Licensed to Victoria Track and Field Club
                                      HY-TEK's Meet Manager 11/05/2011 10:10 PM
                               2011 Dogwood Meet                               
                   Victoria, BC   - 07/05/2011 to 08/05/2011                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
Finals
  1 Dominelli, Natalia        02 Victoria Track           10.30   NWI  2 
  2 Naude, Kristin            02 Powell River             10.32   NWI  2 
  3 Fougner-Rukus, Reece      02 Cowichan Valley          11.09   NWI  1 
  4 Larkin, Mackenzie         02 Unattached               11.10   NWI  2 
  5 Giakoumakis, Lily         02 Oceanside Track          11.20   NWI  1 
  6 Williams, Olivia          02 Oceanside Track          11.55   NWI  2 
  7 Murray, Paige             02 Victoria Track           11.65   NWI  1 
  8 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track            11.91   NWI  1 
  9 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track          12.22   NWI  1 
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             10.05   NWI  2 
  2 Murray, Marissa           01 Victoria Track           10.26   NWI  1 
  3 Way, Cecilia              01 Victoria Track           10.36   NWI  2 
  4 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley          10.44   NWI  2 
  5 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           11.20   NWI  1 
  6 Nowicki, Keiann           01 Nanaimo Track            11.24   NWI  2 
  7 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           11.31   NWI  1 
  8 Elliott, Libby            01 Oceanside Track          11.96   NWI  2 
  9 Van Oort, Kate            01 Victoria Track           12.18   NWI  2 
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victoria Track            9.24   NWI  3 
  2 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic          9.36   NWI  3 
  3 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track           9.54   NWI  3 
  4 Bouma, Haven              00 Nanaimo Track             9.72   NWI  2 
  5 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley           9.85   NWI  1 
  6 Trimmer, Maddy            00 Victoria Track           10.18   NWI  2 
  7 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley          10.19   NWI  1 
  8 Munro, Megan              00 Oceanside Track          10.29   NWI  3 
  9 MACKENZIE, Abby           00 Pacific Athletic         10.32   NWI  2 
 10 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track           10.52   NWI  3 
 11 Jennings, Erin            00 Victoria Track           10.88   NWI  3 
 12 Brewer, Zoe               00 Powell River             10.90   NWI  1 
 13 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track          10.91   NWI  2 
 14 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         11.20   NWI  2 
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lewis, Nolan              02 Oceanside Track          10.03   NWI 
  2 Rasaiah, Kintan           02 Oceanside Track          10.23   NWI 
  3 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track            10.30   NWI 
  4 Abbott, Keagen            02 Powell River             10.96   NWI 
  5 Shaw, Ryan                02 Oceanside Track          11.26   NWI 
  6 Hermann, Nicholas         02 Victoria Track           11.39   NWI 
 
Event 5  Boys 10 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Ethan              01 Oceanside Track           9.67   NWI 
  2 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track          10.03   NWI 
  3 Van Oort, Dominic         01 Victoria Track           10.39   NWI 
  4 Coulson, James            01 Peninsula Track          11.09   NWI 
  5 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track            11.67   NWI 
  6 Weibe, Silas              01 Cowichan Valley          11.87   NWI 
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McCullough, Conner        00 Peninsula Track           9.55   NWI 
  2 Earthy-Find, Matias       00 Victoria Track            9.69   NWI 
  3 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley           9.83   NWI 
  4 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track          10.52   NWI 
  5 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track            10.56   NWI 
 
Event 7  Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Naude, Kristin            02 Powell River             16.95   NWI 
  2 Dominelli, Natalia        02 Victoria Track           17.04   NWI 
  3 Larkin, Mackenzie         02 Unattached               18.54   NWI 
  4 Soderstrom, Sadie         02 Nanaimo Track            19.95   NWI 
  5 Dobbyn, Sara              02 Nanaimo Track            20.21   NWI 
  6 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track          20.23   NWI 
 
Event 8  Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             15.71   NWI 
  2 Willett, Abby             01 Pacific Athletic         15.99   NWI 
  2 Way, Cecilia              01 Victoria Track           15.99   NWI 
  4 Thomson, Sarah            01 Peninsula Track          17.48   NWI 
  5 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           18.51   NWI 
  6 Elliott, Libby            01 Oceanside Track          19.14   NWI 
  7 Wilson, Emma              01 Cowichan Valley          19.57   NWI 
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victoria Track           15.08   NWI  1 
  2 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         15.44   NWI  2 
  3 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track          15.89   NWI  2 
  4 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley          15.95   NWI  1 
  5 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            16.17   NWI  2 
  6 Palmer, Charlotte         00 Oceanside Track          16.26   NWI  2 
  7 Trimmer, Maddy            00 Victoria Track           16.41   NWI  1 
  8 Munro, Megan              00 Oceanside Track          16.56   NWI  1 
  9 MACKENZIE, Abby           00 Pacific Athletic         16.78   NWI  1 
 10 Jennings, Erin            00 Victoria Track           17.60   NWI  2 
 11 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track          17.61   NWI  2 
 12 Brewer, Zoe               00 Powell River             17.81   NWI  1 
 13 Wergeland, Payton         00 Peninsula Track          18.31   NWI  1 
 
Event 10  Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Blyt, Kyra                99 Oceanside Track          13.89   NWI  1 
  2 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          13.91   NWI  2 
  3 Burtini, Tatiana          99 Nanaimo Track            13.98   NWI  1 
  4 Paisley, Sophie           99 Cowichan Valley          14.36   NWI  2 
  5 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track          14.92   NWI  1 
  6 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             15.62   NWI  2 
  7 Hill, Naomi               99 Victoria Track           15.80   NWI  2 
  8 Dass, Norina              99 Alberni Valley           16.26   NWI  1 
  9 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         16.66   NWI  2 
 
Event 11  Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Clarke, Julia             98 Alberni Valley           13.43   NWI  3 
  2 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             13.45   NWI  3 
  3 Lindsay, Nicole           98 Cowichan Valley          13.83   NWI  2 
  4 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic         14.17   NWI  3 
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside Track          14.34   NWI  1 
  6 Hosie, Tatum              98 Pacific Athletic         14.57   NWI  3 
  7 Layman, Sydney            98 Oceanside Track          14.86   NWI  1 
  8 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           14.92   NWI  2 
  9 Lane, Danielle            98 Pacific Athletic         14.94   NWI  1 
 10 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley           15.44   NWI  3 
 11 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         16.16   NWI  3 
 
Event 12  Girls 14 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Pynn, Jenaya              97 Nanaimo Track            13.53   1.2  1 
  2 Hoey, Chelsea             97 Oceanside Track          13.60   1.5  2 
  3 Noble, Kate               97 Pacific Athletic         13.84   1.2  1 
  4 Morton, Tayler            97 Comox Valley             14.03   1.5  2 
  5 Freedman, Abbey           97 Unattached B             14.36   1.2  1 
  6 Brown, Hannah             97 Campbell River           14.44   1.5  2 
  7 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             15.59   1.2  1 
 
Event 13  Girls 15 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          13.03   2.6  2 
  2 Irvine, Malia             96 Comox Valley             13.41   2.5  1 
  3 Piercy, Jordyn            96 Victoria Track           13.65   2.6  2 
  4 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley             13.99   2.5  1 
  5 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         14.47   2.5  1 
  6 Frey, Cara                96 Nanaimo Track            14.66   2.5  1 
 
Event 14  Women 16-17 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic         13.18   1.0 
  2 Lee, Kaitlyn Nicole       95 Cowichan Valley          13.51   1.0 
  3 Theobald, Leah D.         95 Cowichan Valley          14.03   1.0 
  4 Mawle, Kristen            95 Comox Valley             14.84   1.0 
 
Event 14  Women 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Morgan, Grace             93 Comox Valley             12.62   1.0  1 
  2 Horner, Sadie             93 Comox Valley             13.89  -0.1  2 
 
Event 14  Women 45-49 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Capewell, Valerie         62 Nanaimo Track            14.17  -0.1  2 
  2 Davison, Che              63 Victoria Track           17.81  -0.1  2 
 
Event 14  Women 60-64 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Fossberg, Mette           51 Peninsula Track          18.13  -0.1  2 
 
Event 15  Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Rasaiah, Kintan           02 Oceanside Track          15.78   NWI  1 
  2 Lewis, Nolan              02 Oceanside Track          16.25   NWI  2 
  2 Shaw, Ryan                02 Oceanside Track          16.25   NWI  2 
  4 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track            16.82   NWI  2 
  5 Abbott, Keagen            02 Powell River             18.00   NWI  1 
  6 Hilton, Matteo            02 Peninsula Track          18.28   NWI  2 
  7 Paisley, David            02 Cowichan Valley          18.57   NWI  1 
  8 Bassett, Avi              02 Oceanside Track          19.75   NWI  1 
 
Event 16  Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Smith, Ethan              01 Oceanside Track          15.55   NWI  1 
  2 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track          16.08   NWI  2 
  3 Burtini, Delano           01 Nanaimo Track            16.54   NWI  1 
  4 Coulson, James            01 Peninsula Track          17.04   NWI  1 
  5 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track            17.75   NWI  1 
  6 Stewart, Shane            01 Oceanside Track          18.07   NWI  2 
  7 Svorkdal, Jakob           01 Victoria Track           18.57   NWI  2 
  8 Weibe, Silas              01 Cowichan Valley          18.67   NWI  2 
 
Event 17  Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 McCullough, Conner        00 Peninsula Track          15.66   NWI  1 
  2 Earthy-Find, Matias       00 Victoria Track           15.77   NWI  2 
  3 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley          16.38   NWI  1 
  4 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track          16.83   NWI  2 
  5 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track            16.84   NWI  1 
  6 Svorkdal, Bjorn           00 Victoria Track           17.07   NWI  1 
  7 Burger, Stuart            00 Comox Valley             17.10   NWI  2 
  8 Karamanis, Aleko          00 Comox Valley             17.16   NWI  2 
 
Event 18  Boys 12 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Lee, Jamieson             99 Kajaks Track             14.60   NWI  3 
  2 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track          14.64   NWI  3 
  3 Schlitz, Jack             99 Nanaimo Track            15.04   NWI  1 
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside Track          15.20   NWI  1 
  5 Soderstrom, Chess         99 Nanaimo Track            15.28   NWI  1 
  6 Frey, Owen                99 Nanaimo Track            15.83   NWI  3 
  7 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          16.59   NWI  2 
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          16.68   NWI  3 
  9 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          16.76   NWI  2 
 10 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          17.12   NWI  2 
 11 Carter, Andrew            99 Oceanside Track          17.17   NWI  2 
 12 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          17.45   NWI  3 
 13 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          17.46   NWI  1 
 14 Brown, Jordan             99 Nanaimo Track            18.37   NWI  1 
 
