4 Schiissler, Dale          51 Cyclones Road an         20.37  -1.7 
 
Event 346  Women 16-99 200 Meter Dash T54 WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an         33.01   0.2 
  2 Hawtin, Melanie           88 Ontario Wheelcha         37.14   0.2 
  3 Barber, Stefanie          84 WC Race Seri             40.55   0.2 
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri             41.75   0.2 
 
Event 347  Men 16-99 200 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an         28.18   0.4 
  2 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road an         28.61   0.4 
  3 Thom, Chrtis              86 Ontario Wheelcha         28.69   0.4 
  4 Schiissler, Dale          51 Cyclones Road an         35.66   0.4 
 
Event 348  Women 16-99 400 Meter Dash T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an       1:03.00  
  2 Hawtin, Melanie           88 Ontario Wheelcha       1:11.34  
  3 Barber, Stefanie          84 WC Race Seri           1:19.04  
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri           1:25.91  
 
Event 349  Men 16-99 400 Meter Dash T54 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an         51.82  
  2 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road an         52.05  
  3 Thom, Chrtis              86 Ontario Wheelcha         52.23  
  4 Schiissler, Dale          51 Cyclones Road an       1:04.54  
 
Event 350  Women 16-99 800 Meter Run T54 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Barber, Stefanie          84 WC Race Seri           3:02.22  
  2 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri           3:25.07  
 
Event 351  Men 16-99 800 Meter Run T54 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road an       1:45.39  
  2 Thom, Chrtis              86 Ontario Wheelcha       1:47.46  
  3 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an       1:48.66  
  4 Schiissler, Dale          51 Cyclones Road an       2:10.08  
 
Event 352  Women 16-99 1500 Meter Run T54 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an       4:19.16  
  2 Barber, Stefanie          84 WC Race Seri           6:21.47  
  3 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri           6:40.64  
 
Event 353  Men 16-99 1500 Meter Run T54 WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road an       3:21.28  
  2 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an       3:24.34  
  3 Thom, Chrtis              86 Ontario Wheelcha       3:37.96  
 
Event 356  Men 35-49 Javelin Throw 800 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley Cou        60.47m  
 
Event 357  Men 50-59 Javelin Throw 700 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Donald           51 Pentrack                29.46m  
 
Event 358  Men 60-99 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Phil             21 Pentrack                10.34m  
 
Event 359  Women 50-99 Shot Put 3kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Anderson, Sandra J.       40 Pentrack                 7.47m  
  2 Murfitt, Anne J.          59 Pentrack                 6.02m   4k
  3 Morfitt, Peggy A.         37 Pentrack                 5.00m  
 
Event 361  Men 20-34 Shot Put 7.26 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Riekki, Thomas            89 Pentrack                10.39m  
 
Event 361  Men 35-49 Shot Put 7.26 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley Cou        11.40m  
  2 McGowan, Dixon            73 Victrack                 5.78m  
 
Event 362  Men 50-59 Shot Put 6 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Donald           51 Pentrack                10.79m  
 
Event 364  Men 18-19 Discus Throw 1.75 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dosanjh, Gurinder         90 Kajaks                  46.73m  
 
Event 365  Men 20-34 Discus Throw 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Chenery, Mark A.          88 Pacific Athletic        39.33m  
 
Event 366  Men 50-59 Discus Throw 1.5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Donald           51 Pentrack                35.15m  
 
Event 368  Men 18-19 110 Meter Hurdles 10 @ 39"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Fontaine, Daniel          90 Oceanside TR             17.43  +0.0 
 
Event 370  Women 18-19 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Revi, Rebecca             91 NorWesters               17.05  -0.3 
  2 Sanchez-Tyler, Madison M  91 Cowichan Valley          23.03  -0.3