Licensed to Victoria Track and Field Club
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/21/2010 08:28 AM
                       2010 Dogwood Track and Field Meet                       
                     Victoria, BC  - 8/5/2010 to 9/5/2010                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Way, Cecilia              01 Victrack                  9.88   NWI 
  2 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             10.39   NWI 
  3 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley          10.62   NWI 
  4 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           10.87   NWI 
  5 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           10.90   NWI 
  6 Elliott, Libby            01 Oceanside TR             11.61   NWI 
  7 Van Oort, Kate            01 Victrack                 11.78   NWI 
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victrack                  9.36   NWI  2 
  2 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR              9.64   NWI  1 
  3 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley          10.14   NWI  1 
  4 Johnston, MACKENZIE       00 Cowichan Valley          10.62   NWI  2 
  5 Jennings, Erin            00 Victrack                 10.68   NWI  1 
  6 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR             10.71   NWI  2 
  7 Brewer, Zoe               00 Powell River             11.27   NWI  2 
  8 Vasseur, Ella             00 Powell River             12.32   NWI  1 
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR              9.22   NWI  3 
  2 Hill, Naomi               99 Victrack                  9.59   NWI  3 
  3 Friesen, Erica            99 Oceanside TR              9.70   NWI  2 
  4 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B              9.91   NWI  2 
  5 Blyt, Kyra                99 Oceanside TR              9.92   NWI  1 
  6 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic          9.93   NWI  3 
  7 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 10.00   NWI  1 
  7 Irwin, Julia              99 Pentrack                 10.00   NWI  3 
  9 Rastad, Emma              99 NorWesters               10.01   NWI  3 
  9 Sim, Jenna                99 NorWesters               10.01   NWI  2 
 11 Coulson, Julia            99 Pentrack                 10.05   NWI  3 
 12 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         10.19   NWI  1 
 13 Dass, Norina              99 Alberni Valley           10.37   NWI  1 
 14 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          10.73   NWI  2 
 15 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 10.95   NWI  2 
 16 Johnson, Kate             99 Campbell River           11.25   NWI  1 
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Isaiah             01 Pentrack                 10.67   NWI 
  2 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI             10.73   NWI 
  3 Van Oort, Dominic         01 Victrack                 10.89   NWI 
  4 Wittur, Jack              01 Pentrack                 10.91   NWI 
  5 Svorkdal, Jakob           01 Victrack                 11.07   NWI 
  6 Bhandal, Iqam             01 Kajaks                   12.35   NWI 
  7 Walter, Michael           01 Pentrack                 12.64   NWI 
 
Event 5  Boys 10 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Franceschini, Kevin       00 Comox Valley              9.88   NWI 
  2 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 10.09   NWI 
  3 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack                 10.13   NWI 
  4 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI             10.29   NWI 
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Lee, Jamieson             99 Kajaks                    9.38   NWI  2 
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI              9.64   NWI  2 
  3 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR              9.69   NWI  2 
  4 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley           9.87   NWI  1 
  5 Sandner, Gareth           99 Pentrack                 10.09   NWI  2 
  6 Zinkan, Edward            99 Cowichan Valley          10.19   NWI  1 
  7 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          10.33   NWI  2 
  8 Carter, Andrew            99 Oceanside TR             10.37   NWI  1 
  9 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          10.48   NWI  2 
 10 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          10.76   NWI  2 
 11 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          10.87   NWI  1 
 12 Demooy, Ben               99 Pentrack                 10.90   NWI  1 
 13 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          11.18   NWI  1 
 14 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          11.26   NWI  1 
 15 Austin, Dalton            99 Oceanside TR             11.90   NWI  1 
 16 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          12.25   NWI  2 
 
Event 7  Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             17.55   NWI 
  2 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           18.56   NWI 
  3 Elliott, Libby            01 Oceanside TR             19.15   NWI 
 
Event 8  Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victrack                 14.96   NWI  2 
  2 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         15.65   NWI  2 
  3 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             15.94   NWI  1 
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             16.41   NWI  2 
  5 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley          16.59   NWI  2 
  6 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             16.78   NWI  2 
  7 Munro, Megan              00 Oceanside TR             17.31   NWI  1 
  8 Jennings, Erin            00 Victrack                 17.58   NWI  1 
  9 Watson, Maia              00 Pentrack                 18.62   NWI  2 
 10 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         18.84   NWI  1 
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             14.37   NWI  2 
  2 Paisley, Sophy            99 Cowichan Valley          15.16   NWI  1 
  3 Hill, Naomi               99 Victrack                 15.37   NWI  3 
  4 Friesen, Erica            99 Oceanside TR             15.42   NWI  1 
  5 Lewis, Montana            99 Kajaks                   15.52   NWI  1 
  6 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             15.55   NWI  3 
  7 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          15.69   NWI  2 
  8 Sim, Jenna                99 NorWesters               15.82   NWI  2 
  9 Reist-Millward, Megan     99 Pacific Athletic         15.93   NWI  3 
 10 Blyt, Kyra                99 Oceanside TR             16.10   NWI  2 
 11 Rastad, Emma              99 NorWesters               16.17   NWI  3 
 12 Coulson, Julia            99 Pentrack                 16.23   NWI  3 
 13 Smalley, Heidi            99 Comox Valley             16.52   NWI  1 
 14 Hill, Olivia              99 Campbell River           16.66   NWI  2 
 15 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 16.72   NWI  3 
 16 Dass, Norina              99 Alberni Valley           16.88   NWI  1 
 17 Dennis, Emma              99 Pentrack                 17.24   NWI  1 
 18 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          17.32   NWI  2 
 19 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 17.80   NWI  2 
 20 Guild, Keilan             99 Oceanside TR             18.36   NWI  1 
 21 Johnson, Kate             99 Campbell River           18.60   NWI  1 
 
Event 10  Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             14.31   NWI  2 
  2 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          14.57   NWI  2 
  3 Hosie, Tatum              98 Pacific Athletic         14.85   NWI  1 
  4 Albano-Crockford, Anna    98 Pacific Athletic         15.07   NWI  1 
  5 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             15.31   NWI  2 
  6 Ashcroft, Madison         98 Campbell River           15.34   NWI  1 
  7 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             15.42   NWI  2 
  8 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           15.66   NWI  1 
  9 Shewman, Skeena           98 Powell River             15.88   NWI  2 
 10 Carey, Rachel             98 Pacific Athletic         15.99   NWI  1 
 11 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 16.08   NWI  2 
 12 Hinsberger, Cassidy       98 Campbell River           16.11   NWI  1 
 13 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley             16.38   NWI  2 
 14 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         16.51   NWI  2 
 15 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         16.67   NWI  1 
 
Event 11  Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             13.52   NWI  2 
  2 Morton, Tayler            97 Comox Valley             13.96   NWI  2 
  3 Acosta, Maria             97 NorWesters               14.16   NWI  2 
  3 Voloshin, Diana           97 NorWesters               14.16   NWI  1 
  5 Brown, Hannah             97 Campbell River           14.59   NWI  1 
  6 Dicarlo, Christina        97 Cowichan Valley          14.64   NWI  1 
  7 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             15.14   NWI  2 
  8 Versluis, Kimberly        97 Campbell River           15.16   NWI  1 
  9 Silzer, Gillian           97 Comox Valley             16.55   NWI  2 
 
Event 12  Girls 14 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          13.78   1.2  1 
  2 Igbimosa, Dorothy         96 Nanaimo & DI             13.79   1.2  1 
  3 Leigh, Madison            96 Dover Bay                13.85   0.1  2 
  4 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 13.88   0.1  2 
  5 Carr, Delaney             96 Comox Valley             13.98   0.1  2 
  6 Irvine, Malia             96 Comox Valley             14.17   1.2  1 
  7 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 14.19   0.1  2 
  8 Price, Hayley             96 Dover Bay                14.29   0.1  2 
  9 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 14.51   1.2  1 
 10 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         14.73   0.1  2 
 11 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             14.74   0.1  2 
 12 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             14.81   1.2  1 
 12 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             14.81   1.2  1 
 14 Lutman, Carrigan          96 Campbell River           15.00   1.2  1 
 15 Antaya, Danielle          96 Comox Valley             15.22   1.2  1 
 
Event 13  Girls 15 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hannah, Jillian           95 Nanaimo & DI             13.48   0.1 
  2 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         13.60   0.1 
  3 Gix, Eryn                 95 Cowichan Valley          13.88   0.1 
  4 Wams, Rachel              95 Victrack                 14.47   0.1 
  5 Sykes, Chanise            95 Cowichan Valley          14.98   0.1 
 
Event 14  Women 16-17 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Morgan, Grace             93 Pentrack                 12.86   0.1  2 
  2 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic         13.00   0.1  2 
  3 Ashcroft, Jamie           94 Cowichan Valley          13.10   0.7  1 
  4 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          13.36   0.1  2 
  5 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River           13.66   0.7  1 
  6 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             15.05   0.7  1 
  7 Haley, Ashley             94 Cowichan Valley          15.18   0.7  1 
 
Event 14  Women 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Colville, Brittany        92 Unattached               13.46   0.1  2 
  2 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI             13.93   0.1  2 
  3 McLeod, Kiersten M.       92 Comox Valley             13.99   0.7  1 
 
Event 15  Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Isaiah             01 Pentrack                 17.56   NWI 
  2 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI             17.86   NWI 
  3 Wittur, Jack              01 Pentrack                 18.58   NWI 
  4 Coulson, James            01 Pentrack                 19.21   NWI 
  5 Walter, Michael           01 Pentrack                 20.76   NWI 
 
Event 16  Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Boar, Dominic             00 Nanaimo & DI             16.02   NWI  2 
  2 Robinson, Benjamin        00 Oceanside TR             16.16   NWI  1 
  3 Franceschini, Kevin       00 Comox Valley             16.30   NWI  2 
  4 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 16.57   NWI  2 
  5 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack                 16.60   NWI  1 
  6 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI             16.70   NWI  2 
  7 Duffe, Tyson              00 Cowichan Valley          17.33   NWI  1 
  8 Miles, Justin             00 Pentrack                 17.59   NWI  1 
  9 Tran, Joseph              00 Comox Valley             18.81   NWI  1 
 
Event 17  Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI             15.05   NWI  2 
  2 Lee, Jamieson             99 Kajaks                   15.20   NWI  1 
  3 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             15.49   NWI  2 
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             15.50   NWI  1 
  5 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             15.51   NWI  2 
  6 Sandner, Gareth           99 Pentrack                 16.25   NWI  2 
  7 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          16.94   NWI  1 
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          17.05   NWI  1 
  9 Coughlan, Kaiden          99 Cowichan Valley          17.06   NWI  1 
 10 Carter, Andrew            99 Oceanside TR             17.43   NWI  1 
 11 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          18.20   NWI  2 
 12 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 19.03   NWI  2 
 
Event 18  Boys 12 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           14.16   NWI  2 
  2 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             14.40   NWI  3 
  3 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             14.48   NWI  3 
  4 Rondquist, Seever         98 Campbell River           14.63   NWI  1 
  5 Smalley, Patrick          98 Comox Valley             14.79   NWI  3 
  6 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             14.82   NWI  3 
  7 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI             14.91   NWI  3 
  8 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         15.37   NWI  2 
  8 Robinson, Liam            98 Oceanside TR             15.37   NWI  2 
 10 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic         15.48   NWI  1 
 11 Sandri, Isaac             98 Nanaimo & DI             15.50   NWI  3 
 12 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 15.52   NWI  3 
 13 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          15.58   NWI  1 
 14 Willcox, John             98 Pacific Athletic         16.15   NWI  1 
 15 Adamschek, Alex           98 Comox Valley             16.48   NWI  1 
 15 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI             16.48   NWI  1 
 17 Wilford, Alex             98 Comox Valley             16.62   NWI  2 
 18 MACKENZIE, Jamie          98 Oceanside TR             18.17   NWI  2 
 
Event 19  Boys 13 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Moyes, Carson             97 Comox Valley             14.30   NWI 
  2 Schovanek, Ethan          97 Comox Valley             14.83   NWI 
  3 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 15.18   NWI 
  4 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          15.30   NWI 
  5 Bergvinson, Joseph        97 Comox Valley             15.72   NWI 
  6 Antaya, Nicholas          97 Comox Valley             16.63   NWI 
 
Event 20  Boys 14 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lynch, Dejon              96 Nanaimo & DI             12.58   1.0 
  2 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             13.09   1.0 
  3 Truong, Duc               96 Nanaimo & DI             13.13   1.0 
  4 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          13.60   1.0 
  5 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          14.31   1.0 
 
Event 21  Boys 15 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Peleshaty, Colby M.       95 Cowichan Valley          12.49   1.0 
  2 Parker, Liam              95 Comox Valley             13.03   1.0 
  3 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               13.15   1.0 
  4 Popel, Wade               95 Pentrack                 13.59   1.0 
  5 Howard, Clinton           95 Victrack                 14.67   1.0 
 