Event 19  Boys 13 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           13.30   NWI  2 
  2 Rondquist, Seever         98 Campbell River           13.46   NWI  2 
  3 Kosak, Bryce              98 Nanaimo Track            13.81   NWI  2 
  4 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             14.32   NWI  1 
  5 Clare, Jason G.           98 Nanaimo Track            14.35   NWI  2 
  6 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track            14.36   NWI  1 
  7 Stewardson, Ashen         98 Oceanside Track          14.41   NWI  1 
  8 Price, Evan               98 Nanaimo Track            14.58   NWI  2 
  9 O'Hara, Connor            98 Comox Valley             14.80   NWI  1 
 10 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          15.22   NWI  2 
 11 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         15.27   NWI  1 
 12 Adamschek, Alex           98 Comox Valley             15.55   NWI  2 
 13 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         15.56   NWI  1 
 14 Gilchrist, Liam           98 Nanaimo Track            15.82   NWI  1 
 
Event 20  Boys 14 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley          13.87  -0.9 
  2 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          14.70  -0.9 
 
Event 21  Boys 15 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lynch, Dejon              96 Nanaimo Track            11.78   3.5 
  2 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo Track            12.07   3.5 
  3 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          12.37   3.5 
  4 Truong, Duc               96 Nanaimo Track            12.40   3.5 
  5 Mitchell, Eric            96 Alberni Valley           13.13   3.5 
  6 Bradley, Lucas            96 Alberni Valley           13.58   3.5 
  7 Scott-Moncreiff, Graeme   96 Unattached B             13.76   3.5 
 
Event 22  Men 16-17 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Kong, Tim                 94 Edmonton Royals          11.32   3.2  4 
  2 Linde, James K.           94 Coquitlam CH             11.38  -0.6  2 
  3 Meng, Zhayate             94 Edmonton Royals          11.49   3.2  4 
  4 Pollard, Eric             95 Pacific Athletic         12.01   1.5  1 
  5 Haskett, Ross W.          94 Peninsula Track          12.10  -0.5  3 
  6 Wang, Jason               95 Edmonton Royals          12.16   3.2  4 
  7 Peleshaty, Colby M.       95 Cowichan Valley          12.22  -0.5  3 
  8 Palou, Austin             95 Cowichan Valley          12.24  -0.6  2 
  9 MACDONALD, Ryan           95 Cowichan Valley          12.28   1.5  1 
  9 Parker, Liam              95 Comox Valley             12.28   1.5  1 
 11 Herrling, Travis          94 Hope Secondary S         12.32   1.5  1 
 12 Dube, John                94 Alberni Valley           12.48  -0.6  2 
 13 Blyt, Ryan                94 Oceanside Track          12.49  -0.6  2 
 14 Popel, Wade               95 Peninsula Track          12.88  -0.5  3 
 15 Steberl, Jonathan         94 Hope Secondary S         13.44   1.5  1 
 
Event 22  Men 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             11.06   3.2  4 
  2 Love, Alexander           93 Victoria Track           11.85  -0.5  3 
  3 Nielsen, Kennedy          92 Unattached B             11.87  -0.5  3 
  4 Fortin, Adam              93 Unattached B             12.16   1.5  1 
  5 Peleshaty, Connor J.      93 Cowichan Valley          12.46  -0.5  3 
 
Event 22  Men 20-34 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Ebrado, Elizar            88 Edmonton Royals          11.42   3.2  4 
  2 Riekki, Thomas R.         89 Unattached B             11.52   3.2  4 
  3 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley          11.59   3.2  4 
 
Event 22  Men 40-44 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Tshinyama, Paul           70 Unattached B             11.93   3.2  4 
 
Event 22  Men 65-69 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Shook, Vern               42 Unattached B             15.56  -0.6  2 
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victoria Track           30.86   NWI  2 
  2 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         31.34   NWI  2 
  3 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            31.46   NWI  2 
  4 Bouma, Haven              00 Nanaimo Track            32.99   NWI  2 
  5 Trimmer, Maddy            00 Victoria Track           34.89   NWI  1 
  6 MACKENZIE, Abby           00 Pacific Athletic         35.68   NWI  1 
  7 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track          36.45   NWI  2 
  8 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track           36.49   NWI  1 
  9 Proctor, Allison          00 Oceanside Track          37.36   NWI  1 
 
Event 24  Girls 12 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          28.06   NWI 
  2 Blyt, Kyra                99 Oceanside Track          28.47   NWI 
  3 Knowles, Olivia           99 Campbell River           30.05   NWI 
  4 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             31.05   NWI 
 
Event 25  Girls 13 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             27.73   NWI  2 
  2 Clarke, Julia             98 Alberni Valley           27.81   NWI  2 
  3 Lindsay, Nicole           98 Cowichan Valley          28.35   NWI  1 
  4 Hosie, Tatum              98 Pacific Athletic         28.79   NWI  1 
  5 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track            29.24   NWI  1 
  6 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          29.56   NWI  1 
  7 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic         29.61   NWI  2 
  8 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           30.36   NWI  2 
  9 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley           31.57   NWI  1 
 10 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track           32.64   NWI  2 
 11 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley             32.82   NWI  2 
 12 Wilson, Alexa             98 Nanaimo Track            34.87   NWI  1 
 
Event 26  Girls 14 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Pynn, Jenaya              97 Nanaimo Track            27.61   1.5 
  2 Noble, Kate               97 Pacific Athletic         28.49   1.5 
  3 Dobbyn, Amanda            97 Nanaimo Track            29.04   1.5 
  4 Morton, Tayler            97 Comox Valley             29.59   1.5 
  5 Brown, Hannah             97 Campbell River           29.75   1.5 
 
Event 27  Girls 15 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          26.93   0.1 
  2 Irvine, Malia             96 Comox Valley             27.79   0.1 
  3 Piercy, Jordyn            96 Victoria Track           27.93   0.1 
  4 Lutman, Carrigan          96 Campbell River           30.47   0.1 
 
Event 28  Women 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Trenholm, Chyanne         94 Campbell River           27.38   0.1  2 
  2 Lee, Kaitlyn Nicole       95 Cowichan Valley          27.98   0.1  2 
  3 Wurtz, Cosette            95 Cowichan Valley          28.23   0.1  2 
  4 Clermont, Sabrina         94 Campbell River           28.51   0.1  2 
 
Event 28  Women 18-19 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Morgan, Grace             93 Comox Valley             25.82   0.1  2 
 
Event 28  Women 45-49 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Capewell, Valerie         62 Nanaimo Track            29.31   1.1 
  2 Davison, Che              63 Victoria Track           38.20   1.1 
 
Event 28  Women 60-64 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Shook, Karen              50 Unattached B             34.10   1.1 
 
Event 29  Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McCullough, Conner        00 Peninsula Track          31.51   NWI 
  2 Earthy-Find, Matias       00 Victoria Track           32.29   NWI 
  3 Boar, Dominic             00 Nanaimo Track            33.29   NWI 
  4 Wulder, Hank              00 Victoria Track           36.12   NWI 
  5 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track          36.49   NWI 
 
Event 30  Boys 12 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Airey, Logan              99 Victoria Track           29.38   NWI  2 
  2 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley          30.35   NWI  1 
  3 Lee, Jamieson             99 Kajaks Track             30.68   NWI  2 
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside Track          30.71   NWI  1 
  5 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track          31.22   NWI  2 
  6 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track            31.40   NWI  2 
  7 Morrison, Simon           99 Oceanside Track          31.41   NWI  1 
  8 Stanley, Jack             99 Victoria Track           32.13   NWI  1 
  9 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          34.07   NWI  1 
 10 Stewart, Max              99 Victoria Track           34.12   NWI  2 
 11 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          34.48   NWI  1 
 12 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          37.66   NWI  2 
 
Event 31  Boys 13 Year Olds 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           27.17   NWI  2 
  2 Rondquist, Seever         98 Campbell River           28.01   NWI  1 
  3 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             29.00   NWI  2 
  4 Price, Evan               98 Nanaimo Track            29.13   NWI  1 
  5 Clare, Jason G.           98 Nanaimo Track            29.57   NWI  2 
  6 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         31.33   NWI  1 
  7 O'Hara, Connor            98 Comox Valley             31.36   NWI  2 
  8 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         31.71   NWI  2 
 
Event 32  Boys 14 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          29.85   0.1 
  2 Hermann, Konrad           97 Victoria Track           30.13   0.1 
 
Event 33  Boys 15 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo Track            24.17   2.2 
  2 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          25.43   2.2 
  3 Mitchell, Eric            96 Alberni Valley           26.18   2.2 
  4 Van Oort, Max             96 Victoria Track           28.55   2.2 
  4 Scott-Moncreiff, Graeme   96 Unattached B             28.55   2.2  Wind 0.1
 
Event 34  Men 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Kong, Tim                 94 Edmonton Royals          22.94  -0.1  4 
  2 Linde, James K.           94 Coquitlam CH             23.21  -1.1  2 
  3 Meng, Zhayate             94 Edmonton Royals          23.52  -0.1  4 
  4 Peleshaty, Colby M.       95 Cowichan Valley          23.98   0.2  3 
  5 Pollard, Eric             95 Pacific Athletic         24.36  -0.6  1 
  6 Haskett, Ross W.          94 Peninsula Track          24.42   0.2  3 
  7 Commandeur, Adam          95 Comox Valley             24.43  -0.6  1 
  8 Wang, Jason               95 Edmonton Royals          24.49  -0.1  4 
  9 Hernandez, Cale           95 Powell River             24.66  -0.6  1 
 10 Parker, Liam              95 Comox Valley             24.81  -1.1  2 
 11 Dube, John                94 Alberni Valley           25.43  -1.1  2 
 12 Blyt, Ryan                94 Oceanside Track          25.84   0.2  3 
 13 Johnson, Kyle             95 Comox Valley             26.05  -1.1  2 
 14 Steberl, Jonathan         94 Hope Secondary S         27.74  -0.6  1 
 
Event 34  Men 18-19 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Nielsen, Kennedy          92 Unattached B             23.64  -1.1  2 
  2 Love, Alexander           93 Victoria Track           24.11  -0.6  1 
  3 Sapala, Dustin R.         93 Unattached B             24.50  -0.1  4 
  4 Peleshaty, Connor J.      93 Cowichan Valley          25.12   0.2  3 
 
Event 34  Men 20-34 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Peleshaty, Chase A.       91 Cowichan Valley          23.17  -0.1  4 
  2 Ebrado, Elizar            88 Edmonton Royals          23.36  -0.1  4 
 
Event 34  Men 65-69 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Shook, Vern               42 Unattached B             34.29  -0.6 
 
Event 35  Girls 12 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Blyt, Kyra                99 Oceanside Track          47.44  
  2 Paisley, Sophie           99 Cowichan Valley          48.86  
  3 Burtini, Tatiana          99 Nanaimo Track            49.37  
 
Event 36  Girls 13 Year Olds 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Clarke, Julia             98 Alberni Valley           45.54   2 
  2 Lindsay, Nicole           98 Cowichan Valley          46.83   1 
  3 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track            47.20   2 
  4 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             48.75   1 
  5 Battersby, Piper          98 Peninsula Track          51.45   1 
  6 Layman, Sydney            98 Oceanside Track          54.95   1 
 
Event 37  Girls 14 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pynn, Jenaya              97 Nanaimo Track            43.36  
  2 Freedman, Abbey           97 Unattached B             46.08  
  3 Dobbyn, Amanda            97 Nanaimo Track            47.51  
 
Event 38  Girls 15 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside Track          43.83  
  2 Piercy, Jordyn            96 Victoria Track           44.58  
  3 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo Track            45.84  
  4 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo Track            45.85  
  5 Newhouse, Claire          96 Pacific Athletic         46.76  
  6 Grey, Emily               96 Nanaimo Track            50.40  
 
Event 39  Boys 12 Year Olds 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Elliott, Noah             99 Oceanside Track          48.66   1 
  2 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track          49.48   2 
  3 Schlitz, Jack             99 Nanaimo Track            50.36   1 
  4 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track            50.56   2 
  5 Stewart, Max              99 Victoria Track           52.88   1 
  6 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          55.43   2 
  7 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          56.17   1 
  8 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          56.77   2 
 
Event 40  Boys 13 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           42.57  
  2 Fletcher, Jordan          98 Golden Ears              45.18  
  3 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             46.00  
  4 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track            48.21  
  5 Stewardson, Ashen         98 Oceanside Track          48.85  
  6 Gilchrist, Liam           98 Nanaimo Track            51.14  
 
Event 41  Boys 14 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cioban, Zachary           97 Nanaimo Track            50.63  
 
Event 42  Boys 15 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo Track            38.80  
  2 Mitchell, Eric            96 Alberni Valley           43.86  
  3 Wilbey, Jordan            96 Nanaimo Track            47.81  
 
Event 43  Women 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lee, Kaitlyn Nicole       95 Cowichan Valley        1:04.8h   1 
  2 Clermont, Sabrina         94 Campbell River         1:06.4h   1 
  3 Kondoh, Mari              94 Dover Bay              1:08.1h   1 
 -- Mawle, Kristen            95 Comox Valley               DNF   2 
 
Event 43  Women 18-19 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside Track        1:03.6h   2 
  2 Morgan, Grace             93 Comox Valley           1:04.3h   2 
 
Event 44  Women 60-64 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shook, Karen              50 Unattached B           1:21.15  
 
Event 45  Men 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Commandeur, Adam          95 Comox Valley             54.18   1 
  2 Klassen, Jacob            94 Oceanside Track          55.35   2 
  3 Hernandez, Cale           95 Powell River             55.70   3 
  4 Wang, Jason               95 Edmonton Royals          55.78   3 
  5 Herrling, Travis          94 Hope Secondary S         55.85   2 
  6 Palou, Austin             95 Cowichan Valley          55.94   1 
  7 Johnson, Kyle             95 Comox Valley             56.65   1 
  8 Blyt, Ryan                94 Oceanside Track          59.06   2 
  9 Parker, Liam              95 Comox Valley             59.65   2 
 10 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        1:00.75   2 
 11 Steberl, Jonathan         94 Hope Secondary S       1:01.53   1 
 
Event 45  Men 18-19 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             50.32   3 
  2 Nielsen, Kennedy          92 Unattached B             55.19   1 
 
Event 45  Men 20-34 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ebrado, Elizar            88 Edmonton Royals          55.61   3 
  2 Walsh, Dustin R.          83 Unattached B             55.92   3 
 
Event 46  Men 35-39 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrell, Boyd             73 Victoria Track         1:13.68  
 
Event 46  Men 45-49 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ballester, Pierre         64 Unattached B           1:01.28  
 
Event 47  Girls 9 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track          2:21.99  
  2 Naude, Kristin            02 Powell River           2:22.24  
  3 Larkin, Mackenzie         02 Unattached             2:23.02  
  4 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track        2:45.86  
 
Event 48  Girls 10 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Way, Cecilia              01 Victoria Track         2:09.92  
  2 Willett, Abby             01 Pacific Athletic       2:11.59  
  3 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track          2:12.03  
  4 Guild, MACKENZIE          01 Nanaimo Track          2:20.87  
  5 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley         2:25.55  
  6 Thomson, Sarah            01 Peninsula Track        2:28.87  
  7 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley         2:29.66  
  8 Dimter, Julia             01 Nanaimo Track          2:42.78  
 -- Snaydon, Keme             01 Nanaimo Track              DNF  
 
Event 49  Girls 11 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track          1:51.73  
  2 Cathro, Ashley            00 Victoria Track         1:55.24  
  3 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track        2:05.35  
  4 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley        2:17.00  
 
Event 50  Boys 9 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track          2:08.47  
  2 Hermann, Nicholas         02 Victoria Track         2:19.74  
  3 Hilton, Matteo            02 Peninsula Track        2:24.90  
  4 Paisley, David            02 Cowichan Valley        2:38.14  
 
Event 51  Boys 10 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Coulson, James            01 Peninsula Track        2:21.87  
  2 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track          2:30.26  
 
Event 52  Boys 11 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Boar, Dominic             00 Nanaimo Track          2:00.72  
  2 Battersby, Finn           00 Peninsula Track        2:01.42  
  3 Wulder, Hank              00 Victoria Track         2:05.65  
 
Event 53  Girls 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track        2:33.70  
  2 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic       2:51.03  
  3 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track        2:57.47  
 
Event 54  Girls 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track          2:34.92  
  2 Morris, Amy               98 Nanaimo Track          2:42.85  
  3 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley         2:44.29  
  4 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley         2:46.03  
  5 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic       2:49.83  
 
Event 55  Girls 14 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pynn, Jenaya              97 Nanaimo Track          2:28.12  
  2 Nuttall, Megan            97 Campbell River         2:39.30  
 
Event 56  Girls 15 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside Track        2:17.00  
  2 Grey, Emily               96 Nanaimo Track          2:47.10  
 
Event 57  Women 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside Track        2:24.2h  
 -- Frame, Lindsay            95 Campbell River             DNF  
 
Event 58  Boys 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley        2:29.12  
  2 Airey, Logan              99 Victoria Track         2:32.75  
  3 Stanley, Jack             99 Victoria Track         2:33.51  
  4 Golobar, Avin             99 Nanaimo Track          2:51.66  
  5 Stewart, Max              99 Victoria Track         3:05.62  
  6 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley        3:08.07  
  7 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley        3:14.08  
  8 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley        3:31.44  
 
Event 59  Boys 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoff, Brendan             98 Campbell River         2:23.88  
  2 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley           2:32.54  
  3 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track          2:37.31  
  4 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic       3:00.73  
  5 Brewer, Zevier            98 Powell River           3:08.69  
 
Event 60  Boys 14 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cioban, Zachary           97 Nanaimo Track          2:34.90  
  2 Smith, Kaelan E.          97 Peninsula Track        2:35.67  
  3 Giles, Michael            97 Peninsula Track        2:39.86  
 
Event 61  Boys 15 Year Olds 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside Track        2:08.94  
  2 Oxland, Peter             96 Oceanside Track        2:12.43  
 
Event 62  Men 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Adam          95 Comox Valley           2:04.07  
  2 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        2:20.38  
 
Event 62  Men 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, Kevan              93 Peninsula Track        2:07.19  
  2 Poesiat, Brock            93 Unattached B           2:08.00  
  3 Simpson, Forrest          93 Unattached B           2:09.42  
 
Event 62  Men 35-39 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrell, Boyd             73 Victoria Track         2:39.29  
 
Event 63  Girls 9 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Naude, Kristin            02 Powell River           4:09.77  
  2 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track        4:58.12  
 
Event 63  Girls 10 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track          4:05.94  
  2 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley         4:20.21  
  3 Wilson, Emma              01 Cowichan Valley        4:36.77  
 
Event 63  Girls 11 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track          3:20.14  
  2 Cathro, Ashley            00 Victoria Track         3:27.88  
  3 Palmer, Charlotte         00 Oceanside Track        3:41.44  
  4 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic       3:45.88  
  5 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track        3:54.04  
  6 Piercy, Saisha            00 Pacific Athletic       4:05.64  
  7 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track         4:07.84  
  8 Robinson, Mikaela         00 Nanaimo Track          4:13.27  
 
Event 64  Boys 9 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track          3:52.44  
  2 Hermann, Nicholas         02 Victoria Track         4:15.51  
  3 Hilton, Matteo            02 Peninsula Track        4:20.56  
 
Event 64  Boys 10 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track        4:04.78  
  2 Coulson, James            01 Peninsula Track        4:14.18  
  3 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track          4:18.84  
  4 Burtini, Delano           01 Nanaimo Track          4:19.12  
 
Event 64  Boys 11 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Wulder, Hank              00 Victoria Track         3:40.80  
  2 Battersby, Finn           00 Peninsula Track        3:43.95  
  3 Svorkdal, Bjorn           00 Victoria Track         4:03.63  
 
Event 65  Girls 12 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic       4:21.65  
  2 Hill, Olivia              99 Campbell River         4:25.86  
  3 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic       4:42.99  
 
Event 65  Girls 13 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley         4:20.79  
  2 Battersby, Piper          98 Peninsula Track        4:22.05  
  3 Morris, Amy               98 Nanaimo Track          4:23.24  
 
Event 66  Girls 14 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 King, Tkia                97 Oceanside Track        3:58.57  
  2 Gilchrist, Abigail        97 Unattached B           4:14.37  
  3 Hill, Joy                 97 Victoria Track         4:22.55  
  4 Henderson, Natalie        97 Victoria Track         4:28.03  
  5 Casciola, Amelia A.       97 Peninsula Track        4:36.70  
  6 Gaby, Jacqueline E.       97 Peninsula Track        4:39.27  
 
Event 66  Girls 15 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Miryam           96 Oceanside Track        3:49.43  
  2 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo Track          3:52.45  
  3 Hegland, Chloe            96 Unattached B           4:10.10  
  4 Grey, Emily               96 Nanaimo Track          4:33.74  
 
Event 67  Boys 12 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stanley, Jack             99 Victoria Track         4:07.61  
  2 Stewart, Max              99 Victoria Track         4:32.45  
  3 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley        4:52.87  
  4 Bassett, Jacob            99 Oceanside Track        4:55.82  
  5 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley        4:59.13  
  6 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley        5:19.25  
 
Event 67  Boys 13 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoff, Brendan             98 Campbell River         3:46.03  
  2 Fletcher, Jordan          98 Golden Ears            3:47.81  
  3 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track          4:20.21  
  4 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic       4:20.36  
  5 Sandri, Isaac             98 Nanaimo Track          4:26.34  
  6 Bassett, Yosef            98 Oceanside Track        4:34.88  
  7 Gilchrist, Liam           98 Nanaimo Track          4:36.59  
 
Event 68  Boys 14 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cioban, Zachary           97 Nanaimo Track          4:11.40  
  2 Hermann, Konrad           97 Victoria Track         4:19.61  
  3 Heaney, Owen              97 Victoria Track         4:25.39  
 