Event 22  Men 16-17 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             11.92   0.4  2 
  2 Fortin, Adam              93 Nanaimo & DI             12.15   0.4  2 
  3 Love, Alexander           93 Victrack                 12.40   0.5  1 
  3 McKenzie, Sean            94 Dover Bay                12.40   0.5  1 
  5 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                 12.42   0.5  1 
  6 Peleshaty, Connor J.      93 Cowichan Valley          12.43   0.5  1 
  7 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR             12.84   0.5  1 
  8 McIvor, Cole              93 Unattached               12.96   0.5  1 
  9 Versluis, Gregory         94 Campbell River           13.88   0.4  2 
 
Event 22  Men 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley          11.78   0.4  2 
  2 Brown, Clay               92 NorWesters               11.88   0.5  1 
  3 Little, Sean              92 Nanaimo & DI             13.29   0.4  2 
 
Event 22  Men 20-34 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Riekki, Thomas            89 Pentrack                 11.46   0.4  2 
  2 Fontaine, Daniel          90 Nanaimo & DI             11.55   0.4  2 
  3 Dosanjh, Tarin            88 Universal AT             11.81   0.4  2 
  4 Pooni, Jason/Gurinder     88 Universal AT             12.71   0.4  2 
 
Event 22  Men 35-90 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Trenholm, Dale            63 Campbell River           13.00   0.5 
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             29.79   NWI  3 
  2 Paisley, Sophy            99 Cowichan Valley          31.35   NWI  2 
  3 Lewis, Montana            99 Kajaks                   31.60   NWI  3 
  4 Hill, Naomi               99 Victrack                 31.86   NWI  2 
  5 Friesen, Erica            99 Oceanside TR             32.20   NWI  1 
  6 Sim, Jenna                99 NorWesters               32.24   NWI  2 
  7 Blyt, Kyra                99 Oceanside TR             32.43   NWI  2 
  8 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             32.69   NWI  1 
  9 Irwin, Julia              99 Pentrack                 32.76   NWI  3 
 10 Coulson, Julia            99 Pentrack                 32.81   NWI  2 
 11 Rastad, Emma              99 NorWesters               33.03   NWI  3 
 12 Smalley, Heidi            99 Comox Valley             33.86   NWI  3 
 13 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          33.90   NWI  2 
 14 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 34.88   NWI  3 
 15 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          36.51   NWI  1 
 16 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 37.95   NWI  1 
 17 Guild, Keilan             99 Oceanside TR             38.64   NWI  1 
 
Event 24  Girls 12 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             30.01   NWI 
  2 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          30.16   NWI 
  3 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI             30.26   NWI 
  4 Hinsberger, Cassidy       98 Campbell River           32.58   NWI 
  5 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         33.92   NWI 
  6 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 35.33   NWI 
 
Event 25  Girls 13 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             27.42   NWI  2 
  2 Pynn, Jenaya              97 Unattached               28.42   NWI  2 
  3 Acosta, Maria             97 NorWesters               29.36   NWI  2 
  4 Morton, Tayler            97 Comox Valley             29.88   NWI  2 
  5 Brown, Hannah             97 Campbell River           29.94   NWI  1 
  6 Friesen, Olivia           97 Oceanside TR             30.03   NWI  1 
  7 Turko, Megan              97 Campbell River           30.81   NWI  1 
  8 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             31.19   NWI  1 
  9 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 33.67   NWI  2 
 
Event 26  Girls 14 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Carr, Delaney             96 Comox Valley             27.54   2.1 
  2 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          27.87   2.1 
  3 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 28.47   2.1 
  4 Price, Hayley             96 Dover Bay                28.94   2.1 
  5 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley          30.03   2.1 
  6 Lutman, Carrigan          96 Campbell River           30.58   2.1 
 
Event 27  Girls 15 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         27.48   3.8  2 
  2 Lee, Kaitlyn Nicole       95 Cowichan Valley          27.62   3.8  2 
  3 Worthy, Kate              95 Pacific Athletic         27.88   1.9  1 
  4 Craig, Rianne             95 Victrack                 28.03   3.8  2 
  5 Hannah, Jillian           95 Nanaimo & DI             28.23   1.9  1 
  6 Wams, Rachel              95 Victrack                 28.68   1.9  1 
  7 Simpson, Josephine        95 Campbell River           29.95   1.9  1 
  8 Grant, Alexandra          95 Victrack                 30.50   1.9  1 
 
Event 28  Women 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Morgan, Grace             93 Pentrack                 25.87   1.2  2 
  2 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic         27.06   1.2  2 
  3 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          27.53   2.5  1 
  4 Lamoureux, Mei-San        93 Nanaimo & DI             27.99   2.5  1 
  5 Clermont, Sabrina         94 Campbell River           28.40   2.5  1 
  6 Carr, Ryley               93 Comox Valley             29.83   2.5  1 
 
Event 28  Women 18-19 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Luedke, Veronica          92 Comox Valley             25.16   1.2  2 
  2 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley             26.43   1.2  2 
  3 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI             28.16   2.5  1 
  4 Howard, Allisyn L.        92 Victrack                 28.84   2.5  1 
 
Event 28  Women 35-90 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Capewell, Valerie         62 Nanaimo & DI             28.44   1.2  2 
 
Event 29  Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI             31.37   NWI  2 
  2 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley          31.95   NWI  2 
  3 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             32.14   NWI  2 
  4 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             32.70   NWI  1 
  5 Windsor, Riley            99 Cowichan Valley          33.91   NWI  1 
  6 Stewart, Max              99 Victrack                 34.30   NWI  1 
  7 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          35.37   NWI  2 
  8 Sandner, Gareth           99 Pentrack                 36.29   NWI  2 
  9 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          36.95   NWI  1 
 10 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          37.32   NWI  1 
 11 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          37.65   NWI  2 
 12 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          37.88   NWI  1 
 13 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          41.48   NWI  2 
 
Event 30  Boys 12 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             29.58   NWI  2 
  2 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             29.78   NWI  2 
  3 Rondquist, Seever         98 Campbell River           30.30   NWI  1 
  4 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             31.49   NWI  2 
  5 Sandri, Isaac             98 Nanaimo & DI             32.57   NWI  2 
  6 Adamschek, Alex           98 Comox Valley             33.43   NWI  1 
  7 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 33.71   NWI  1 
  8 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          34.93   NWI  1 
  9 Wilford, Alex             98 Comox Valley             35.92   NWI  2 
 
Event 31  Boys 13 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Moyes, Carson             97 Comox Valley             29.41   NWI 
  2 Sim, Kayden               97 NorWesters               29.46   NWI 
  3 Schovanek, Ethan          97 Comox Valley             30.69   NWI 
  4 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 30.77   NWI 
  5 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          31.97   NWI 
 
Event 32  Boys 14 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             26.07   1.3 
  2 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 26.97   1.3 
  3 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          27.68   1.3 
  4 Carr, Aidan               96 Cowichan Valley          28.31   1.3 
  5 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          28.97   1.3 
 
Event 33  Boys 15 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Peleshaty, Colby M.       95 Cowichan Valley          25.12   2.0 
  2 Parker, Liam              95 Comox Valley             26.03   2.0 
  3 Ford, Joshua              95 Oceanside TR             28.27   2.0 
  4 Howard, Clinton           95 Victrack                 29.24   2.0 
 
Event 34  Men 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             23.85   2.4  2 
  2 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                 25.16   2.4  2 
  2 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR             25.16   3.0  1 
  4 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR             25.99   2.4  2 
  5 Bowen, Matthew            94 Comox Valley             26.00   3.0  1 
  6 McIvor, Cole              93 Unattached B             26.14   3.0  1 
  7 Versluis, Gregory         94 Campbell River           28.49   3.0  1 
 -- Economou, Alexander       93 Victrack                   DNF   2.4  2 
 
Event 34  Men 18-19 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley          23.43   3.0 
 
Event 34  Men 20-34 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Fontaine, Daniel          90 Nanaimo & DI             22.91   3.0  1 
  2 Pratt, John               90 Pacific Athletic         23.26   2.4  2 
  3 Riekki, Thomas            89 Pentrack                 23.39   2.4  2 
 
Event 34  Men 35-90 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Trenholm, Dale            63 Campbell River           27.07   2.4  2 
  2 ballester, pierre         75 Unattached B             27.82   2.4  2 
 
Event 35  Girls 14 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR             44.28  
  2 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 45.28  
  3 Carr, Delaney             96 Comox Valley             45.68  
  4 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley             47.58  
  5 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                 48.57  
  6 Lutman, Carrigan          96 Campbell River           49.40  
  7 Vandermale, Sydney        96 Comox Valley             49.85  
  8 Grey, Emily               96 Dover Bay                50.00  
 
Event 36  Girls 15 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lee, Kaitlyn Nicole       95 Cowichan Valley          44.26  
  2 Wams, Rachel              95 Victrack                 44.74  
  3 Craig, Rianne             95 Victrack                 44.82  
  4 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley             46.77  
  5 Grant, Alexandra          95 Victrack                 48.77  
  6 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR             49.63  
 
Event 37  Boys 14 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             42.15  
  2 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          43.76  
  3 Carr, Aidan               96 Cowichan Valley          44.95  
  4 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          45.75  
 
Event 38  Boys 15 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         39.33  
 
Event 39  Girls 11 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Wood, Emily               99 NorWesters             1:11.29   2 
  2 Rastad, Emma              99 NorWesters             1:14.05   1 
  3 Paisley, Sophy            99 Cowichan Valley        1:14.25   2 
  3 Lewis, Montana            99 Kajaks                 1:14.25   2 
  5 Hill, Olivia              99 Campbell River         1:15.96   2 
  6 Friesen, Erica            99 Oceanside TR           1:17.82   1 
  7 Goodwin, Anna             99 NorWesters             1:18.19   2 
  8 Smalley, Heidi            99 Comox Valley           1:18.70   1 
  9 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley        1:19.70   2 
 10 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley        1:25.61   1 
 11 Thoms, Josephine Poppy    99 Powell River           1:28.99   1 
 12 Dennis, Emma              99 Pentrack               1:29.22   1 
 13 Guild, Keilan             99 Oceanside TR           1:30.57   2 
 
Event 40  Girls 12 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ashcroft, Madison         98 Campbell River         1:10.78   2 
  2 Morris, Amy               98 Nanaimo & DI           1:11.32   2 
  3 Jacobson, Zoe             98 Oceanside TR           1:12.78   1 
  4 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River           1:12.91   1 
  5 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley        1:14.00   2 
  6 Shewman, Skeena           98 Powell River           1:14.09   2 
  7 Hinsberger, Cassidy       98 Campbell River         1:14.14   1 
  8 Hosie, Tatum              98 Pacific Athletic       1:16.03   2 
 
Event 41  Girls 13 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pynn, Jenaya              97 Unattached             1:03.51  
  2 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR           1:05.56  
  3 Nuttall, Megan            97 Campbell River         1:14.37  
 
Event 42  Women 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside TR           1:02.19   2 
  2 Trenholm, Chyanne         94 Campbell River         1:04.16   1 
  3 Clermont, Sabrina         94 Campbell River         1:04.99   2 
  4 Van Rensburg, Claire      94 Oceanside TR           1:05.09   1 
  5 Horner, Sadie             93 Comox Valley           1:12.34   2 
 
Event 42  Women 18-19 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Currie, Katelyn           92 Dover Bay              1:01.95   2 
  2 Magrath, Julia            92 Dover Bay              1:06.38   2 
 
Event 43  Boys 11 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR           1:13.63  
  2 Elliott, Noah             99 Oceanside TR           1:14.96  
  3 Stewart, Max              99 Victrack               1:17.36  
  4 Lee, Jamieson             99 Kajaks                 1:17.41  
  5 Coughlan, Kaiden          99 Cowichan Valley        1:20.52  
  6 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley        1:21.12  
  7 Carter, Andrew            99 Oceanside TR           1:26.83  
  8 Sandner, Gareth           99 Pentrack               1:33.02  
 
Event 44  Boys 12 Year Olds 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fletcher, Jordan          98 Unattached B           1:02.37   1 
  2 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley           1:06.69   2 
  3 Smalley, Patrick          98 Comox Valley           1:08.06   2 
  4 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI           1:09.24   2 
  5 Gilliland, Logan          98 Cowichan Valley        1:11.07   1 
  6 Sandri, Isaac             98 Nanaimo & DI           1:13.78   2 
  7 Wilford, Alex             98 Comox Valley           1:23.95   1 
  8 MACKENZIE, Jamie          98 Oceanside TR           1:30.08   1 
 