Event 68  Boys 15 1200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside Track        3:22.76  
  2 Oxland, Peter             96 Oceanside Track        3:31.93  
  3 Mitchell, Eric            96 Alberni Valley         4:01.37  
  4 Wilbey, Jordan            96 Nanaimo Track          4:16.92  
 
Event 69  Women 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside Track        4:50.83  
  2 Kondoh, Mari              94 Dover Bay              5:01.23  
  3 O'Sullivan, Carly         95 Unattached B           5:17.74  
  4 Elliott, Rachel           95 Nanaimo Track          5:21.31  
  5 Simpson, Josephine        95 Campbell River         5:21.54  
  6 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside Track        6:21.22  
 
Event 69  Women 18-19 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Erickson, Jennifer E.     93 Oceanside Track        5:24.00  
  2 Bassett, Hannah           93 Oceanside Track        5:32.57  
  3 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo Track          5:53.75  
 
Event 70  Men 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo Track          4:23.84  
  2 Commandeur, Adam          95 Comox Valley           4:24.03  
  3 Commandeur, Scott         95 Comox Valley           4:24.30  
  4 Collette, Jackson         94 Oceanside Track        4:41.79  
  5 MACDONALD, Brenden L      94 Cowichan Valley        4:59.67  
  6 Arnott, Trent             94 Dover Bay              5:09.58  
  7 Gaby, Spencer R.          94 Peninsula Track        5:24.18  
 
Event 70  Men 18-19 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Poesiat, Brock            93 Unattached B           4:24.10  
 
Event 70  Men 35-39 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Farrell, Boyd             73 Victoria Track         5:36.97  
 
Event 71  Girls 14 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Nuttall, Megan            97 Campbell River         7:20.86  
 
Event 71  Girls 15 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo Track          6:49.50  
  2 Deschiffart, Erica        96 Nanaimo Track          6:50.51  
  3 Hegland, Chloe            96 Unattached B           7:29.65  
 
Event 72  Boys 14 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cioban, Zachary           97 Nanaimo Track          7:20.17  
  2 Hermann, Konrad           97 Victoria Track         7:28.88  
  3 Heaney, Owen              97 Victoria Track         7:37.47  
 
Event 72  Boys 15 2000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Oxland, Thomas            96 Oceanside Track        6:07.44  
  2 Oxland, Peter             96 Oceanside Track        6:07.85  
  3 Mitchell, Eric            96 Alberni Valley         6:58.35  
 
Event 73  Women 16-17 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Rebecca          95 Oceanside Track       10:44.19  
  2 Elliott, Rachel           95 Nanaimo Track         11:45.31  
  3 Simpson, Josephine        95 Campbell River        11:59.12  
 
Event 73  Women 18-19 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bassett, Hannah           93 Oceanside Track       11:48.65  
 
Event 74  Men 16-17 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Scott         95 Comox Valley           9:25.40  
  2 Deschiffart, Joel         94 Nanaimo Track          9:34.40  
  3 Collette, Jackson         94 Oceanside Track       10:10.65  
 
Event 74  Men 18-19 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Simpson, Forrest          93 Unattached B           9:16.62  
  2 Poesiat, Brock            93 Unattached B           9:25.02  
 
Event 79  Girls 9 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Williams, Olivia          02 Oceanside Track        6:00.9h  
  2 Murray, Paige             02 Victoria Track         6:03.3h  
  3 Giakoumakis, Lily         02 Oceanside Track        6:06.0h  
 
Event 79  Girls 10 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Elliott, Libby            01 Oceanside Track        5:41.3h  
  2 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley         5:57.1h  
 
Event 79  Girls 11 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic       4:44.7h  
  2 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track        4:45.1h  
  3 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track         6:02.8h  
 
Event 79  Girls 12 800 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic       5:39.1h  
 
Event 81  Girls 13 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track         8:56.62  
  2 Wilson, Alexa             98 Nanaimo Track          9:57.87  
 
Event 81  Girls 14-15 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Henderson, Natalie        97 Victoria Track         8:17.58  
  2 Gaby, Jacqueline E.       97 Peninsula Track        9:00.36  
 
Event 83  Women 16-17 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jenkins, Caitlinn L.      95 Oceanside Track       17:55.47  
  2 Vermilyea, Kelsey         94 Peninsula Track       18:25.49  
  3 Henderson, Aimee          95 Victoria Track        19:42.57  
 
Event 83  Women 18-19 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ramage, Katelynn          93 Nanaimo Track         15:07.00  
  2 Zosiak, Lauryn            93 Victoria Track        17:45.29  
 
Event 84  Men 16-17 3000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gaby, Spencer R.          94 Peninsula Track       17:32.76  
 
Event 91  Girls 14 1500 Meter Steeplechase No Water
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gilchrist, Abigail        97 Unattached B           5:41.5h  
  2 Casciola, Amelia A.       97 Peninsula Track        6:23.1h  
  3 Gaby, Jacqueline E.       97 Peninsula Track        6:24.3h  
 
Event 91  Girls 15 1500 Meter Steeplechase No Water
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Deschiffart, Marita       96 Nanaimo Track          5:00.7h  
 
Event 92  Boys 14 1500 Meter Steeplechase No Water
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heaney, Owen              97 Victoria Track         5:49.4h  
 
Event 93  Women 16-17 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hayward, Katelyn T.       94 Pacific Athletic       7:00.07  
  2 Simpson, Josephine        95 Campbell River         8:34.04  
 
Event 94  Men 16-17 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Commandeur, Scott         95 Comox Valley           6:36.74  
  2 Dunlop, Garret            95 Dover Bay              6:46.07  
  3 Collette, Jackson         94 Oceanside Track        7:01.29  
 
Event 97  Girls 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 21"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Naude, Kristin            02 Powell River             13.22   NWI 
  2 Fougner-Rukus, Reece      02 Cowichan Valley          13.59   NWI 
  3 Williams, Olivia          02 Oceanside Track          14.74   NWI 
  4 Dobbyn, Sara              02 Nanaimo Track            15.66   NWI 
  5 Giakoumakis, Lily         02 Oceanside Track          16.13   NWI 
 -- Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track               DQ   NWI  Ran into Lane 5.
 
Event 98  Girls 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Murray, Marissa           01 Victoria Track           12.22   NWI  1 
  2 Way, Cecilia              01 Victoria Track           12.89   NWI  2 
  3 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track            13.41   NWI  1 
  4 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley          13.77   NWI  1 
  5 Elliott, Libby            01 Oceanside Track          15.17   NWI  2 
  6 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           15.21   NWI  1 
  7 Nowicki, Keiann           01 Nanaimo Track            15.29   NWI  1 
  8 Thomson, Sarah            01 Peninsula Track          15.42   NWI  2 
  9 Van Oort, Kate            01 Victoria Track           15.48   NWI  2 
 10 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           15.93   NWI  2 
 
Event 99  Girls 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Szczawinski, Kira         00 Pacific Athletic         11.18   NWI  2 
  2 Cathro, Ashley            00 Victoria Track           11.39   NWI  2 
  3 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         11.63   NWI  2 
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            13.10   NWI  2 
  5 Proctor, Allison          00 Oceanside Track          13.71   NWI  1 
  6 Jennings, Erin            00 Victoria Track           13.75   NWI  1 
  7 MACKENZIE, Abby           00 Pacific Athletic         13.86   NWI  1 
  8 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track           13.97   NWI  1 
  9 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         14.24   NWI  2 
 10 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track          14.46   NWI  2 
 
Event 100  Boys 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 21"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rasaiah, Kintan           02 Oceanside Track          11.87   NWI 
  2 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track            13.25   NWI 
  3 Abbott, Keagen            02 Powell River             13.69   NWI 
  4 Shaw, Ryan                02 Oceanside Track          13.83   NWI 
  5 Lewis, Nolan              02 Oceanside Track          14.00   NWI 
  6 Paisley, David            02 Cowichan Valley          14.73   NWI 
  7 Hilton, Matteo            02 Peninsula Track          14.90   NWI 
 
Event 101  Boys 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track          13.17   NWI 
  2 Coulson, James            01 Peninsula Track          13.31   NWI 
  3 Van Oort, Dominic         01 Victoria Track           13.71   NWI 
  4 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track            14.56   NWI 
  5 Weibe, Silas              01 Cowichan Valley          15.13   NWI 
  6 Gartside, Thomas          01 Peninsula Track          16.65   NWI 
 
Event 102  Boys 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Boar, Dominic             00 Nanaimo Track            11.62   NWI 
  2 Earthy-Find, Matias       00 Victoria Track           11.65   NWI 
  3 Fougner-Rukus, Griffin    00 Cowichan Valley          12.40   NWI 
  4 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley          12.68   NWI 
  5 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track          12.99   NWI 
  6 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track            13.10   NWI 
  7 Karamanis, Aleko          00 Comox Valley             13.22   NWI 
 
Event 103  Girls 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          13.59   NWI 
  2 Paisley, Sophie           99 Cowichan Valley          14.04   NWI 
  3 Knowles, Olivia           99 Campbell River           14.65   NWI 
  4 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track          15.79   NWI 
 
Event 104  Girls 13 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             15.22   NWI 
  2 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          15.59   NWI 
  3 Clarke, Julia             98 Alberni Valley           16.03   NWI 
  4 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track           16.55   NWI 
  5 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         16.86   NWI 
  6 Jacobson, Zoe             98 Oceanside Track          17.66   NWI 
 
Event 105  Girls 14 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dobbyn, Amanda            97 Nanaimo Track            16.70   0.1 
 
Event 106  Girls 15 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Piercy, Jordyn            96 Victoria Track           13.22   0.1 
  2 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          13.83   0.1 
 
Event 107  Boys 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track          15.08   NWI 
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track            15.24   NWI 
  3 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley          15.42   NWI 
  4 Morrison, Simon           99 Oceanside Track          17.17   NWI 
  5 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          17.31   NWI 
  6 Carter, Andrew            99 Oceanside Track          17.89   NWI 
  7 Stewart, Max              99 Victoria Track           17.92   NWI 
 
Event 108  Boys 13 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kosak, Bryce              98 Nanaimo Track            14.18   NWI 
  2 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track            14.93   NWI 
  3 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic         15.39   NWI 
  4 Adamschek, Alex           98 Comox Valley             15.50   NWI 
  5 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         17.11   NWI 
  6 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          17.29   NWI 
 
Event 109  Boys 14 Year Olds 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Kaelan E.          97 Peninsula Track          19.06  -1.3 
  2 Giles, Michael            97 Peninsula Track          21.11  -1.3 
  3 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          21.82  -1.3 
 
Event 110  Boys 15 Year Olds 100 Meter Hurdles 10 @ 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Szczawinski, Jacob        96 Pacific Athletic         16.67  -1.3 
  2 MACEWAN, Caelan           96 Peninsula Track          17.87  -1.3 
  3 Van Oort, Max             96 Victoria Track           22.07  -1.3 
 