Event 45  Boys 13 Year Olds 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters             1:06.63  
  2 Moyes, Carson             97 Comox Valley           1:07.26  
  3 Cioban, Zachary           97 Nanaimo & DI           1:09.40  
  4 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack               1:09.68  
  5 Giles, Michael            97 Pentrack               1:15.70  
  6 Bergvinson, Joseph        97 Comox Valley           1:20.51  
 
Event 46  Men 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bartfai, Tyler            93 Unattached B             53.81   2 
  2 Koschek, Sam              94 Unattached B             53.91   1 
  3 McKenzie, Sean            94 Dover Bay                53.95   2 
  4 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR             55.18   1 
  5 Bowen, Matthew            94 Comox Valley             58.24   1 
  6 Blyt, Ryan                94 Oceanside TR             59.50   2 
  7 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        1:00.68   1 
  8 Versluis, Gregory         94 Campbell River         1:04.62   1 
 
Event 46  Men 18-19 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Campbell, Nick            92 Victrack                 55.39  
  2 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley        1:00.36  
 
Event 46  Men 20-34 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Pratt, John               90 Pacific Athletic         50.67   2 
  2 Walsh, Dustin R.          83 Unattached B             55.26   2 
 
Event 46  Men 35-90 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Freeman, Peter            52 Unattached B           1:00.35   2 
  2 Farrell, Boyd             73 Victrack               1:06.16   1 
 
Event 47  Girls 9 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley         3:22.20  
  2 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley        3:25.18  
 
Event 48  Girls 10 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI           2:36.47  
  2 Cathro, Ashley            00 Victrack               2:38.19  
  3 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic       3:00.26  
  4 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack               3:05.59  
  5 Johnston, MACKENZIE       00 Cowichan Valley        3:17.80  
  6 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley        3:18.19  
  7 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR           3:24.49  
  8 Jennings, Erin            00 Victrack               3:25.70  
 
Event 49  Girls 11 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR           2:42.31  
  2 Wood, Emily               99 NorWesters             2:42.78  
  3 Reist-Millward, Megan     99 Pacific Athletic       2:46.13  
  4 Goodwin, Anna             99 NorWesters             2:56.80  
  5 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic       2:57.31  
  6 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley        3:17.34  
  7 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack               3:25.45  
  8 Gibson, Sarah             99 Pentrack               3:26.35  
 
Event 50  Girls 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Amy               98 Nanaimo & DI           2:42.96  
  2 MACPHERSON, Caleigh       98 Pacific Athletic       2:47.74  
  3 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley         2:51.44  
  4 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley         2:51.50  
  5 Hinsberger, Cassidy       98 Campbell River         2:55.58  
  6 Jacobson, Zoe             98 Oceanside TR           3:01.02  
  7 Thomas, Grace             98 Pacific Athletic       3:01.70  
  8 Patterson, Claire         98 Comox Valley           3:04.53  
  9 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley        3:06.48  
 10 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack               3:06.65  
 
Event 51  Girls 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Weaver, Katie             97 NorWesters             2:31.48  
  2 DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic       2:34.47  
  3 King, Tkia                97 Oceanside TR           2:37.91  
  4 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR           2:41.82  
  5 Mylie, Emma               97 Pentrack               2:43.63  
  6 Nuttall, Megan            97 Campbell River         2:47.38  
  7 Hill, Joy                 97 Victrack               2:47.88  
  8 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack               3:03.77  
  9 Zinkan, Esmee             97 Cowichan Valley        3:04.25  
 
Event 52  Girls 14 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR           2:20.52  
  2 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo & DI           2:24.58  
  3 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo & DI           2:27.02  
  4 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack               2:34.32  
  5 Hegland, Chloe            96 Unattached B           2:38.35  
  6 Carr, Delaney             96 Comox Valley           2:45.08  
 
Event 53  Girls 15 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR           2:32.30  
  2 Worthy, Kate              95 Pacific Athletic       2:32.37  
  3 Wams, Rachel              95 Victrack               2:42.12  
 -- Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR               DNF  
 
Event 54  Women 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside TR           2:23.44  
  2 Van Rensburg, Claire      94 Oceanside TR           2:27.72  
  3 Trenholm, Chyanne         94 Campbell River         2:28.27  
 
Event 54  Women 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Currie, Katelyn           92 Dover Bay              2:22.13  
  2 Butterworth, Alycia       92 Oceanside TR           2:29.28  
 
Event 55  Boys 9 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Isaiah             01 Pentrack               3:18.86  
  2 Coulson, James            01 Pentrack               3:20.13  
  3 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI           3:34.69  
 
Event 56  Boys 10 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Boar, Dominic             00 Nanaimo & DI           2:54.46  
  2 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack               2:56.76  
  3 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI           3:07.53  
  4 Sammons, Benjamin         00 Pentrack               3:19.80  
 
Event 57  Boys 11 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley        2:42.37  
  2 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI           2:44.06  
  3 Jones, Christopher        99 Cowichan Valley        2:47.85  
  4 Stanley, Jack             99 Victrack               2:47.99  
  5 Elliott, Noah             99 Oceanside TR           2:53.16  
  6 Stewart, Max              99 Victrack               3:01.99  
  7 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley        3:02.32  
  8 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI           3:03.92  
  9 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley        3:05.66  
 10 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR           3:06.78  
 11 Zinkan, Edward            99 Cowichan Valley        3:13.57  
 12 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley        3:14.64  
 13 Demooy, Ben               99 Pentrack               3:18.84  
 14 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack               3:21.17  
 15 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley        3:41.07  
 16 Steiner, Finn             99 Pentrack               4:27.14  
 
Event 58  Boys 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley           2:36.46  
  2 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI           2:37.21  
  3 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI           2:53.80  
  4 Bassett, Yosef            98 Oceanside TR           2:55.86  
  5 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI           2:59.81  
  6 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley        3:09.91  
 
Event 59  Boys 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cioban, Zachary           97 Nanaimo & DI           2:37.21  
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack               2:39.18  
  3 Forsyth, Connor Adrian    97 Kajaks                 2:43.35  
  4 Heaney, Owen              97 Victrack               2:48.92  
 
Event 60  Boys 14 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           2:13.61  
  2 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley        2:29.62  
 
Event 61  Boys 15 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Adam          95 Comox Valley           2:11.23  
  2 Commandeur, Scott         95 Comox Valley           2:17.00  
  3 Johnson, Bryan            95 Comox Valley           2:25.04  
  4 Howard, Clinton           95 Victrack               2:38.52  
 
Event 62  Men 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo & DI           2:08.21  
  2 Koschek, Sam              94 Unattached B           2:15.57  
  3 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        2:18.84  
  4 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack               2:30.67  
 
Event 62  Men 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Campbell, Nick            92 Victrack               2:07.87  
  2 Sandri, Stefano           92 Nanaimo & DI           2:09.10  
 
Event 62  Men 35-90 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 ballester, pierre         75 Unattached B           2:19.17  
  2 Farrell, Boyd             73 Victrack               2:33.15  
 
Event 63  Girls 14 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR           3:48.05  
  2 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack               4:00.58  
  3 Hegland, Chloe            96 Unattached B           4:06.45  
  4 Brunt, Madelyn            96 Victrack               4:07.11  
  5 Grey, Emily               96 Dover Bay              4:20.31  
  6 Megyesi, Sarah            96 Unattached B           4:24.06  
 
Event 63  Girls 15 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lyon, Andrea              95 Cowichan Valley        4:01.14  
  2 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR           4:03.77  
  3 Robinson, Madeleine       95 Nanaimo & DI           4:22.08  
 -- Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR               DNF  
 
Event 64  Boys 14 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           3:33.14  
  2 Miller, Sean              96 Nanaimo & DI           4:14.27  
 
Event 64  Boys 15 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Adam          95 Comox Valley           3:37.86  
  2 Commandeur, Scott         95 Comox Valley           3:42.52  
  3 Howard, Clinton           95 Victrack               4:20.79  
 
Event 65  Girls 9 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley         7:15.69  
  2 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley         7:15.83  
 
Event 65  Girls 10 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI           5:27.36  
  2 Katzberg, Jessica         00 Nanaimo & DI           6:05.97  
  3 Robinson, Sofia           00 Nanaimo & DI           6:06.16  
  4 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack               6:09.65  
  5 Robinson, Mikaela         00 Nanaimo & DI           6:48.08  
 
Event 65  Girls 11 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Wood, Emily               99 NorWesters             5:37.90  
  2 Hill, Olivia              99 Campbell River         5:38.90  
  3 Reist-Millward, Megan     99 Pacific Athletic       5:45.74  
  4 Rastad, Emma              99 NorWesters             5:47.10  
  5 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic       5:53.17  
  6 Goodwin, Anna             99 NorWesters             5:59.85  
  7 Paisley, Sophy            99 Cowichan Valley        6:00.56  
  8 Sim, Jenna                99 NorWesters             6:01.99  
  9 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic       6:09.33  
 10 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley        6:18.56  
 11 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley        6:20.95  
 12 Thoms, Josephine Poppy    99 Powell River           6:58.03  
 
Event 66  Girls 12 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Archdekin, Hannah         98 Pentrack               5:49.91  
  2 Hinsberger, Cassidy       98 Campbell River         6:07.04  
  3 Patterson, Claire         98 Comox Valley           6:27.33  
 
Event 66  Girls 13 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 King, Tkia                97 Oceanside TR           5:26.98  
  2 Mylie, Emma               97 Pentrack               5:34.16  
  3 Dicarlo, Christina        97 Cowichan Valley        5:35.37  
  4 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack               5:38.32  
  5 Nuttall, Megan            97 Campbell River         5:44.10  
  6 Hill, Joy                 97 Victrack               5:44.27  
  7 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack               6:31.81  
  8 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR           6:45.65  
 
Event 67  Women 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kondoh, Mari              94 Dover Bay              5:03.54  
  2 Van Rensburg, Claire      94 Oceanside TR           5:24.71  
  3 Bassett, Hannah           93 Oceanside TR           5:36.66  
  4 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo & DI           5:54.22  
  5 Haley, Ashley             94 Cowichan Valley        6:09.02  
  6 Burgoyne, Jayne           93 Dover Bay              6:25.75  
  7 Scott, Hannah             94 Dover Bay              6:48.81  
 
Event 67  Women 18-19 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Charlesworth, Emily       92 Campbell River         4:51.16  
  2 Magrath, Julia            92 Dover Bay              5:30.60  
  3 Jenkins, Jessica          92 Oceanside TR           6:45.53  
 
Event 68  Boys 9 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hegland, Chad             01 Unattached B           6:31.98  
  2 Smith, Isaiah             01 Pentrack               6:32.84  
  3 Coulson, James            01 Pentrack               6:35.96  
 
Event 68  Boys 10 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Robinson, Benjamin        00 Oceanside TR           5:51.37  
  2 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack               6:10.77  
  3 Sammons, Benjamin         00 Pentrack               6:47.21  
 
Event 68  Boys 11 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stanley, Jack             99 Victrack               5:36.08  
  2 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI           5:36.53  
  3 Stewart, Max              99 Victrack               6:02.89  
  4 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR           6:11.36  
  5 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack               7:00.24  
 
Event 69  Boys 12 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fletcher, Jordan          98 Unattached B           4:41.38  
  2 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic       5:12.70  
  3 Piazza, Mark              98 Victrack               5:12.78  
  4 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic       5:24.48  
  5 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI           5:31.67  
  6 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI           5:51.88  
  7 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI           5:55.51  
  8 Bassett, Yosef            98 Oceanside TR           5:57.99  
  9 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley        5:58.04  
 10 Brewer, Zevier            98 Powell River           6:02.62  
 
Event 69  Boys 13 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters             4:59.85  
  2 Cioban, Zachary           97 Nanaimo & DI           5:20.56  
  3 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack               5:24.60  
  4 Heaney, Owen              97 Victrack               5:37.78  
 
Event 70  Men 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bartfai, Tyler            93 Unattached B           4:24.95  
  2 Brown, Kevan              93 Pentrack               4:24.99  
  3 Thomas, Colin             93 Dover Bay              4:48.89  
  4 Koschek, Sam              94 Unattached B           4:52.13  
  5 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        4:53.61  
  6 Arnott, Trent             93 Dover Bay              4:55.29  
  7 King, Quinlyn G.          93 Oceanside TR           4:56.44  
  8 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack               5:15.26  
 
Event 70  Men 18-19 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sandri, Stefano           92 Nanaimo & DI           4:33.12  
 
Event 70  Men 35-90 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrell, Boyd             73 Victrack               5:07.68  
 