Event 111  Women 16-17 100 Meter Hurdles 10 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Theobald, Leah D.         95 Cowichan Valley          17.49  -0.1 
  2 Mawle, Kristen            95 Comox Valley             18.68  -0.1 
 
Event 113  Men 16-17 110 Meter Hurdles 10 @ 36"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Psotka, Simon             94 Victoria Track           16.82  -0.2 
  2 Dube, John                94 Alberni Valley           19.66  -0.2 
 
Event 114  Men 18-19 110 Meter Hurdles 10 @ 39"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             15.41  -0.2 
 
Event 116  Girls 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          30.39   NWI 
  2 Paisley, Sophie           99 Cowichan Valley          32.48   NWI 
  3 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track          33.00   NWI 
  4 Burtini, Tatiana          99 Nanaimo Track            33.77   NWI 
 
Event 117  Girls 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Clarke, Julia             98 Alberni Valley           32.76   NWI 
  2 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track           34.79   NWI 
 
Event 118  Boys 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 24"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track          33.44   NWI 
  2 Stewart, Max              99 Victoria Track           36.17   NWI 
  3 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          37.90   NWI 
 
Event 119  Boys 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 27"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             31.25   NWI 
  2 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track            31.58   NWI 
  3 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic         31.83   NWI 
  4 Willcox, John             98 Pacific Athletic         35.94   NWI 
 
Event 120  Girls 14 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dobbyn, Amanda            97 Nanaimo Track            33.20   NWI 
  2 Gaby, Jacqueline E.       97 Peninsula Track          38.39   NWI 
 
Event 121  Girls 15 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Piercy, Jordyn            96 Victoria Track           30.53   NWI 
  2 Newhouse, Claire          96 Pacific Athletic         34.98   NWI 
 
Event 123  Boys 15 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 @ 30"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 MACEWAN, Caelan           96 Peninsula Track          29.2h   NWI 
 
Event 124  Women 16-17 300 Meter Hurdles 7 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Trenholm, Chyanne         94 Campbell River           47.13  
  2 Craig, Rianne             95 Victoria Track           49.82  
 
Event 125  Men 16-17 300 Meter Hurdles 7 @ 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo Track            44.70  
  2 Palou, Austin             95 Cowichan Valley          44.90  
 
Event 126  Women 15-55 400 Meter Hurdles 10 @ 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McLeod, MACKENZIE         96 Comox Valley           1:14.69  
  2 Horner, Sadie             93 Comox Valley           1:20.06  
 -- Mawle, Kristen            95 Comox Valley               DNF  
 
Event 128  Men 16-19 400 Meter Hurdles 10 @ 36"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Blackburn, Nick           93 Comox Valley             55.12  
  2 Kong, Tim                 94 Edmonton Royals        1:00.18  
  3 Sapala, Dustin R.         93 Unattached B           1:00.54  
  4 Meng, Zhayate             94 Edmonton Royals        1:05.19  
 -- Wang, Jason               95 Edmonton Royals            DNF  
 -- Lineen, Declan            94 Cowichan Valley             DQ  
 
Event 130  Girls 9 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Williams, Olivia          02 Oceanside Track          1.05m  
  2 Naude, Kristin            02 Powell River             0.95m  
  3 Ravetch, Jessie           02 Victoria Track           0.90m  
  4 Giakoumakis, Lily         02 Oceanside Track          0.85m  
  5 Murray, Paige             02 Victoria Track          J0.85m  
  6 Dobbyn, Sara              02 Nanaimo Track            0.75m  
  6 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track            0.75m  
 
Event 131  Girls 10 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             1.27m  
  2 Murray, Marissa           01 Victoria Track           1.15m  
  3 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track            1.05m  
  4 Snaydon, Keme             01 Nanaimo Track            0.95m  
  4 Way, Cecilia              01 Victoria Track           0.95m  
  6 Nowicki, Keiann           01 Nanaimo Track           J0.95m  
  6 Dimter, Julia             01 Nanaimo Track           J0.95m  
  8 Thomson, Sarah            01 Peninsula Track          0.90m  
 
Event 132  Girls 11 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Palmer, Charlotte         00 Oceanside Track          1.25m  
  2 Szczawinski, Kira         00 Pacific Athletic         1.20m  
  3 Cathro, Ashley            00 Victoria Track           1.15m  
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            1.05m  
  4 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         1.05m  
  4 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track          1.05m  
  4 Proctor, Allison          00 Oceanside Track          1.05m  
  8 Bouma, Haven              00 Nanaimo Track           J1.05m  
  8 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley         J1.05m  
 10 Munro, Megan              00 Oceanside Track          1.00m  
 11 Jennings, Erin            00 Victoria Track          J1.00m  
 12 Brewer, Zoe               00 Powell River             0.95m  
 13 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track           0.90m  
 
Event 133  Girls 12 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          1.45m  
  2 Paisley, Sophie           99 Cowichan Valley          1.35m  
  3 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             1.30m  
  4 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         1.20m  
  5 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track         J1.20m  
  6 Dass, Norina              99 Alberni Valley           1.10m  
 -- Hill, Olivia              99 Campbell River              NH  
 
Event 134  Girls 13 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           1.45m  
  2 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             1.40m  
  3 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley         J1.40m  
  4 Clarke, Julia             98 Alberni Valley           1.35m  
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside Track          1.30m  
  6 Layman, Sydney            98 Oceanside Track         J1.30m  
  7 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley           1.25m  
  8 Jacobson, Zoe             98 Oceanside Track         J1.25m  
  9 Lane, Danielle            98 Pacific Athletic         1.15m  
 10 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         1.10m  
 10 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic         1.10m  
 
Event 135  Girls 14 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside Track          1.50m  
  2 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             1.25m  
 
Event 136  Girls 15 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Neville-Rutherford, Cour  96 Peninsula Track          1.40m  
  2 MACFADYEN, Leigh          96 Peninsula Track          1.35m  
 
Event 137  Women 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Richardson, Leigh M.      94 Nanaimo Track            1.50m  
 
Event 137  Women 70-74 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Anderson, Sandra J.       40 Peninsula Track          1.15m  
 
Event 138  Boys 9 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track            0.95m  
  2 Lewis, Nolan              02 Oceanside Track          0.85m  
  3 Shaw, Ryan                02 Oceanside Track         J0.85m  
  4 Paisley, David            02 Cowichan Valley          0.80m  
 -- Abbott, Keagen            02 Powell River                NH  
 
Event 139  Boys 10 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track            1.10m  
  2 Smith, Ethan              01 Oceanside Track         J1.10m  
  3 Coulson, James            01 Peninsula Track         J1.10m  
  4 Gartside, Thomas          01 Peninsula Track          1.00m  
  5 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track          0.95m  
 
Event 140  Boys 11 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McCullough, Conner        00 Peninsula Track          1.20m  
  2 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track            1.15m  
  3 Boar, Dominic             00 Nanaimo Track           J1.15m  
  4 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley          1.10m  
  5 Wulder, Hank              00 Victoria Track           1.05m  
  6 Battersby, Finn           00 Peninsula Track          1.00m  
 
Event 141  Boys 12 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Airey, Logan              99 Victoria Track           1.30m  
  2 Lee, Jamieson             99 Kajaks Track            J1.30m  
  3 Golobar, Avin             99 Nanaimo Track           J1.30m  
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside Track         J1.30m  
  5 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track            1.25m  
  6 Bassett, Jacob            99 Oceanside Track          1.15m  
  7 Stewart, Max              99 Victoria Track           1.10m  
  8 Morrison, Simon           99 Oceanside Track          1.05m  
  8 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          1.05m  
 10 Carter, Andrew            99 Oceanside Track          0.95m  
 10 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          0.95m  
 
Event 142  Boys 13 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kosak, Bryce              98 Nanaimo Track            1.45m  
  2 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic         1.40m  
  3 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic        J1.40m  
  4 Brewer, Zevier            98 Powell River             1.30m  
  5 Willcox, John             98 Pacific Athletic         1.25m  
  6 Stewardson, Ashen         98 Oceanside Track          1.20m  
  7 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic         1.10m  
 
Event 143  Boys 14 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rogers, Dane C.           97 Cowichan Valley          1.35m  
  2 Heaney, Owen              97 Victoria Track           1.30m  
  3 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley         J1.30m  
  4 Giles, Michael            97 Peninsula Track          1.15m  
 
Event 144  Boys 15 Year Olds High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Degroot, Andrew R.        96 Nanaimo Track            1.55m  
  2 Lineen, Aidan             96 Cowichan Valley          1.45m  
  2 MACEWAN, Caelan           96 Peninsula Track          1.45m  
  4 Bradley, Lucas            96 Alberni Valley           1.40m  
 -- Broere, Dane P.           96 Cowichan Valley             NH  
 
Event 145  Men 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Psotka, Simon             94 Victoria Track           1.83m  
  2 Bonnetplume, Brandon J.   94 Nanaimo Track            1.80m  
  3 Herrling, Travis          94 Hope Secondary S         1.70m  
  4 Hernandez, Cale           95 Powell River            J1.70m  
  5 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         1.65m  
  6 MACDONALD, Ryan           95 Cowichan Valley          1.55m  
  7 Steberl, Jonathan         94 Hope Secondary S         1.45m  
 
Event 145  Men 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Agar-Newman, Julian       93 Victoria Track           1.65m  
 
Event 145  Men 70-74 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track          1.25m  
 
Event 146  Girls 9 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Naude, Kristin            02 Powell River             2.85m   NWI 
  2 Fougner-Rukus, Reece      02 Cowichan Valley          2.64m   NWI 
  3 Dobbyn, Sara              02 Nanaimo Track            2.10m   NWI 
  4 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track          2.01m   NWI 
 
Event 147  Girls 10 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Murray, Marissa           01 Victoria Track           3.35m   NWI 
  2 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             3.22m   NWI 
  3 Willett, Abby             01 Pacific Athletic         2.96m   NWI 
  4 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track            2.85m   NWI 
  5 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           2.33m   NWI 
  6 Elliott, Libby            01 Oceanside Track          2.23m   NWI 
  7 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           2.16m   NWI 
 
Event 148  Girls 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victoria Track           3.95m   NWI 
  2 Szczawinski, Kira         00 Pacific Athletic         3.82m   NWI 
  3 Palmer, Charlotte         00 Oceanside Track          3.42m   NWI 
  4 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            3.18m   NWI 
  5 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         3.09m   NWI 
  6 MACKENZIE, Abby           00 Pacific Athletic         3.03m   NWI 
  7 Jennings, Erin            00 Victoria Track           3.01m   NWI 
  8 Robinson, Mikaela         00 Nanaimo Track            3.00m   NWI 
  9 Trimmer, Maddy            00 Victoria Track           2.98m   NWI 
 10 Piercy, Saisha            00 Pacific Athletic        J2.98m   NWI 
 11 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic        J2.98m   NWI 
 12 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track          2.89m   NWI 
 13 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track         J2.89m   NWI 
 14 Brewer, Zoe               00 Powell River             2.71m   NWI 
 15 Proctor, Allison          00 Oceanside Track          2.69m   NWI 
 16 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track           2.60m   NWI 
 17 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track          2.54m   NWI 
 18 Wergeland, Payton         00 Peninsula Track          2.42m   NWI 
 