Event 71  Girls 14 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside TR           6:37.37  
  2 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo & DI           6:39.53  
  3 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo & DI           6:40.36  
  4 Brunt, Madelyn            96 Victrack               7:06.41  
  5 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley        7:15.17  
  6 Hegland, Chloe            96 Unattached B           7:24.78  
  7 Megyes, Sarah             96 Unattached B           7:54.36  
 
Event 71  Girls 15 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside TR           7:11.39  
  2 Simpson, Josephine        95 Campbell River         7:30.95  
 -- Lyon, Andrea              95 Cowichan Valley            DNF  
 
Event 72  Boys 14 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           6:15.69  
 
Event 72  Boys 15 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Adam          95 Comox Valley           6:18.48  
  2 Commandeur, Scott         95 Comox Valley           6:24.89  
 
Event 73  Girls 13 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 King, Tkia                97 Oceanside TR          11:42.80  
  2 Mylie, Emma               97 Pentrack              11:50.18  
  3 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack              12:21.95  
  4 Hill, Joy                 97 Victrack              12:55.09  
  5 Nuttall, Megan            97 Campbell River        13:09.46  
  6 Zinkan, Esmee             97 Cowichan Valley       13:43.73  
 
Event 73  Women 16-17 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sykes, Cheyenne           93 Cowichan Valley       12:14.26  
 
Event 73  Women 18-19 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Butterworth, Alycia       92 Oceanside TR          11:09.42  
 
Event 74  Men 13 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters            11:09.65  
  2 Cioban, Zachary           97 Nanaimo & DI          11:34.98  
 
Event 74  Men 16-17 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo & DI           9:41.76  
  2 Collette, Jackson         94 Oceanside TR          10:17.46  
  3 King, Quinlyn G.          93 Oceanside TR          10:51.87  
 
Event 74  Men 18-19 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sandri, Stefano           92 Nanaimo & DI           9:48.00  
 
Event 74  Men 20-80 3000 Meter Run No Midgets
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrell, Boyd             73 Victrack              11:13.30  
 
Event 79  Girls 9 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Elliott, Libby            01 Oceanside TR           6:34.85  
 
Event 79  Girls 10 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic       5:25.31  
  2 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR           5:47.00  
  3 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack               5:53.20  
 
Event 79  Girls 11 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Goodwin, Anna             99 NorWesters             5:42.47  
  2 Rastad, Emma              99 NorWesters             5:42.49  
 -- Dennis, Emma              99 Pentrack                    DQ  
 
Event 79  Girls 12 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley         4:24.53  
  2 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack               4:47.17  
  3 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic       5:22.71  
  4 Crisp, Meggin             98 Pacific Athletic       5:37.22  
  5 Lee, Jordana              98 Cowichan Valley        5:40.92  
 
Event 80  Boys 9 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 -- Walter, Michael           01 Pentrack                    DQ  
 
Event 80  Boys 10 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 Pentrack               6:12.00  
 -- Lee, Callum               00 Cowichan Valley             DQ  
 
Event 80  Boys 11 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steiner, Finn             99 Pentrack               5:48.20  
  2 Demooy, Ben               99 Pentrack               5:50.82  
 
Event 80  Boys 12 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brewer, Zevier            98 Powell River           5:13.63  
 -- Wilford, Alex             98 Comox Valley                DQ  
 
Event 81  Girls 13 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack               9:09.78  
  2 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR           9:26.96  
  3 Henderson, Natalie        97 Victrack               9:44.02  
 
Event 81  Girls 14 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Antaya, Danielle          96 Comox Valley          11:26.52  
 
Event 81  Girls 15 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Henderson, Aimee          95 Victrack               8:36.23  
  2 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR           8:39.29  
 
Event 83  Women 16-17 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Inglis, Rachael K.        93 Victrack              15:41.22  
  2 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo & DI          16:23.85  
  3 Zosiak, Lauryn            93 Victrack              17:57.74  
 
Event 83  Women 18-19 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Longmuir, Caley J.        92 Oceanside TR          18:28.32  
  2 Jenkins, Jessica          92 Oceanside TR          19:51.34  
 
Event 83  Women 20-80 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keatley-Campbell, Linda   56 Nanaimo & DI          19:04.52  
 
Event 84  Men 16-17 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gaby, Spencer R.          94 Pentrack              17:06.46  
 
Event 91  Girls 14 1500 Meter Steeplechase No Water
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brunt, Madelyn            96 Victrack               5:35.60  
 
Event 91  Girls 15 1500 Meter Steeplechase No Water
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR           6:18.16  
 
Event 92  Boys 14 1500 Meter Steeplechase No Water
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside TR           4:49.38  
 
Event 93  Women 18-19 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Butterworth, Alycia       92 Oceanside TR           7:38.46  
 
Event 94  Men 16-17 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Collette, Jackson         94 Oceanside TR           7:15.06  
  2 Palou, Joshua             93 Cowichan Valley        8:23.72  
 
Event 97  Girls 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 21"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley          13.54   NWI 
  2 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           14.32   NWI 
  3 Elliott, Libby            01 Oceanside TR             14.54   NWI 
  4 Van Oort, Kate            01 Victrack                 14.67   NWI 
  5 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           14.79   NWI 
 
Event 98  Girls 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 12.07   NWI  2 
  2 Cathro, Ashley            00 Victrack                 12.62   NWI  1 
  3 Munro, Megan              00 Oceanside TR             12.87   NWI  1 
  4 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             13.52   NWI  2 
  5 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 13.54   NWI  2 
  6 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         14.11   NWI  1 
  7 Jennings, Erin            00 Victrack                 14.21   NWI  1 
  8 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             14.28   NWI  2 
  9 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         14.40   NWI  1 
 10 Vasseur, Ella             00 Powell River             15.83   NWI  1 
 -- Sayah, Taylor             00 Oceanside TR                DQ   NWI  2  DQ Ran out of lane.
 
Event 99  Girls 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             10.65   NWI  2 
  2 Hill, Naomi               99 Victrack                 11.95   NWI  2 
  3 Rastad, Emma              99 NorWesters               11.96   NWI  2 
  4 Goodwin, Anna             99 NorWesters               12.04   NWI  1 
  5 Irwin, Julia              99 Pentrack                 12.09   NWI  2 
  6 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          12.62   NWI  1 
  7 Smalley, Heidi            99 Comox Valley             13.15   NWI  1 
  8 Paisley, Sophy            99 Cowichan Valley          13.64   NWI  1 
  9 Dennis, Emma              99 Pentrack                 13.72   NWI  2 
 10 Johnson, Kate             99 Campbell River           14.98   NWI  1 
 11 Guild, Keilan             99 Oceanside TR             15.05   NWI  2 
 
Event 100  Boys 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 21"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Wittur, Jack              01 Pentrack                 14.01   NWI 
  2 Haro-Ritchie, Neo         01 Pentrack                 14.07   NWI 
  3 Van Oort, Dominic         01 Victrack                 14.14   NWI 
  4 Coulson, James            01 Pentrack                 14.33   NWI 
  5 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI             14.37   NWI 
  6 Smith, Isaiah             01 Pentrack                 14.58   NWI 
 
Event 101  Boys 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Boar, Dominic             00 Nanaimo & DI             12.57   NWI 
  2 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI             12.76   NWI 
  3 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 13.32   NWI 
  4 Franceschini, Kevin       00 Comox Valley             13.41   NWI 
  5 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack                 13.43   NWI 
  6 Lee, Callum               00 Cowichan Valley          14.83   NWI 
  7 Tran, Joseph              00 Comox Valley             16.28   NWI 
 
Event 102  Boys 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             11.36   NWI  2 
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             11.50   NWI  2 
  3 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley          12.21   NWI  1 
  4 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          12.92   NWI  1 
  5 Stewart, Max              99 Victrack                 13.11   NWI  2 
  6 Sandner, Gareth           99 Pentrack                 13.15   NWI  2 
  7 Carter, Andrew            99 Oceanside TR             13.47   NWI  1 
  8 Demooy, Ben               99 Pentrack                 13.93   NWI  1 
  9 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          14.01   NWI  2 
 10 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 14.08   NWI  2 
 11 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          14.18   NWI  1 
 
Event 103  Girls 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 27"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          14.66   NWI  2 
  2 Fleischmann, Olivia       98 Oceanside TR             14.97   NWI  2 
  3 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             15.18   NWI  2 
  4 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           15.76   NWI  1 
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             16.40   NWI  2 
  6 Jacobson, Zoe             98 Oceanside TR             16.85   NWI  1 
  7 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         16.97   NWI  1 
  8 Archdekin, Hannah         98 Pentrack                 17.22   NWI  2 
  9 Carey, Rachel             98 Pacific Athletic         17.46   NWI  1 
 10 Barrett, Claire           98 Cowichan Valley          17.75   NWI  2 
 11 Lee, Jordana              98 Cowichan Valley          18.86   NWI  1 
 
Event 104  Girls 13 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Voloshin, Diana           97 NorWesters               13.38   NWI 
  2 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             13.46   NWI 
  3 Acosta, Maria             97 NorWesters               13.71   NWI 
  4 Weaver, Katie             97 NorWesters               14.46   NWI 
  5 Turko, Megan              97 Campbell River           15.33   NWI 
  6 Miller, Jennifer          97 Campbell River           17.91   NWI 
  7 Versluis, Kimberly        97 Campbell River           18.08   NWI 
 
Event 105  Girls 14 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 15.26   1.8 
  2 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          15.37   1.8 
  3 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             15.68   1.8 
  4 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             16.12   1.8 
  5 Vandermale, Sydney        96 Comox Valley             16.53   1.8 
 
Event 106  Girls 15 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Worthy, Kate              95 Pacific Athletic         13.35   3.1 
  2 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         14.01   3.1 
  3 Theobald, Leah D.         95 Cowichan Valley          14.47   3.1 
  4 Craig, Rianne             95 Victrack                 14.58   3.1 
  5 Hannah, Jillian           95 Nanaimo & DI             15.01   3.1 
  6 Ngo, Sandra               95 Comox Valley             18.79   3.1 
 
Event 107  Boys 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 27"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI             14.15   NWI  2 
  2 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             15.46   NWI  1 
  3 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             15.50   NWI  2 
  4 Adamschek, Alex           98 Comox Valley             15.69   NWI  1 
  5 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI             16.59   NWI  1 
  6 Smalley, Patrick          98 Comox Valley             16.73   NWI  2 
  7 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          16.96   NWI  2 
  8 Willcox, John             98 Pacific Athletic         17.32   NWI  1 
  9 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         17.37   NWI  1 
 10 Wilford, Alex             98 Comox Valley             19.93   NWI  2 
 
Event 108  Boys 13 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Moyes, Carson             97 Comox Valley             15.14   NWI 
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                 15.62   NWI 
  3 Schovanek, Ethan          97 Comox Valley             16.89   NWI 
  4 Giles, Michael            97 Pentrack                 17.08   NWI 
  5 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          17.79   NWI 
  6 Bergvinson, Joseph        97 Comox Valley             18.29   NWI 
  7 Antaya, Nicholas          97 Comox Valley             20.70   NWI 
 
Event 109  Boys 14 Year Olds 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Carr, Aidan               96 Cowichan Valley          20.71   1.2 
 
Event 110  Boys 15 Year Olds 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               15.01   0.7 
  2 Johnson, Bryan            95 Comox Valley             17.11   0.7 
 
Event 111  Women 16-17 100 Meter Hurdles 10 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 16.04   2.4 
  2 Trenholm, Chyanne         94 Campbell River           17.12   2.4 
  3 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             18.65   2.4 
 
Event 112  Women 18-19 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley             15.57   NWI 
 
Event 113  Men 16-17 110 Meter Hurdles 10 @ 36"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             15.64   2.2 
  2 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo & DI             18.82   2.2 
 
Event 114  Men 18-19 110 Meter Hurdles 10 @ 39"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Brown, Clay               92 NorWesters               18.20   3.3 
  2 Steberl, Matt             92 Hope Secondary S         19.04   3.3 
 
Event 116  Girls 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             33.01   NWI 
  2 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          34.75   NWI 
  3 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           35.57   NWI 
  4 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 37.68   NWI 
 
Event 117  Girls 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Acosta, Maria             97 NorWesters               32.28   NWI 
  2 Morton, Tayler            97 Comox Valley             32.30   NWI 
  3 Turko, Megan              97 Campbell River           35.35   NWI 
  4 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack                 35.57   NWI 
  5 Louwes, Puck              97 Pacific Athletic         38.41   NWI 
  6 Nuttall, Megan            97 Campbell River           40.36   NWI 
 
Event 118  Boys 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI             33.16   NWI  1 
  2 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             33.45   NWI  2 
  3 Gilliland, Logan          98 Cowichan Valley          34.15   NWI  2 
  4 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             34.28   NWI  1 
  5 Willcox, John             98 Pacific Athletic         36.72   NWI  1 
  6 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          36.82   NWI  2 
  7 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI             38.75   NWI  1 
  8 MACKENZIE, Jamie          98 Oceanside TR             42.54   NWI  1 
 