Event 149  Girls 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          4.65m   NWI 
  2 Knowles, Olivia           99 Campbell River           3.96m   NWI 
  3 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track          3.88m   NWI 
  4 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         3.72m   NWI 
  5 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             3.39m   NWI 
  6 Dass, Norina              99 Alberni Valley           3.16m   NWI 
  7 MACEWAN, Chelsea          99 Peninsula Track          2.85m   NWI 
 
Event 150  Girls 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             4.49m   NWI 
  2 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley          4.38m   NWI 
  3 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track            3.99m   NWI 
  4 Squire, Kyla              98 Oceanside Track          3.95m   NWI 
  5 Hosie, Tatum              98 Pacific Athletic         3.80m   NWI 
  6 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic         3.75m   NWI 
  7 Layman, Sydney            98 Oceanside Track          3.72m   NWI 
  8 Lane, Danielle            98 Pacific Athletic         3.60m   NWI 
  9 Cruickshank, Heather      98 Alberni Valley           3.46m   NWI 
 10 Lindsay, Nicole           98 Cowichan Valley          3.42m   NWI 
 11 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         3.41m   NWI 
 12 Seabrook, Danica          98 Alberni Valley           3.37m   NWI 
 13 Battersby, Piper          98 Peninsula Track          3.34m   NWI 
 14 Morris, Amy               98 Nanaimo Track            3.33m   NWI 
 15 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         3.30m   NWI 
 16 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley             3.04m   NWI 
 
Event 151  Girls 14 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dobbyn, Amanda            97 Nanaimo Track            4.26m  +0.0 
  2 Noble, Kate               97 Pacific Athletic         4.24m   1.0 
  3 Nuttall, Megan            97 Campbell River           3.99m   0.6 
  4 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             3.95m  +0.0 
 
Event 152  Girls 15 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          4.68m  +0.0 
  2 MACFADYEN, Leigh          96 Peninsula Track          4.49m   0.6 
  3 Irvine, Malia             96 Comox Valley             4.42m   0.4 
  4 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         4.33m   0.9 
 
Event 153  Women 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River           5.24m   0.8 
  2 Worthy, Kate              95 Pacific Athletic         4.79m  +0.0 
  3 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic         4.61m   1.1 
  4 Kavelaars, Ruthanne       95 Pacific Athletic         4.42m   1.2 
 
Event 154  Boys 9 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rasaiah, Kintan           02 Oceanside Track          3.48m   NWI 
  2 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track            3.31m   NWI 
  3 Lewis, Nolan              02 Oceanside Track          2.84m   NWI 
  4 Abbott, Keagen            02 Powell River             2.80m   NWI 
  5 Hilton, Matteo            02 Peninsula Track          2.71m   NWI 
  6 Shaw, Ryan                02 Oceanside Track          2.42m   NWI 
  7 Somogyi, Ronen            02 Victoria Track           2.17m   NWI 
 
Event 155  Boys 10 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track            3.31m   NWI 
  2 Smith, Ethan              01 Oceanside Track          3.17m   NWI 
  3 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track          3.08m   NWI 
  4 Coulson, James            01 Peninsula Track          2.78m   NWI 
  5 Stewart, Shane            01 Oceanside Track          2.56m   NWI 
  6 Gartside, Thomas          01 Peninsula Track          2.38m   NWI 
 
Event 156  Boys 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McCullough, Conner        00 Peninsula Track          3.76m   NWI 
  2 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track            3.57m   NWI 
  3 Earthy-Find, Matias       00 Victoria Track           3.56m   NWI 
  4 Fougner-Rukus, Griffin    00 Cowichan Valley          3.33m   NWI 
  5 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track          3.10m   NWI 
  6 Wulder, Hank              00 Victoria Track           3.08m   NWI 
 
Event 157  Boys 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track            4.20m   NWI 
  2 Soderstrom, Chess         99 Nanaimo Track            4.10m   NWI 
  3 Schlitz, Jack             99 Nanaimo Track            4.08m   NWI 
  4 Airey, Logan              99 Victoria Track           3.95m   NWI 
  5 Elliott, Noah             99 Oceanside Track          3.90m   NWI 
  6 Lee, Jamieson             99 Kajaks Track             3.82m   NWI 
  7 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track          3.71m   NWI 
  8 Stewart, Max              99 Victoria Track           3.25m   NWI 
  9 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          3.20m   NWI 
 10 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          3.09m   NWI 
 11 Brown, Jordan             99 Nanaimo Track            2.93m   NWI 
 12 Carter, Andrew            99 Oceanside Track          2.89m   NWI 
 13 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          2.75m   NWI 
 14 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley          2.52m   NWI 
 15 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley          2.51m   NWI 
 16 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          2.34m   NWI 
 17 Austin, Dalton            99 Oceanside Track          2.24m   NWI 
 
Event 158  Boys 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Clare, Jason G.           98 Nanaimo Track            4.54m   NWI 
  2 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley           4.36m   NWI 
  3 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             4.33m   NWI 
  4 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic         4.16m   NWI 
  5 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track            4.15m   NWI 
  6 Price, Evan               98 Nanaimo Track            3.93m   NWI 
  7 Willcox, John             98 Pacific Athletic         3.74m   NWI 
  8 Adamschek, Alex           98 Comox Valley             3.68m   NWI 
  9 O'Hara, Connor            98 Comox Valley             3.66m   NWI 
 10 Gilchrist, Liam           98 Nanaimo Track            3.52m   NWI 
 11 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          3.43m   NWI 
 12 Brewer, Zevier            98 Powell River             3.42m   NWI 
 13 Stewardson, Ashen         98 Oceanside Track          3.33m   NWI 
 
Event 159  Boys 14 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Smith, Kaelan E.          97 Peninsula Track          4.37m  +0.0 
  2 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley          4.12m  +0.0 
  3 Smith, Julian A.          97 Peninsula Track          4.00m  +0.0 
  4 Giles, Michael            97 Peninsula Track          3.78m  -1.4 
 
Event 160  Boys 15 Year Olds Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Szczawinski, Jacob        96 Pacific Athletic         5.27m  -0.8 
  2 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley          5.18m  -1.1 
  3 Scott-Moncreiff, Graeme   96 Unattached B             3.86m  -0.1 
 
Event 161  Men 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kong, Tim                 94 Edmonton Royals          5.95m  -0.2 
  2 Meng, Zhayate             94 Edmonton Royals          5.60m  -0.2 
  3 Dube, John                94 Alberni Valley           5.51m   0.2 
  4 Hernandez, Cale           95 Powell River             5.39m  -0.3 
  5 Farrar, Liam              95 Pacific Athletic         5.36m  +0.0 
  6 Parker, Liam              95 Comox Valley             5.31m  +0.0 
  7 MACDONALD, Ryan           95 Cowichan Valley          5.07m  -1.2 
  8 Mitchell, Grant           95 Campbell River           4.83m  -0.1 
  9 Stewart, Daniel           95 Oceanside Track          4.69m   0.2 
 
Event 161  Men 18-19 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Love, Alexander           93 Victoria Track           5.74m   0.2 
 
Event 161  Men 20-34 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Riekki, Thomas R.         89 Unattached B             6.09m  -0.3 
 
Event 161  Men 40-44 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Tshinyama, Paul           70 Unattached B             4.79m  +0.0 
 
Event 161  Men 50-54 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Steele, Sean              61 Victoria Track           4.27m  +0.0 
 
Event 161  Men 70-74 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track          3.45m  +0.0 
 
Event 162  Girls 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic         7.92m   NWI 
  2 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic        J7.92m   NWI 
 
Event 163  Girls 14 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dobbyn, Amanda            97 Nanaimo Track            8.57m  -0.2 
  2 King, Tkia                97 Oceanside Track          8.31m  +0.0 
  3 Casciola, Amelia A.       97 Peninsula Track          8.13m  +0.0 
 
Event 164  Girls 15 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Baker, Tia Isabelle       96 Cowichan Valley          9.91m   0.2 
  2 Dass, Nikeisha            96 Alberni Valley           9.57m  -0.2 
  3 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         9.23m  -0.5 
  4 Johnson, Kathryn          96 Pacific Athletic         8.96m   0.5 
  5 Frey, Cara                96 Nanaimo Track            8.72m  +0.0 
  6 Grey, Emily               96 Nanaimo Track            7.25m  -0.7 
 
Event 165  Women 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River          11.45m  -1.7 
  2 Kavelaars, Ruthanne       95 Pacific Athletic         9.66m  +0.0 
  3 Clermont, Sabrina         94 Campbell River           9.35m   0.2 
  4 Simpson, Josephine        95 Campbell River           9.27m  -1.4 
  5 Elliott, Rachel           95 Nanaimo Track            6.80m  -0.1 
 
Event 165  Women 18-19 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hsue, Emma                93 Dover Bay                8.73m   NWI 
 
Event 166  Boys 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Clare, Jason G.           98 Nanaimo Track            9.95m   NWI 
  2 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             9.61m   NWI 
  3 Price, Evan               98 Nanaimo Track            8.99m   NWI 
  4 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic         8.97m   NWI 
  5 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic         8.40m   NWI 
  6 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track            8.37m   NWI 
  7 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley          8.25m   NWI 
  8 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic         7.71m   NWI 
  9 Brewer, Zevier            98 Powell River             7.60m   NWI 
 10 Willcox, John             98 Pacific Athletic         7.53m   NWI 
 
Event 167  Boys 14 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Cioban, Zachary           97 Nanaimo Track            7.70m  -0.4 
 
Event 168  Boys 15 Year Olds Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lindsay, Liam             96 Cowichan Valley         12.22m   0.2 
  2 Lineen, Aidan             96 Cowichan Valley          9.52m  -0.2 
  3 Bradley, Lucas            96 Alberni Valley           9.49m  -1.1 
 
Event 169  Men 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Psotka, Simon             94 Victoria Track          12.33m   0.8 
  2 Mitchell, Grant           95 Campbell River          11.02m   1.1 
 
Event 169  Men 18-19 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Field, Cody               92 Hope Secondary S        11.68m  +0.0 
 
Event 169  Men 70-74 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track          7.98m  +0.0 
 
Event 172  Girls 15 Year Olds Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cole, Lindsay             96 Victoria Track           2.10m  
 
Event 173  Women 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Rianne             95 Victoria Track           2.60m  
 
Event 173  Women 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Swift, Hannah             92 Victoria Track           3.15m  
  2 Craig, Kira               93 Victoria Track           3.00m  
 
Event 173  Women 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Schaefer, Kara            88 Victoria Track           3.60m  
 
Event 173  Women 45-49 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Craig, Nancy              65 Victoria Track           2.20m  
 
Event 176  Boys 15 Year Olds Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Petruzzilly, Lucas        96 Victoria Track           2.40m  
 
Event 177  Men 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Psotka, Simon             94 Victoria Track           3.85m  
  2 Carey, Evan               94 Pacific Athletic         3.40m  
 
Event 177  Men 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Love, Alexander           93 Victoria Track           3.70m  
  2 Agar-Newman, Julian       93 Victoria Track           3.55m  
 
Event 177  Men 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 -- Steele, Sergei            89 Victoria Track              NH  
 
Event 177  Men 40-44 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Love, Stuart              68 Victoria Track           3.85m  
 
Event 177  Men 45-49 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 -- Psotka, Wayne             63 Victoria Track              NH  
 
Event 177  Men 50-54 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steele, Sean              61 Victoria Track           3.00m  
 
Event 177  Men 75-79 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dumas, Gerard D.          35 Victoria Track           2.20m  
 
Event 178  Girls 10 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B            12.92m  
  2 Willett, Abby             01 Pacific Athletic        12.54m  
  3 Elliott, Libby            01 Oceanside Track         12.13m  
  4 Way, Cecilia              01 Victoria Track          11.67m  
  5 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley          10.54m  
 
Event 179  Girls 11 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track         15.75m  
  2 Palmer, Charlotte         00 Oceanside Track         15.73m  
  3 Cathro, Ashley            00 Victoria Track          14.54m  
  4 Jennings, Erin            00 Victoria Track          12.92m  
  5 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley         12.29m  
  6 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic        11.18m  
  7 Zinkan, Robyn             00 Cowichan Valley         10.98m  
  8 Munro, Megan              00 Oceanside Track         10.79m  
  9 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track         10.78m  
 10 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track          9.93m  
 11 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         9.63m  
 12 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            9.24m  
 13 Brewer, Zoe               00 Powell River             5.54m  
 -- Ravetch, Rosie            00 Victoria Track            FOUL  
 
Event 180  Girls 12 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track         23.67m  
  2 MACEWAN, Chelsea          99 Peninsula Track         18.23m  
  3 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B            17.20m  
  4 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic        16.38m  
  5 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic        12.64m  
  6 Dass, Norina              99 Alberni Valley          12.24m  
  7 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track         11.75m  
 
Event 181  Girls 13 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic        25.77m  
  2 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River            22.67m  
  3 Layman, Sydney            98 Oceanside Track         18.28m  
  4 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track           17.43m  
  5 Squire, Kyla              98 Oceanside Track         16.74m  
  6 Jacobson, Zoe             98 Oceanside Track         16.64m  
  7 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track          16.05m  
  8 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo Track           15.00m  
  9 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic        13.00m  
 10 Morris, Amy               98 Nanaimo Track           10.84m  
 11 Wilson, Alexa             98 Nanaimo Track           10.68m  
 
Event 182  Girls 14 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B            24.88m  
  2 Nuttall, Megan            97 Campbell River          17.84m  
 
Event 183  Girls 15 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic        25.30m  
  2 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic        24.19m  
  3 Neville-Rutherford, Cour  96 Peninsula Track         20.43m  
  4 Dass, Nikeisha            96 Alberni Valley          19.93m  
  5 Erving, Amy               96 Pacific Athletic        19.57m  
  6 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic        18.43m  
 
Event 184  Women 16-17 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cote, Addie               95 Pacific Athletic        27.14m  
  2 Carroll, MACKENZIE        95 Victoria Track          25.90m  
 
Event 184  Women 18-19 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hastings, Brett           93 Pacific Athletic        33.48m  
  2 Gmitroski, Taryn          93 Pacific Athletic        30.69m  
 
Event 184  Women 20-34 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Inkman, Kay               90 Peninsula Track         15.81m  
 
Event 184  Women 45-49 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison, Che              63 Victoria Track          17.15m  
 
Event 184  Women 70-74 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Peggy A.         37 Peninsula Track          9.92m  
 
Event 186  Boys 10 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track         11.21m  
  2 Coulson, James            01 Peninsula Track         10.89m  
  3 Stewart, Shane            01 Oceanside Track         10.31m  
  4 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track           10.05m  
  5 Weibe, Silas              01 Cowichan Valley         10.00m  
  6 Gartside, Thomas          01 Peninsula Track          9.44m  
  7 Svorkdal, Jakob           01 Victoria Track           6.49m  
 
Event 187  Boys 11 Year Olds Discus Throw 750 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track           17.44m  
  2 Karamanis, Aleko          00 Comox Valley            16.41m  
  3 Burger, Stuart            00 Comox Valley            12.96m  
  4 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track         11.14m  
 
Event 188  Boys 12 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Max              99 Victoria Track          17.23m  
  2 Elliott, Noah             99 Oceanside Track         17.01m  
  3 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley         15.19m  
  4 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track           14.03m  
  5 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track         12.49m  
  6 Postuk, Christopher J     99 Cowichan Valley         11.31m  
  7 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley         11.13m  
  8 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley         10.46m  
  9 Carter, Andrew            99 Oceanside Track         10.45m  
 10 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley         10.44m  
 11 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley         10.34m  
 
Event 189  Boys 13 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Weegar, Thompson          98 Alberni Valley          29.88m  
  2 Kosak, Bryce              98 Nanaimo Track           27.37m  
  3 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic        23.02m  
  4 Higgins, Carter           98 Nanaimo Track           21.37m  
  5 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic        21.22m  
  6 Price, Evan               98 Nanaimo Track           17.23m  
  7 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic        16.27m  
  8 Brewer, Zevier            98 Powell River            14.37m  
  9 Ferris, Ben               98 Pacific Athletic        14.10m  
 -- Rondquist, Seever         98 Campbell River            FOUL  
 
Event 190  Boys 14 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Heaney, Owen              97 Victoria Track          20.46m  
  2 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley         19.07m  
  3 Cioban, Zachary           97 Nanaimo Track           16.98m  
  4 Giles, Michael            97 Peninsula Track         10.76m  
 
Event 191  Boys 15 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Valley          45.57m  
 
Event 192  Men 16-17 Discus Throw 1.5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kereszti, Mason           94 Pacific Athletic        51.91m  
  2 Stewart, Daniel           95 Oceanside Track         27.97m  
  3 King, Kaleb               95 Oceanside Track         27.30m  
  4 Howard, Clinton           95 Victoria Track          22.67m  
 
Event 193  Men 18-19 Discus Throw 1.75 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keenan, Adam              93 Pacific Athletic        49.85m  
  2 Kereszti, Matthew         93 Pacific Athletic        42.44m  
  3 Field, Cody               92 Hope Secondary S        38.85m  
 
Event 194  Men 35-39 Discus Throw 2kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Shaikh, Sharaz            72 Athletics Intern        33.23m  
 
Event 194  Men 40-44 Discus Throw 2kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley            33.76m  
 
Event 195  Men 50-59 Discus Throw 1.5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steele, Sean              61 Victoria Track          27.76m  
 
Event 196  Men 60-64 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Don              51 Peninsula Track         43.29m  
 
Event 196  Men 70-74 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track         29.26m  
 
Event 196  Men 90-94 Discus Throw 1 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Philip           21 Peninsula Track         10.99m  
 
Event 197  Girls 10 Year Olds Javelin Throw 400g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B            17.21m  
  2 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley          13.33m  
  3 Willett, Abby             01 Pacific Athletic        12.30m  
  4 Elliott, Libby            01 Oceanside Track         10.16m  
  5 Way, Cecilia              01 Victoria Track           9.89m  
  6 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           8.20m  
 
Event 198  Girls 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victoria Track          20.66m  
  2 Palmer, Charlotte         00 Oceanside Track         15.91m  
  3 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic        14.13m  
  4 Szczawinski, Kira         00 Pacific Athletic        13.63m  
  5 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track         13.19m  
  6 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track         12.89m  
  7 Munro, Megan              00 Oceanside Track         12.69m  
  8 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic        10.89m  
  9 Heisterman, Madison       00 Nanaimo Track            9.99m  
 10 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track          9.75m  
 11 Trimmer, Maddy            00 Victoria Track           8.30m  
 12 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley          7.91m  
 13 Brewer, Zoe               00 Powell River             4.72m  
 
Event 199  Girls 12 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track         23.75m  
  2 Hill, Olivia              99 Campbell River          19.32m  
  3 Dass, Norina              99 Alberni Valley          18.47m  
  4 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track         18.22m  
  5 Martinusen, Christina     99 Pacific Athletic        14.60m  
 
Event 200  Girls 13 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kazanowski, Amelia        98 Nanaimo Track           20.37m  
  2 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River            19.64m  
  3 Farrar, Una               98 Pacific Athletic        19.57m  
  4 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track           19.40m  
  5 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic        18.42m  
  6 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track          17.39m  
  7 Lane, Danielle            98 Pacific Athletic        16.17m  
  8 Jacobson, Zoe             98 Oceanside Track         14.87m  
  9 Stewart-Bain, Elizabeth   98 Comox Valley            14.42m  
 10 Layman, Sydney            98 Oceanside Track         13.54m  
 11 Morris, Amy               98 Nanaimo Track           12.20m  
 
Event 201  Girls 14 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B            22.73m  
  2 Nuttall, Megan            97 Campbell River          17.62m  
 
Event 202  Girls 15 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dass, Nikeisha            96 Alberni Valley          26.66m  
  2 Neville-Rutherford, Cour  96 Peninsula Track         26.47m  
  3 Kaiser, Hannah            96 Pacific Athletic        23.71m  
  4 Erving, Amy               96 Pacific Athletic        20.54m  
  5 Lloyd, Julia              96 Pacific Athletic        19.76m  
  6 Gmitroski, Krysta         96 Pacific Athletic        19.38m  
 
Event 203  Women 16-17 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vandermale, Emalee        95 Comox Valley            33.31m  
  2 Clermont, Sabrina         94 Campbell River          29.32m  
  3 Cote, Addie               95 Pacific Athletic        26.56m  
  4 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River          26.21m  
  5 Barber, Kendal            95 Hope Secondary S        21.80m  
 
Event 203  Women 18-19 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Kirstin H.       93 Comox Valley            37.52m  
  2 Gmitroski, Taryn          93 Pacific Athletic        36.78m  
 
Event 203  Women 20-34 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Inkman, Kay               90 Peninsula Track         15.72m  
 
Event 203  Women 35-49 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison, Che              63 Victoria Track          17.87m  
 
Event 204  Women 50-59 Javelin Throw 500 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Murfitt, Anne J.          59 Peninsula Track         16.48m  
 
Event 205  Women 70-74 Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Peggy A.         37 Peninsula Track          9.25m  
 
Event 206  Boys 10 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Burtini, Delano           01 Nanaimo Track           14.02m  
  2 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track           13.17m  
  3 Smith, Isaiah             01 Peninsula Track         10.10m  
  4 Coulson, James            01 Peninsula Track          9.15m  
  5 Gartside, Thomas          01 Peninsula Track          9.10m  
 