Event 119  Boys 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Moyes, Carson             97 Comox Valley             32.68   NWI 
  2 Schovanek, Ethan          97 Comox Valley             34.83   NWI 
  3 Sim, Kayden               97 NorWesters               35.40   NWI 
  4 Cioban, Zachary           97 Nanaimo & DI             36.69   NWI 
  5 Bergvinson, Joseph        97 Comox Valley             37.24   NWI 
 
Event 120  Girls 14 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley             31.43   NWI 
  2 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                 31.63   NWI 
  3 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          31.82   NWI 
  4 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             33.25   NWI 
  5 Vandermale, Sydney        96 Comox Valley             34.26   NWI 
 
Event 121  Girls 15 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hannah, Jillian           95 Nanaimo & DI             31.86   NWI 
  2 Theobald, Leah D.         95 Cowichan Valley          32.54   NWI 
  3 Ngo, Sandra               95 Comox Valley             40.06   NWI 
 
Event 122  Boys 14 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 31.29   NWI 
 
Event 123  Boys 15 Year Olds 200 Meter Hurdles 5@ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Johnson, Bryan            95 Comox Valley             30.70   NWI 
 
Event 124  Women 16-17 300 Meter Hurdles 7 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Trenholm, Chyanne         94 Campbell River           48.36  
  2 Delage, Danielle Y.       93 Pentrack                 48.82  
  3 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside TR             49.21  
  4 Horner, Sadie             93 Comox Valley             53.45  
 
Event 125  Men 16-17 300 Meter Hurdles 7 @ 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             41.47  
  2 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo & DI             45.60  
 
Event 130  Girls 9 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             1.03m  
  2 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley          0.80m  
 
Event 131  Girls 10 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 1.20m  
  2 Cathro, Ashley            00 Victrack                 1.10m  
  3 Munro, Megan              00 Oceanside TR             1.05m  
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI            J1.05m  
  4 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR            J1.05m  
  6 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley         J1.05m  
  7 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 1.00m  
  8 Jennings, Erin            00 Victrack                J1.00m  
  9 Johnston, MACKENZIE       00 Cowichan Valley         J1.00m  
 10 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         0.90m  
 10 Brewer, Zoe               00 Powell River             0.90m  
 
Event 132  Girls 11 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             1.30m  
  2 Coulson, Julia            99 Pentrack                 1.15m  
  3 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B            J1.15m  
  4 Irwin, Julia              99 Pentrack                J1.15m  
  5 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         1.10m  
  6 Hunter, Hayley            99 Campbell River          J1.10m  
  7 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          1.05m  
  7 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         1.05m  
  9 Paisley, Sophy            99 Cowichan Valley         J1.05m  
  9 Sim, Jenna                99 NorWesters              J1.05m  
 11 Rastad, Emma              99 NorWesters               1.00m  
 12 Gibson, Sarah             99 Pentrack                J1.00m  
 13 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                J1.00m  
 14 Dennis, Emma              99 Pentrack                J1.00m  
 15 Guild, Keilan             99 Oceanside TR             0.90m  
 
Event 133  Girls 12 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             1.32m  
  2 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          1.30m  
  3 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           1.25m  
  4 Ethier, Claire            98 Pacific Athletic        J1.25m  
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             1.15m  
  5 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             1.15m  
  7 Ashcroft, Madison         98 Campbell River          J1.15m  
  8 Crisp, Meggin             98 Pacific Athletic         1.10m  
  8 Carey, Rachel             98 Pacific Athletic         1.10m  
 10 Morris, Amy               98 Nanaimo & DI            J1.10m  
 11 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         1.05m  
 12 Barrett, Claire           98 Cowichan Valley         J1.05m  
 13 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic        J1.05m  
 14 Shewman, Skeena           98 Powell River            J1.05m  
 -- Archdekin, Hannah         98 Pentrack                    NH  
 
Event 134  Girls 13 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             1.60m  
  2 Weaver, Katie             97 NorWesters               1.45m  
  3 Voloshin, Diana           97 NorWesters               1.30m  
  3 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             1.30m  
  5 Acosta, Maria             97 NorWesters               1.25m  
  6 Miller, Jennifer          97 Campbell River           1.20m  
  7 DE Armond, Alexis         97 Pacific Athletic        J1.20m  
  8 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR             1.15m  
 
Event 135  Girls 14 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 1.40m  
  2 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                J1.40m  
  3 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 1.35m  
  4 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                 1.20m  
 
Event 136  Girls 15 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Worthy, Kate              95 Pacific Athletic         1.45m  
  2 Fontaine, Alex            95 Dover Bay                1.35m  
  3 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         1.30m  
  4 Truesdell, Erica          95 Hope Secondary S         1.25m  
 
Event 137  Women 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Storm, Zarria             93 Pacific Athletic         1.60m  
  2 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 1.55m  
  3 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             1.50m  
 
Event 137  Women 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI             1.50m  
 
Event 138  Boys 9 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Haro-Ritchie, Neo         01 Pentrack                 1.00m  
  2 Smith, Isaiah             01 Pentrack                 0.95m  
  2 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI             0.95m  
  2 Wittur, Jack              01 Pentrack                 0.95m  
  5 Coulson, James            01 Pentrack                 0.90m  
 -- Van Oort, Dominic         01 Victrack                    NH  
 
Event 139  Boys 10 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI             1.12m  
  2 Boar, Dominic             00 Nanaimo & DI             1.00m  
  3 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack                 0.95m  
  4 Lee, Callum               00 Cowichan Valley         J0.95m  
  5 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                J0.95m  
 
Event 140  Boys 11 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             1.20m  
  2 Lee, Jamieson             99 Kajaks                  J1.20m  
  3 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             1.15m  
  4 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR            J1.15m  
  5 Stewart, Max              99 Victrack                 1.10m  
  6 Demooy, Ben               99 Pentrack                J1.10m  
  7 Bassett, Jacob            99 Oceanside TR             1.05m  
  8 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley         J1.05m  
  9 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          1.00m  
 10 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley         J1.00m  
 11 Sandner, Gareth           99 Pentrack                 0.95m  
 12 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 0.90m  
 13 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley         J0.90m  
 
Event 141  Boys 12 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brewer, Zevier            98 Powell River             1.25m  
  2 Sandri, Isaac             98 Nanaimo & DI             1.20m  
  2 Smalley, Patrick          98 Comox Valley             1.20m  
  4 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic        J1.20m  
  5 Willcox, John             98 Pacific Athletic        J1.20m  
  6 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         1.15m  
  7 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley         J1.15m  
 
Event 142  Boys 13 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Forsyth, Connor Adrian    97 Kajaks                   1.50m  
  2 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                 1.30m  
  3 Sim, Kayden               97 NorWesters              J1.30m  
  4 Heaney, Owen              97 Victrack                 1.25m  
  4 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          1.25m  
  6 Giles, Michael            97 Pentrack                J1.25m  
  7 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 1.15m  
 
Event 143  Boys 14 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Truong, Duc               96 Nanaimo & DI             1.45m  
  2 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          1.40m  
  3 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 1.35m  
  3 Lynch, Dejon              96 Nanaimo & DI             1.35m  
  5 Carr, Aidan               96 Cowichan Valley          1.30m  
 
Event 144  Boys 15 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         1.60m  
  2 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               1.50m  
  3 Howard, Clinton           95 Victrack                 1.25m  
 
Event 145  Men 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Varma, Milan              93 Cowichan Valley          1.80m  
  2 Fortin, Adam              93 Nanaimo & DI             1.70m  
  3 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley          1.65m  
  4 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo & DI            J1.65m  
 
Event 145  Men 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McKay, David              92 Pacific Athletic         1.75m  
 
Event 145  Men 35-90 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 East, Les                 39 Pentrack                 1.20m  
 
Event 146  Girls 9 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             2.88m   NWI 
  2 Elliott, Libby            01 Oceanside TR             2.15m   NWI 
 
Event 147  Girls 10 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victrack                 3.50m   NWI 
  2 Szczawinski, Kira         00 Pentrack                 3.46m   NWI 
  3 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             3.01m   NWI 
  4 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             2.98m   NWI 
  5 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 2.96m   NWI 
  6 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             2.92m   NWI 
  7 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         2.88m   NWI 
  8 Munro, Megan              00 Oceanside TR             2.79m   NWI 
  9 Jennings, Erin            00 Victrack                 2.73m   NWI 
 10 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         2.59m   NWI 
 11 Brewer, Zoe               00 Powell River             2.34m   NWI 
 12 Vasseur, Ella             00 Powell River             2.18m   NWI 
 
Event 148  Girls 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR             4.40m   NWI 
  2 Friesen, Erica            99 Oceanside TR             3.42m   NWI 
  3 Sim, Jenna                99 NorWesters               3.40m   NWI 
  4 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          3.39m   NWI 
  5 Hunter, Hayley            99 Campbell River           3.30m   NWI 
  6 Gibson, Sarah             99 Pentrack                 3.25m   NWI 
  7 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         3.24m   NWI 
  8 Coulson, Julia            99 Pentrack                 3.22m   NWI 
  9 Dennis, Emma              99 Pentrack                 3.12m   NWI 
 10 Wood, Emily               99 NorWesters               3.09m   NWI 
 11 Rastad, Emma              99 NorWesters               3.05m   NWI 
 12 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             3.01m   NWI 
 13 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          2.96m   NWI 
 14 Dass, Norina              99 Alberni Valley           2.68m   NWI 
 15 Smalley, Heidi            99 Comox Valley             2.65m   NWI 
 16 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 2.49m   NWI 
 17 Guild, Keilan             99 Oceanside TR             2.37m   NWI 
 18 Johnson, Kate             99 Campbell River           2.12m   NWI 
 
Event 149  Girls 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          4.12m   NWI 
  2 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI             3.80m   NWI 
  3 Squire, Kyla              98 Oceanside TR             3.66m   NWI 
  4 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             3.65m   NWI 
  5 Fleischmann, Olivia       98 Oceanside TR             3.55m   NWI 
  6 Ethier, Claire            98 Pacific Athletic         3.50m   NWI 
  7 Carey, Rachel             98 Pacific Athletic         3.39m   NWI 
  8 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley             3.33m   NWI 
  9 Archdekin, Hannah         98 Pentrack                 3.30m   NWI 
 10 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           3.26m   NWI 
 11 Hosie, Tatum              98 Pacific Athletic         3.20m   NWI 
 12 Barrett, Claire           98 Cowichan Valley         J3.20m   NWI 
 13 Shewman, Skeena           98 Powell River             3.17m   NWI 
 14 Jacobson, Zoe             98 Oceanside TR             3.15m   NWI 
 15 Morris, Amy               98 Nanaimo & DI             3.14m   NWI 
 16 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         3.13m   NWI 
 17 Thomas, Grace             98 Pacific Athletic         3.08m   NWI 
 18 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley           3.02m   NWI 
 19 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         2.85m   NWI 
 20 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 2.75m   NWI 
 21 Lee, Jordana              98 Cowichan Valley          2.34m   NWI 
 
Event 150  Girls 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             4.73m   NWI 
  2 Acosta, Maria             97 NorWesters               4.12m   NWI 
  3 Cater, Hannah             97 Victrack                 3.97m   NWI 
  4 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             3.84m   NWI 
  5 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack                 3.74m   NWI 
  6 Voloshin, Diana           97 NorWesters              J3.74m   NWI 
  7 Dicarlo, Christina        97 Cowichan Valley          3.71m   NWI 
  8 King, Tkia                97 Oceanside TR             3.68m   NWI 
  9 Turko, Megan              97 Campbell River           3.56m   NWI 
 10 Mylie, Emma               97 Pentrack                 3.52m   NWI 
 11 Louwes, Puck              97 Pacific Athletic         3.25m   NWI 
 12 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 3.21m   NWI 
 13 Keteca, Chloe             97 Campbell River           1.99m   NWI 
 
Event 151  Girls 14 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Leigh, Madison            96 Dover Bay                4.63m  -0.2 
  2 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          4.46m  -2.1 
  3 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                 4.44m  -1.2 
  4 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 4.35m  +0.0 
  5 Piercy, Jordyn            96 Victrack                 4.15m  -1.9 
  6 Price, Hayley             96 Dover Bay                4.03m  -0.5 
  7 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         3.90m  -0.2 
  8 Bourque, Emilie M.        96 Cowichan Valley          3.70m  +0.0 
  9 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             3.67m  -0.4 
 10 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                 3.55m  -0.6 
 
Event 152  Girls 15 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         4.43m  -1.6 
  2 Gix, Eryn                 95 Cowichan Valley          4.31m  -0.2 
  3 Kavelaars, Ruthanne       95 Pacific Athletic         3.98m  +0.0 
  4 Wams, Rachel              95 Victrack                 3.87m  -0.3 
  5 Sykes, Chanise            95 Cowichan Valley          3.80m  -0.3 
  6 Schoor, Katelyn           95 Pacific Athletic         3.68m  -1.6 
  7 Ngo, Sandra               95 Comox Valley             3.04m  +0.0 
  8 Seabrook, Jaimee          95 Alberni Valley           2.93m  -1.1 
 
Event 153  Women 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River           5.03m  -0.3 
  2 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          5.01m  +0.0 
  3 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 4.72m  +0.0 
  4 Lamoureux, Mei-San        93 Nanaimo & DI             4.69m  -1.5 
  5 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo & DI             4.25m  +0.0 
  6 Clermont, Sabrina         94 Campbell River           4.07m  +0.0 
  7 Haley, Ashley             94 Cowichan Valley          3.63m  -0.6 
 -- Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic           DNF   NWI 
 
Event 153  Women 18-19 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lloyd, Haleigh M.         92 Comox Valley             4.81m  -0.9 
  2 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI             4.50m  +0.0 
 
Event 154  Boys 9 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI             2.81m   NWI 
  2 Smith, Isaiah             01 Pentrack                 2.67m   NWI 
  3 Coulson, James            01 Pentrack                 2.54m   NWI 
  4 Wittur, Jack              01 Pentrack                 2.53m   NWI 
  5 Walter, Michael           01 Pentrack                 1.95m   NWI 
 
Event 155  Boys 10 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Miles, Justin             00 Pentrack                 3.22m   NWI 
  2 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 3.03m   NWI 
  3 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI             2.98m   NWI 
  4 Franceschini, Kevin       00 Comox Valley             2.87m   NWI 
  5 Duffe, Tyson              00 Cowichan Valley          2.86m   NWI 
  6 Boar, Dominic             00 Nanaimo & DI             2.79m   NWI 
 
Event 156  Boys 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             3.82m   NWI 
  2 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI             3.71m   NWI 
  3 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             3.32m   NWI 
  4 Lee, Jamieson             99 Kajaks                   3.26m   NWI 
  5 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley          3.02m   NWI 
  6 Windsor, Riley            99 Cowichan Valley          2.99m   NWI 
  7 Stewart, Max              99 Victrack                 2.98m   NWI 
  8 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          2.88m   NWI 
  9 Sandner, Gareth           99 Pentrack                 2.84m   NWI 
 10 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          2.81m   NWI 
 11 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 2.61m   NWI 
 12 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          2.57m   NWI 
 13 Carter, Andrew            99 Oceanside TR             2.51m   NWI 
 14 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          2.46m   NWI 
 15 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          2.30m   NWI 
 16 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          1.96m   NWI 
 17 Austin, Dalton            99 Oceanside TR             1.32m   NWI 
 
Event 157  Boys 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             4.13m   NWI 
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           4.12m   NWI 
  3 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             4.06m   NWI 
  4 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             4.01m   NWI 
  5 Smalley, Patrick          98 Comox Valley             3.82m   NWI 
  6 Rondquist, Seever         98 Campbell River           3.60m   NWI 
  7 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI             3.59m   NWI 
  8 Gilliland, Logan          98 Cowichan Valley          3.57m   NWI 
  9 Willcox, John             98 Pacific Athletic         3.49m   NWI 
 10 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          3.48m   NWI 
 11 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 3.42m   NWI 
 12 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic         3.28m   NWI 
 13 Brewer, Zevier            98 Powell River             3.24m   NWI 
 14 Adamschek, Alex           98 Comox Valley            J3.24m   NWI 
 15 Wilford, Alex             98 Comox Valley             2.98m   NWI 
 16 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         2.95m   NWI 
 17 Robinson, Liam            98 Oceanside TR             2.68m   NWI 
 
Event 158  Boys 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                 4.06m   NWI 
  2 Forsyth, Connor Adrian    97 Kajaks                   3.99m   NWI 
  3 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 3.85m   NWI 
  4 Giles, Michael            97 Pentrack                 3.75m   NWI 
  5 Sim, Kayden               97 NorWesters               3.69m   NWI 
  6 Moyes, Carson             97 Comox Valley             3.49m   NWI 
  7 Heaney, Owen              97 Victrack                 3.42m   NWI 
  8 Bergvinson, Joseph        97 Comox Valley             3.41m   NWI 
  9 Cioban, Zachary           97 Nanaimo & DI             3.31m   NWI 
 10 Antaya, Nicholas          97 Comox Valley             3.13m   NWI 
 
Event 159  Boys 14 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          4.44m  -1.8 
  2 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 4.38m  -1.4 
  3 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI             4.11m  -1.9 
  4 Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley          4.10m  -2.1 
  5 Carr, Aidan               96 Cowichan Valley          3.79m  -2.1 
 
Event 160  Boys 15 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Voloshin, Daniel          95 NorWesters               5.04m  -1.7 
  2 MACLEOD, Liam             95 Alberni Valley           4.75m  -2.2 
  3 Johnson, Bryan            95 Comox Valley             4.58m  -1.1 
  4 King, Kaleb               95 Oceanside TR             4.31m  -1.9 
  5 Howard, Clinton           95 Victrack                 4.06m  -1.0 
  6 Ford, Joshua              95 Oceanside TR             3.57m  -0.8 
 
Event 161  Men 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Fortin, Adam              93 Nanaimo & DI             5.43m  -0.1 
  2 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley          5.00m   1.4 
  3 Versluis, Gregory         94 Campbell River           4.23m   1.7 
 
Event 161  Men 18-19 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Brown, Clay               92 NorWesters               5.98m   1.9 
  2 McNeill, Mark R.          92 Pentrack                 5.73m   0.5 
 
Event 161  Men 20-34 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Riekki, Thomas            89 Pentrack                 6.19m   0.7 
 
Event 161  Men 35-90 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 East, Les                 39 Pentrack                 3.54m  +0.0 
 
Event 162  Girls 11 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sim, Jenna                99 NorWesters               7.57m   NWI 
  2 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          7.56m   NWI 
  3 Hunter, Hayley            99 Campbell River           7.39m   NWI 
  4 Friesen, Erica            99 Oceanside TR             7.21m   NWI 
  5 Rastad, Emma              99 NorWesters               7.16m   NWI 
  6 Goodwin, Anna             99 NorWesters               6.96m   NWI 
  7 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         6.94m   NWI 
  8 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             6.78m   NWI 
  9 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          6.68m   NWI 
 10 Reist-Millward, Megan     99 Pacific Athletic         6.47m   NWI 
 11 Dass, Norina              99 Alberni Valley           6.46m   NWI 
 12 MACPHERSON, Lauren        99 Pacific Athletic         6.01m   NWI 
 
Event 163  Girls 12 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             8.56m   NWI 
  2 Ethier, Claire            98 Pacific Athletic         7.86m   NWI 
  3 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           7.72m   NWI 
  4 Crisp, Meggin             98 Pacific Athletic         7.01m   NWI 
  5 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         6.96m   NWI 
  6 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         6.91m   NWI 
 
Event 164  Girls 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Voloshin, Diana           97 NorWesters               8.83m   NWI 
  2 Acosta, Maria             97 NorWesters               8.79m   NWI 
  3 King, Tkia                97 Oceanside TR             8.38m   NWI 
  4 Turko, Megan              97 Campbell River           8.36m   NWI 
  5 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             8.35m   NWI 
  6 Dicarlo, Christina        97 Cowichan Valley          8.14m   NWI 
  7 Nuttall, Megan            97 Campbell River           7.98m   NWI 
  8 Miller, Jennifer          97 Campbell River           7.90m   NWI 
  9 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 7.85m   NWI 
 10 Versluis, Kimberly        97 Campbell River           7.67m   NWI 
 11 Chestnut, Jessie          97 Oceanside TR             6.34m   NWI 
 12 Keteca, Chloe             97 Campbell River           5.26m   NWI 
 
Event 165  Girls 14 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          9.69m  +0.0 
  2 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                 9.68m  -0.6 
  3 Leigh, Madison            96 Dover Bay                9.64m  -0.6 
  4 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         9.28m   0.4 
  5 Irvine, Malia             96 Comox Valley             9.01m  +0.0 
  6 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             8.16m  +0.0 
  7 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             8.15m  -0.7 
  8 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             8.01m  -1.0 
 
Event 166  Girls 15 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Scott, Lexie              95 Pacific Athletic         9.32m  -0.8 
  2 Kavelaars, Ruthanne       95 Pacific Athletic         8.67m  +0.0 
  3 Robinson, Madeleine       95 Nanaimo & DI             7.10m  +0.0 
  4 Seabrook, Jaimee          95 Alberni Valley           6.18m  +0.0 
 
Event 167  Women 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River          11.24m   0.8 
  2 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic        10.03m   0.3 
  3 Kennedy, Renee J          94 Cowichan Valley          9.95m   0.8 
  4 Clermont, Sabrina         94 Campbell River           9.52m   0.7 
  5 Haley, Ashley             94 Cowichan Valley          8.01m   0.6 
 
Event 168  Boys 11 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             7.94m   NWI 
  2 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR             7.18m   NWI 
  3 Lorenzo, Cameron E.       99 Pentrack                 6.69m   NWI 
 
Event 169  Boys 12 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             9.12m   NWI 
  2 Price, Evan               98 Nanaimo & DI             8.85m   NWI 
  3 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI             8.55m   NWI 
  4 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             8.30m   NWI 
  5 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI             7.72m   NWI 
  6 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI             7.14m   NWI 
  7 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         7.04m   NWI 
  8 Brewer, Zevier            98 Powell River             6.86m   NWI 
 
Event 170  Boys 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sim, Kayden               97 NorWesters               9.11m   NWI 
  2 Willett, Sam              97 Pacific Athletic         8.23m   NWI 
 
Event 171  Boys 14 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lynch, Dejon              96 Nanaimo & DI            10.18m   0.9 
  2 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          9.94m  +0.0 
 
Event 172  Boys 15 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Voloshin, Daniel          95 NorWesters              11.07m   0.5 
 
Event 173  Men 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Love, Alexander           93 Victrack                11.59m  -2.4 
  2 Fortin, Adam              93 Nanaimo & DI            11.51m  -2.1 
  3 Versluis, Gregory         94 Campbell River           8.63m  -1.9 
 
Event 173  Men 18-19 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Brown, Clay               92 NorWesters              12.92m  -0.8 
  2 McNeill, Mark R.          92 Pentrack                12.48m  -1.5 
 
Event 173  Men 35-90 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 East, Les                 39 Pentrack                 8.02m  -1.0 
 
Event 177  Girls 14 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Love, Daphne              96 Victrack                 2.07m  
  2 Irvine, Malia             96 Comox Valley            J2.07m  
 
Event 177  Women 15 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Rianne             95 Victrack                 2.37m  
 
Event 177  Women 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Kira               93 Victrack                 2.97m  
 
Event 177  Women 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Swift, Hannah             92 Victrack                 3.27m  
  2 Volk, Alexandra           92 Victrack                 2.52m  
 
Event 177  Women 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Schaefer, Kara            88 Victrack                 3.42m  
  2 Ritchey, Meghan           89 Victrack                 3.27m  
  3 Falkins, Hayley M.        90 Victrack                 2.67m  
 
Event 177  Women 35-90 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Nancy              65 Victrack                 1.92m  
 
Event 181  Men 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Love, Alexander           93 Victrack                 3.50m  
  2 Psotka, Simon             94 Unattached               3.35m  
  3 Carey, Evan               94 Pacific Athletic         3.05m  
 
Event 181  Men 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McKay, David              92 Pacific Athletic         4.65m  
  2 Vaesen, Gavin             91 Victrack                 3.95m  
  3 Steberl, Matt             92 Hope Secondary S         2.90m  
 
Event 181  Men 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steele, Adam A.           88 Victrack                 3.50m  
 
Event 181  Men 35-90 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Psotka, Wayne J.          63 Victrack                 3.65m  
  2 Steele, Sean              61 Victrack                 2.75m  
  3 Dumas, Gerard             35 Victrack                 2.22m  
 -- Love, Stuart              68 Victrack                    NH  
 -- Underdahl, Ken R.         45 Victrack                    NH  
 
Event 182  Girls 10 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR            12.17m  
  2 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR            11.65m  
  3 Cathro, Ashley            00 Victrack                11.09m  
  4 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley         10.06m  
  5 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         9.96m  
  6 Munro, Megan              00 Oceanside TR             8.42m  
  7 Jennings, Erin            00 Victrack                 8.07m  
  8 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         7.83m  
  9 Vasseur, Ella             00 Powell River             7.74m  
 10 Brewer, Zoe               00 Powell River             7.09m  
 11 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 6.77m  
 
Event 183  Girls 11 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside TR            17.32m  
  2 Dennis, Emma              99 Pentrack                16.43m  
  3 Hunter, Hayley            99 Campbell River          15.41m  
  4 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley         14.57m  
  5 Dass, Norina              99 Alberni Valley          14.14m  
  6 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                13.82m  
  7 Johnson, Kate             99 Campbell River          12.92m  
  8 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley         12.61m  
  9 Blyt, Kyra                99 Oceanside TR            12.59m  
 10 Gibson, Sarah             99 Pentrack                11.71m  
 11 Reist-Millward, Megan     99 Pacific Athletic         8.96m  
 -- Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B              FOUL  
 
Event 184  Girls 12 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bhandal, Gurleen          98 Kajaks                  19.82m  
  2 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic        15.74m  
  3 Squire, Kyla              98 Oceanside TR            15.63m  
  4 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River            15.54m  
  5 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley          15.51m  
  6 Barrett, Claire           98 Cowichan Valley         14.71m  
  7 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI            14.14m  
  8 Layman, Sydney            98 Oceanside TR            13.71m  
  9 Shewman, Skeena           98 Powell River            13.53m  
 10 Fleischmann, Olivia       98 Oceanside TR            13.15m  
 11 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic        12.85m  
 12 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                12.69m  
 13 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley          10.18m  
 14 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley             9.03m  
 15 Morris, Amy               98 Nanaimo & DI             8.01m  
 
Event 185  Girls 13 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR            24.60m  
  2 Weaver, Katie             97 NorWesters              22.22m  
  3 Acosta, Maria             97 NorWesters              21.18m  
  4 Miller, Jennifer          97 Campbell River          20.58m  
  5 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B            20.38m  
  6 Versluis, Kimberly        97 Campbell River          17.36m  
  7 Silzer, Gillian           97 Comox Valley            15.10m  
  8 Gaby, Jacqueline E.       97 Pentrack                14.86m  
  9 Voloshin, Diana           97 NorWesters              14.51m  
 10 Friesen, Olivia           97 Oceanside TR            14.34m  
 11 Zinkan, Esmee             97 Cowichan Valley         10.25m  
 
Event 186  Girls 14 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic        24.36m  
  2 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic        21.05m  
  3 Berg, Alexa               96 Oceanside TR            18.25m  
  4 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                17.83m  
  5 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR            14.36m  
  6 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR            12.54m  
  7 Lorenzo, Annina C.        96 Pentrack                10.40m  
 
Event 187  Girls 15 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cote, Addie               95 Pentrack                20.72m  
  2 Chestnut, Taylor          95 Oceanside TR            18.15m  
  3 Larder, Erika             95 Hope Secondary S        18.02m  
  4 Wams, Rachel              95 Victrack                15.31m  
  5 Seabrook, Jaimee          95 Alberni Valley          15.07m  
  6 Ngo, Sandra               95 Comox Valley            13.21m  
  7 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR            12.52m  
 
Event 188  Women 16-17 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoult, Maggie             93 Unattached B            29.53m  
  2 Carr, Ryley               93 Comox Valley            26.32m  
  3 Stewart, Kirstin H.       93 Comox Valley            24.88m  
  4 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River          16.53m  
 
Event 188  Women 18-19 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI            35.37m  
  2 Howard, Allisyn L.        92 Victrack                28.80m  
  3 Haines, Shemara           92 Hope Secondary S        20.96m  
 
Event 188  Women 35-90 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keatley-Campbell, Linda   56 Nanaimo & DI            21.58m  
  2 Murfitt, Anne             59 Pentrack                17.65m  
  3 Davison, Che              63 Victrack                15.28m  
 
Event 189  Boys 10 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                12.21m  
  2 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI            10.83m  
  3 Miles, Justin             00 Pentrack                10.16m  
  4 Tran, Joseph              00 Comox Valley             9.66m  
  5 Franceschini, Kevin       00 Comox Valley             7.42m  
 
Event 190  Boys 11 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI            17.04m  
  2 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI            16.38m  
  3 Elliott, Noah             99 Oceanside TR            15.35m  
  4 Stewart, Max              99 Victrack                15.25m  
  5 Sandner, Gareth           99 Pentrack                12.36m  
  6 Coughlan, Kaiden          99 Cowichan Valley          9.13m  
  7 Carter, Andrew            99 Oceanside TR             9.09m  
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          8.67m  
 -- Steiner, Finn             99 Pentrack                  FOUL  
 
Event 191  Boys 12 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rondquist, Seever         98 Campbell River          25.48m  
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley          24.84m  
  3 Higgins, Carter           98 Nanaimo & DI            18.74m  
  4 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic        18.24m  
  5 Price, Evan               98 Nanaimo & DI            17.08m  
  6 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI            15.16m  
  7 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                14.52m  
  8 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic        14.44m  
  9 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI            13.69m  
 10 Smalley, Patrick          98 Comox Valley            13.55m  
 11 Wilford, Alex             98 Comox Valley            12.65m  
 12 Robinson, Liam            98 Oceanside TR            12.06m  
 13 Brewer, Zevier            98 Powell River            10.92m  
 14 MACKENZIE, Jamie          98 Oceanside TR            10.70m  
 15 Willcox, John             98 Pacific Athletic         9.93m  
 
Event 192  Boys 13 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Willett, Sam              97 Pacific Athletic        19.76m  
  2 Hunter, Ryan              97 Campbell River          19.69m  
  3 Heaney, Owen              97 Victrack                15.85m  
  4 Bergvinson, Joseph        97 Comox Valley            13.66m  
 
Event 193  Boys 14 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo & DI            21.01m  
 
Event 194  Boys 15 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Villette, Graham          95 Alberni Valley          36.19m  
  2 King, Kaleb               95 Oceanside TR            27.24m  
  3 Burns, Jaron              95 Dover Bay               24.09m  
  4 Howard, Clinton           95 Victrack                21.74m  
 
Event 195  Men 16-17 Discus Throw 1.5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keenan, Adam              93 Pacific Athletic        52.50m  
  2 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        42.78m  
  3 Yewchin, Ryan             93 Dover Bay               23.65m  
 
Event 196  Men 18-19 Discus Throw 1.75 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Little, Sean              92 Nanaimo & DI            29.16m  
 
Event 198  Men 35-85 Discus Throw
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 East, Les                 39 Pentrack                29.90m  
  2 Brodeur, Don              51 Pentrack                27.43m  
 
Event 199  Girls 10 Year Olds Javelin Throw 400g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley         10.38m  
  2 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             9.97m  
  3 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         9.76m  
  4 Cathro, Ashley            00 Victrack                 9.41m  
  5 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             8.76m  
  6 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         7.52m  
  7 Munro, Megan              00 Oceanside TR             7.05m  
  8 Jennings, Erin            00 Victrack                 6.94m  
  9 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             5.83m  
 10 Watson, Maia              00 Pentrack                 5.38m  
 11 Vasseur, Ella             00 Powell River             5.29m  
 12 Brewer, Zoe               00 Powell River             4.26m  
 
Event 200  Girls 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hunter, Hayley            99 Campbell River          21.11m  
  2 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                17.98m  
  3 Hill, Olivia              99 Campbell River          15.33m  
  4 Dass, Norina              99 Alberni Valley          14.70m  
  5 Dennis, Emma              99 Pentrack                14.48m  
  6 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley         14.41m  
  7 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic        14.25m  
  8 Gibson, Sarah             99 Pentrack                13.53m  
  9 Johnson, Kate             99 Campbell River          13.04m  
 10 Friesen, Erica            99 Oceanside TR            12.63m  
 11 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B            11.86m  
 12 Coulson, Julia            99 Pentrack                11.70m  
 13 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley         11.40m  
 14 Goodwin, Anna             99 NorWesters              10.04m  
 -- Sim, Jenna                99 NorWesters                FOUL  
 
Event 201  Girls 12 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo & DI            20.44m  
  2 Farrar, Una               98 Pacific Athletic        18.66m  
  3 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River            15.90m  
  4 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic        15.66m  
  5 Carey, Rachel             98 Pacific Athletic        15.23m  
  6 Barrett, Claire           98 Cowichan Valley         15.08m  
  7 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                14.90m  
  8 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley            14.15m  
  9 Ethier, Claire            98 Pacific Athletic        14.08m  
 10 Jacobson, Zoe             98 Oceanside TR            14.06m  
 11 Layman, Sydney            98 Oceanside TR            11.41m  
 12 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley          11.15m  
 13 Morris, Amy               98 Nanaimo & DI            10.50m  
 14 Crisp, Meggin             98 Pacific Athletic        10.27m  
 15 Gallant, Julia            98 Pacific Athletic         8.40m  
 -- Patterson, Claire         98 Comox Valley              FOUL  
 
Event 202  Girls 13 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR            23.19m  
  2 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B            22.94m  
  3 Nuttall, Megan            97 Campbell River          18.18m  
  4 Acosta, Maria             97 NorWesters              15.00m  
  5 Miller, Jennifer          97 Campbell River          14.77m  
  6 Friesen, Olivia           97 Oceanside TR            14.70m  
 
Event 203  Girls 14 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                27.58m  
  2 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                22.29m  
  3 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic        22.12m  
  4 Berg, Alexa               96 Oceanside TR            19.98m  
  5 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic        17.98m  
  6 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR            16.09m  
 
Event 204  Girls 15 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley            29.36m  
  2 Cote, Addie               95 Pentrack                24.27m  
  3 Wams, Rachel              95 Victrack                20.92m  
  4 Barber, Kendal            95 Hope Secondary S        19.79m  
  5 Loeb, Elizabeth           95 Pacific Athletic        19.54m  
  6 Larder, Erika             95 Hope Secondary S        16.72m  
  7 Kavelaars, Ruthanne       95 Pacific Athletic        15.29m  
  8 Seabrook, Jaimee          95 Alberni Valley          14.86m  
  9 Schoor, Katelyn           95 Pacific Athletic        10.98m  
 10 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside TR             7.23m  
 
Event 205  Women 16-17 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Kirstin H.       93 Comox Valley            36.76m  
  2 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River          29.82m  
  3 Clermont, Sabrina         94 Campbell River          28.98m  
 -- Tuck, Grace               94 Dover Bay                 FOUL  
 
Event 205  Women 18-19 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Wheeler, Lauren           92 Hope Secondary S        32.30m  
  2 Fougner, Lauren T.        91 Pacific Athletic        25.54m  
  3 Richardson, Jade E.       92 Nanaimo & DI            22.84m  
  4 Howard, Allisyn L.        92 Victrack                17.61m  
 
Event 205  Women 35-49 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison, Che              63 Victrack                17.09m  
 
Event 205  Women 50-90 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Murfitt, Anne             59 Pentrack                19.07m  
 
Event 206  Boys 10 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI            14.67m  
  2 Boar, Dominic             00 Nanaimo & DI            13.62m  
  3 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                11.75m  
  4 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack                 9.99m  
  5 Duffe, Tyson              00 Cowichan Valley          9.81m  
 
Event 207  Boys 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Elliott, Noah             99 Oceanside TR            22.14m  
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI            21.53m  
  3 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI            17.65m  
  4 Windsor, Riley            99 Cowichan Valley         16.05m  
  5 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside TR            15.54m  
  6 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley         14.44m  
  7 Sandner, Gareth           99 Pentrack                12.39m  
  8 Steiner, Finn             99 Pentrack                10.84m  
  9 Coughlan, Kaiden          99 Cowichan Valley          9.01m  
 
Event 208  Boys 12 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pentrack                27.62m  
  2 Rondquist, Seever         98 Campbell River          25.50m  
  3 Lajeunesse, Colton        98 Nanaimo & DI            24.01m  
  4 Price, Evan               98 Nanaimo & DI            20.98m  
  5 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic        20.97m  
  6 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI            18.98m  
  7 Hutt, Wyatt               98 Nanaimo & DI            18.34m  
  8 Bassett, Yosef            98 Oceanside TR            18.33m  
  9 Adamschek, Alex           98 Comox Valley            17.89m  
 10 Wilford, Alex             98 Comox Valley            16.18m  
 11 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                14.54m  
 
Event 209  Boys 13 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Willett, Sam              97 Pacific Athletic        27.81m  
  2 Forsyth, Connor Adrian    97 Kajaks                  23.77m  
  3 Smith, Kaelan E.          97 Pentrack                19.24m  
  4 Hunter, Ryan              97 Campbell River          15.75m  
  5 Giles, Michael            97 Pentrack                15.18m  
 
Event 211  Boys 15 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Popel, Wade               95 Pentrack                33.09m  
  2 Howard, Clinton           95 Victrack                27.50m  
  3 King, Kaleb               95 Oceanside TR            27.23m  
  4 Ford, Joshua              95 Oceanside TR            25.31m  
 
Event 212  Men 16-17 Javelin Throw 700 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Haley, Clint A.           93 Alberni Valley          51.95m  
  2 Economou, Zachary         93 Pacific Athletic        51.41m  
  3 Haskett, Ross W.          94 Pentrack                45.43m  
  4 Klassen, Jacob            94 Oceanside TR            43.90m  
  5 Kereszti, Mason           94 Pacific Athletic        43.22m  
  6 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        41.68m  
  7 Bowen, Matthew            94 Comox Valley            39.35m  
  8 Palou, Joshua             93 Cowichan Valley         35.90m  
  9 Chow, Cameron J.          94 Cowichan Valley         29.37m  
 10 Yewchin, Ryan             93 Dover Bay               22.03m  
 
Event 213  Men 18-19 Javelin Throw 800 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Parker, Cody              92 Comox Valley            65.04m  
  2 Damer, Grant              92 Hope Secondary S        36.99m  
 
Event 214  Men 35-90 Javelin Throw
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Don              51 Pentrack                30.54m  
  2 Brodeur, Phil             21 Pentrack                11.45m  
 
Event 215  Girls 9 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             5.58m  
  2 Elliott, Libby            01 Oceanside TR             4.90m  
  3 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           4.29m  
  4 Way, Cecilia              01 Victrack                 4.12m  
  5 Van Oort, Kate            01 Victrack                 3.62m  
 
Event 216  Girls 10 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Woolnough, Serena         00 Oceanside TR             6.79m  
  2 Johnston, MACKENZIE       00 Cowichan Valley          5.69m  
  3 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley          5.22m  
  4 Munro, Megan              00 Oceanside TR             5.20m  
  5 McLellan, Taiya           00 Oceanside TR             4.91m  
  6 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley          4.56m  
  7 Hilton, Anna-Maria        00 Pentrack                 4.34m  
  8 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic        J4.34m  
  9 Cathro, Ashley            00 Victrack                 4.32m  
 10 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         4.25m  
 11 Sayah, Taylor             00 Oceanside TR             4.15m  
 12 Brewer, Zoe               00 Powell River             3.83m  
 13 Heisterman, Madison       00 Nanaimo & DI             3.74m  
 14 Vasseur, Ella             00 Powell River             3.56m  
 
Event 217  Girls 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Slang, Anna K.            99 Cowichan Valley          7.09m  
  2 MACEWAN, Chelsea          99 Pentrack                 7.08m  
  3 Dennis, Emma              99 Pentrack                 7.07m  
  4 Hunter, Hayley            99 Campbell River           6.45m  
  5 Friesen, Erica            99 Oceanside TR             6.35m  
  6 Dass, Norina              99 Alberni Valley           6.14m  
  7 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             6.07m  
  8 Broere, Cate M.           99 Cowichan Valley          5.54m  
  9 Smalley, Heidi            99 Comox Valley             5.46m  
 10 Reist-Millward, Megan     99 Pacific Athletic         5.45m  
 11 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         5.36m  
 12 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic         5.34m  
 13 Hill, Olivia              99 Campbell River           5.16m  
 14 Sim, Jenna                99 NorWesters               5.02m  
 15 Johnson, Kate             99 Campbell River           4.93m  
 16 Rastad, Emma              99 NorWesters               4.78m  
 17 Thoms, Josephine Poppy    99 Powell River             4.52m  
 
Event 218  Girls 12 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         7.39m  
  2 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             7.24m  
  3 Fleischmann, Olivia       98 Oceanside TR             7.10m  
  4 Bhandal, Gurleen          98 Kajaks                   6.90m  
  5 Layman, Sydney            98 Oceanside TR             6.44m  
  6 Barrett, Claire           98 Cowichan Valley          5.90m  
  7 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victrack                 5.23m  
  8 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley           5.00m  
  9 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           4.91m  
 10 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic         4.44m  
 11 Lee, Jordana              98 Cowichan Valley          3.97m  
 
Event 219  Girls 13 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside TR             9.36m  
  2 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             8.14m  
  3 Miller, Jennifer          97 Campbell River           6.79m  
  4 Acosta, Maria             97 NorWesters               6.57m  
  5 Versluis, Kimberly        97 Campbell River           6.42m  
  6 Cater, Hannah             97 Victrack                 6.41m  
  7 Keteca, Chloe             97 Campbell River           5.95m  
  8 Casciola, Amelia A.       97 Pentrack                 5.66m  
  9 King, Tkia                97 Oceanside TR             5.58m  
 10 Voloshin, Diana           97 NorWesters               5.30m  
 
Event 220  Girls 14 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ross, Rachel N.           96 Pentrack                10.07m  
  2 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         8.99m  
  3 Neville-Rutherford, Cour  96 Pentrack                 8.28m  
  4 Gibson, Lara K.           96 Pentrack                 7.99m  
  5 Berg, Alexa               96 Oceanside TR             7.84m  
  6 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic         7.81m  
  7 Krishka, Nikki            96 Oceanside TR             7.00m  
  8 Munro, Sarah J.           96 Oceanside TR             6.32m  
 
Event 221  Girls 15 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fontaine, Alex            95 Dover Bay                8.41m  
  2 Kavelaars, Ruthanne       95 Pacific Athletic         6.71m  
  3 Seabrook, Jaimee          95 Alberni Valley           6.62m  
 
Event 222  Women 16-17 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic         9.42m  
  2 Storm, Zarria             93 Pacific Athletic         8.64m  
  3 Hoult, Maggie             93 Unattached B             8.00m  
  4 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River           7.95m  
  5 Carr, Ryley               93 Comox Valley             7.91m  
  6 Neville-Rutherford, Kim   94 Pentrack                 6.88m  
 
Event 222  Women 18-19 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Howard, Allisyn L.        92 Victrack                 9.61m  
  2 Wheeler, Lauren           92 Hope Secondary S         8.44m  
  3 Haines, Shemara           92 Hope Secondary S         5.98m  
 
Event 222  Women 35-90 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Murfitt, Anne             59 Pentrack                 6.77m   3 kg
  2 Keatley-Campbell, Linda   56 Nanaimo & DI             6.69m   3 kg
  3 Davison, Che              63 Victrack                 5.76m   4 kg
 
Event 223  Boys 9 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bhandal, Iqam             01 Kajaks                   6.14m  
  2 Morris, Matthew           01 Nanaimo & DI             5.28m  
  3 Coulson, James            01 Pentrack                 3.91m  
  4 Svorkdal, Jakob           01 Victrack                 3.32m  
  5 Van Oort, Dominic         01 Victrack                 2.86m  
  6 Walter, Michael           01 Pentrack                 2.70m  
 
Event 224  Boys 10 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo & DI             6.59m  
  2 Lee, Callum               00 Cowichan Valley          5.70m  
  3 Sammons, Benjamin         00 Pentrack                 5.33m  
  4 Svorkdal, Bjorn           00 Victrack                 4.08m  
 
Event 225  Boys 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          7.50m  
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo & DI             7.38m  
  3 Golobar, Avin             99 Nanaimo & DI             7.16m  
  4 Zinkan, Edward            99 Cowichan Valley          6.39m  
  5 Elliott, Noah             99 Oceanside TR             6.24m  
  6 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley          6.03m  
  7 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          5.97m  
  8 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          5.73m  
  9 Stewart, Max              99 Victrack                 5.57m  
 10 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          5.01m  
 11 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          4.80m  
 12 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          4.76m  
 
Event 226  Boys 12 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rondquist, Seever         98 Campbell River           9.94m  
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           9.83m  
  3 Clare, Jason G.           98 Nanaimo & DI             6.59m  
  4 Carmichael, Joshua        98 Pentrack                 6.12m  
  5 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         5.83m  
  6 MACKENZIE, Jamie          98 Oceanside TR             5.53m  
  7 Gilliland, Logan          98 Cowichan Valley          5.07m  
  8 Brewer, Zevier            98 Powell River             5.02m  
 
Event 227  Boys 13 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hunter, Ryan              97 Campbell River           7.97m  
  2 Schovanek, Ethan          97 Comox Valley             7.62m  
  3 Smith, Julian A.          97 Pentrack                 7.34m  
  4 Moyes, Carson             97 Comox Valley             3.77m  
 -- Antaya, Nicholas          97 Comox Valley              FOUL  
 
Event 228  Boys 14 Year Olds Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Truong, Duc               96 Nanaimo & DI             8.66m  
  2 Szczawinski, Jacob        96 Pentrack                 6.29m  
 
Event 229  Boys 15 Year Olds Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Villette, Graham          95 Alberni Valley          11.20m  
  2 Burns, Jaron              95 Dover Bay                9.39m  
  3 Howard, Clinton           95 Victrack                 9.26m  
  4 King, Kaleb               95 Oceanside TR             8.33m  
 
Event 230  Men 16-17 Shot Put 5kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keenan, Adam              93 Pacific Athletic        15.05m  
  2 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        13.54m  
 
Event 231  Men 18-19 Shot Put 6 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Little, Sean              92 Nanaimo & DI            10.01m  
  2 Damer, Grant              92 Hope Secondary S         9.12m  
 
Event 233  Men 35-99 Shot Put
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Don              51 Pentrack                10.84m  
  2 Brodeur, Phil             21 Pentrack                 4.94m  
 
Event 300  Women 9-90 100 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri             20.19   1.0 
  2 Clyburn, Jordan           89 Team St Lukes            31.76   1.0 
  3 Richter, Becky            82 Cyclones Road an         35.38   1.0 
 
Event 301  Women 9-90 200 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Richter, Becky            82 Cyclones Road an       1:03.40   2.6 
  2 Clyburn, Jordan           89 Team St Lukes          1:06.22   2.6 
 
Event 302  Women 9-90 400 Meter Dash T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri           1:13.69  
  2 Clyburn, Jordan           89 Team St Lukes          2:11.52  
  3 Richter, Becky            82 Cyclones Road an       2:15.06  
 
Event 304  Women 9-90 1500 Meter Run T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri           4:42.11  
 
Event 310  Women 9-90 100 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an         18.00   1.0 
  2 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes            20.11   1.0 
  3 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes            20.67   1.0 
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri             22.01   1.0 
 
Event 311  Women 9-90 200 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an         31.84   2.6 
  2 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes            34.28   2.6 
  3 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes            36.11   2.6 
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri             40.49   2.6 
 
Event 312  Women 9-90 400 Meter Dash T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an       1:03.70  
  2 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes          1:07.58  
  3 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes          1:09.40  
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri           1:24.39  
 
Event 313  Women 9-90 800 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an       2:10.12  
  2 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes          2:18.33  
  3 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes          2:26.52  
  4 Degagne, Stephanie        90 WC Race Seri           3:09.36  
 
Event 314  Women 9-90 1500 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road an       4:04.21  
  2 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes          4:21.74  
  3 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes          4:21.81  
 
Event 320  Men 9-90 100 Meter Dash T53  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hunt, Bob                 90 Team St Lukes            17.36   0.1 
  2 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road an         17.83   0.1 
  3 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri             18.68   0.1 
  4 Pruitt, Austin            94 Team St Lukes            19.44   0.1 
 
Event 321  Men 9-90 200 Meter Dash T53  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road an         30.60   1.5 
  2 Hunt, Bob                 90 Team St Lukes            31.48   1.5 
  3 Pruitt, Austin            94 Team St Lukes            32.35   1.5 
  4 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri             34.65   1.5 
 
Event 322  Men 9-90 400 Meter Dash T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pruitt, Austin            94 Team St Lukes            58.76  
  2 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road an       1:01.63  
  3 Hunt, Bob                 90 Team St Lukes          1:05.14  
  4 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           1:13.39  
 
Event 323  Men 9-90 800 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road an       2:04.66  
  2 Pruitt, Austin            94 Team St Lukes          2:06.82  
  3 Hunt, Bob                 90 Team St Lukes          2:15.04  
  4 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           2:40.24  
 
Event 324  Men 9-90 1500 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           5:02.25  
 
Event 325  Men 9-90 100 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an         15.38   0.1 
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri             20.05   0.1 
  3 Close, Braden             95 Cyclones Road an         21.65   0.1 
 
Event 326  Men 9-90 200 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an         26.34   1.5 
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri             37.33   1.5 
  3 Close, Braden             95 Cyclones Road an         39.94   1.5 
 
Event 327  Men 9-90 400 Meter Dash T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an         50.23  
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri           1:20.19  
  3 Close, Braden             95 Cyclones Road an       1:22.31  
 
Event 328  Men 9-90 800 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an       1:44.13  
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri           2:49.14  
  3 Close, Braden             95 Cyclones Road an       2:51.96  
 
Event 329  Men 9-90 1500 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road an       3:22.19  
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri           6:10.61