Event 207  Boys 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley         23.18m  
  2 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track           20.53m  
  3 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track         17.27m  
  4 Fougner-Rukus, Griffin    00 Cowichan Valley         16.79m  
  5 Burger, Stuart            00 Comox Valley            13.40m  
 
Event 208  Boys 12 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Max              99 Victoria Track          21.57m  
  2 Mitchell, Joshua          99 Nanaimo Track           21.45m  
  3 Golobar, Avin             99 Nanaimo Track           20.67m  
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside Track         18.76m  
  5 Halvorson, Torin          99 Cowichan Valley         16.52m  
  6 Rasaiah, Sunil            99 Oceanside Track         13.52m  
  7 Carter, Andrew            99 Oceanside Track         12.70m  
  8 Morrison, Simon           99 Oceanside Track         11.81m  
  9 Postuk, Jerek J.          99 Cowichan Valley         11.51m  
 10 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley         10.20m  
 11 Anderson, Derek           99 Cowichan Valley          7.84m  
 
Event 209  Boys 13 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rondquist, Seever         98 Campbell River          37.40m  
  2 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic        34.15m  
  3 Hoff, Brendan             98 Campbell River          27.11m  
  4 Clare, Jason G.           98 Nanaimo Track           25.13m  
  5 Bassett, Yosef            98 Oceanside Track         21.34m  
  6 Forbes, Matthew           98 Pacific Athletic        20.61m  
  7 Price, Evan               98 Nanaimo Track           20.56m  
  8 Isbister, Jack            98 Pacific Athletic        19.35m  
  9 O'Hara, Connor            98 Comox Valley            18.67m  
 10 Adamschek, Alex           98 Comox Valley            17.63m  
 11 Brewer, Zevier            98 Powell River            15.15m  
 12 Griffiths, Bryn           98 Cowichan Valley         13.38m  
 
Event 210  Boys 14 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley         23.14m  
 
Event 211  Boys 15 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Valley          40.93m  
 
Event 212  Men 16-17 Javelin Throw 700 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kereszti, Mason           94 Pacific Athletic        57.99m  
  2 Haskett, Ross W.          94 Peninsula Track         51.09m  
  3 MACDONALD, Ryan           95 Cowichan Valley         41.49m  
  4 Hernandez, Cale           95 Powell River            40.74m  
  5 Klassen, Jacob            94 Oceanside Track         36.54m  
  6 Howard, Clinton           95 Victoria Track          35.98m  
  7 Herrling, Travis          94 Hope Secondary S        35.48m  
  8 King, Kaleb               95 Oceanside Track         33.68m  
  9 Bowen, Matthew            94 Comox Valley            32.79m  
 10 Stewart, Daniel           95 Oceanside Track         29.59m  
 11 Steberl, Jonathan         94 Hope Secondary S        25.35m  
 
Event 213  Men 18-19 Javelin Throw 800 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Parker, Cody              92 Comox Valley            63.08m  
  2 Economou, Zachary         93 Pacific Athletic        53.19m  
  3 Damer, Grant              92 Hope Secondary S        42.58m  
 
Event 214  Men 35-49 Javelin Throw 800 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley            53.53m  
  2 Shaikh, Sharaz            72 Athletics Intern        50.80m  
 
Event 216  Men 60-69 Javelin Throw 600 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Don              51 Peninsula Track         30.19m  
 
Event 218  Men 90-94 Javelin Throw 400 g
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Philip           21 Peninsula Track         11.67m  
 
Event 219  Girls 9 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track            4.81m  
  2 Fougner-Rukus, Reece      02 Cowichan Valley          4.26m  
  3 Naude, Kristin            02 Powell River             3.64m  
  4 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track          3.61m  
  5 Ravetch, Jessie           02 Victoria Track           2.60m  
 
Event 220  Girls 10 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached B             6.25m  
  2 Bowerman, Ashley          01 Alberni Valley           5.97m  
  3 Elliott, Libby            01 Oceanside Track          5.83m  
  4 Halvorson, Ciara          01 Cowichan Valley          5.43m  
  5 Way, Cecilia              01 Victoria Track           5.36m  
  6 Willett, Abby             01 Pacific Athletic         5.25m  
  7 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track            5.13m  
  8 Snaydon, Keme             01 Nanaimo Track            4.69m  
  9 Dimter, Julia             01 Nanaimo Track            4.16m  
 10 Van Oort, Kate            01 Victoria Track           4.00m  
 11 Whitson, Jacqueline       01 Alberni Valley           3.98m  
 12 Nowicki, Keiann           01 Nanaimo Track            3.40m  
 13 Thomson, Sarah            01 Peninsula Track          3.11m  
 
Event 221  Girls 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Cathro, Ashley            00 Victoria Track           8.05m  
  2 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track          7.93m  
  3 Munro, Megan              00 Oceanside Track          6.43m  
  4 Stanbury, Maureen         00 Cowichan Valley          6.08m  
  5 Szczawinski, Kira         00 Pacific Athletic         5.78m  
  6 Sayah, Taylor             00 Oceanside Track          5.22m  
  7 D'Agnolo, Nicole          00 Pacific Athletic         5.16m  
  8 Kaiser, Madalyn           00 Pacific Athletic         4.62m  
  9 Hilton, Anna-Marie        00 Peninsula Track          4.60m  
 10 Trimmer, Maddy            00 Victoria Track           4.57m  
 11 Robinson, Sofia           00 Nanaimo Track            4.56m  
 12 Ravetch, Rosie            00 Victoria Track           4.07m  
 13 MACKENZIE, Abby           00 Pacific Athletic         4.00m  
 14 Brewer, Zoe               00 Powell River             3.91m  
 15 Robinson, Mikaela         00 Nanaimo Track            3.72m  
 
Event 222  Girls 12 Year Olds Shot Put 3kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Makayla             99 Oceanside Track          8.89m  
  2 Blyt, Kyra                99 Oceanside Track          6.64m  
  3 Steen, Cassidy            99 Pacific Athletic         6.34m  
  4 Shaw, Alexandria          99 Oceanside Track          5.89m  
  5 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached B             5.50m  
  6 Dass, Norina              99 Alberni Valley           5.19m  
 
Event 223  Girls 13 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River             8.76m  
  2 Carrothers, Kelsey        98 Pacific Athletic         8.22m  
  3 Layman, Sydney            98 Oceanside Track          7.22m  
  4 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track            7.02m  
  5 Davison-O'Brien, Angelin  98 Victoria Track           6.94m  
  6 Farrar, Una               98 Pacific Athletic         6.35m  
  7 D'Agnolo, Lauren          98 Pacific Athletic         5.96m  
 
Event 224  Girls 14 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hoey, Chelsea             97 Oceanside Track         10.42m  
  2 Frederiksen, Mairina      97 Unattached B             8.65m  
  3 Casciola, Amelia A.       97 Peninsula Track          6.59m  
 
Event 225  Girls 15 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Neville-Rutherford, Cour  96 Peninsula Track          9.79m  
  2 Carrothers, Katie         96 Pacific Athletic         8.92m  
  3 Erving, Amy               96 Pacific Athletic        J8.92m  
 
Event 226  Women 16-17 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Momoh, Sudie              94 Pacific Athletic         9.12m  
  2 Worthy, Kate              95 Pacific Athletic         9.02m  
  3 Akehurst, Ayla J.         94 Campbell River           8.50m  
  4 Carroll, MACKENZIE        95 Victoria Track           8.21m  
 
Event 226  Women 20-34 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Inkman, Kay               90 Peninsula Track          6.33m  
 
Event 226  Women 35-49 Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Davison, Che              63 Victoria Track           6.43m  
 
Event 227  Women 70-74 Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Peggy A.         37 Peninsula Track          4.26m  
 
Event 229  Boys 9 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hilton, Matteo            02 Peninsula Track          5.88m  
  2 Rasaiah, Kintan           02 Oceanside Track          4.97m  
  3 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track            4.63m  
  4 Abbott, Keagen            02 Powell River             4.59m  
  5 Bassett, Avi              02 Oceanside Track          3.78m  
  6 Somogyi, Ronen            02 Victoria Track           3.54m  
  7 Shaw, Ryan                02 Oceanside Track          2.84m  
 
Event 230  Boys 10 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Matthew           01 Nanaimo Track            5.79m  
  2 Coulson, James            01 Peninsula Track          5.53m  
  3 Stewart, Shane            01 Oceanside Track          5.36m  
  4 Gartside, Thomas          01 Peninsula Track          4.79m  
 
Event 231  Boys 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morris, Jeremiah          00 Nanaimo Track            8.14m  
  2 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley          7.72m  
  3 Fougner-Rukus, Griffin    00 Cowichan Valley          7.07m  
  4 Sammons, Benjamin         00 Peninsula Track          6.81m  
 
Event 232  Boys 12 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Schlitz, Jack             99 Nanaimo Track            6.87m  
  2 Fredrickson, Kyle         99 Cowichan Valley          6.79m  
  3 Frey, Owen                99 Nanaimo Track            6.73m  
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside Track          6.48m  
  5 Soderstrom, Chess         99 Nanaimo Track            6.12m  
  6 Johannsen, Kyle           99 Cowichan Valley          5.63m  
  7 Austin, Dalton            99 Oceanside Track          5.43m  
  8 Johannsen, Erik           99 Cowichan Valley          4.29m  
  9 Postuk, Sam P             99 Cowichan Valley          4.23m  
 
Event 233  Boys 13 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Wheeldon, Reid            98 Comox Valley             7.19m  
  2 Brewer, Zevier            98 Powell River             6.14m  
 -- Rondquist, Seever         98 Campbell River            FOUL  
 
Event 235  Boys 15 Year Olds Shot Put 4 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Lucas            96 Alberni Valley          12.61m  
 
Event 236  Men 16-17 Shot Put 5kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Swift, Mason              95 Unattached B            12.84m  
  2 Stewart, Daniel           95 Oceanside Track         11.48m  
  3 Howard, Clinton           95 Victoria Track           9.53m  
 
Event 237  Men 18-19 Shot Put 6 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Keenan, Adam              93 Pacific Athletic        15.45m  
 
Event 238  Men 40-44 Shot Put 7.26kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley            11.28m  
 
Event 239  Men 50-59 Shot Put 6 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Steele, Sean              61 Victoria Track          10.32m  
 
Event 240  Men 60-69 Shot Put 5 kg
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Don              51 Peninsula Track         11.81m  
 
Event 241  Men 90-94 Shot Put
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodeur, Philip           21 Peninsula Track          4.57m  
 
Event 300  Women 9-90 100 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri             19.70   1.7 
  2 Richter, Becky            82 Cyclones Road            33.95   1.7 
 
Event 301  Women 9-90 200 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri             37.71   0.4 
  2 Richter, Becky            82 Cyclones Road          1:02.44   0.4 
 
Event 302  Women 9-90 400 Meter Dash T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri           1:13.20  
  2 Richter, Becky            82 Cyclones Road          2:07.23  
 
Event 303  Women 9-90 800 Meter Run T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stilwell, Michelle        74 WC Race Seri           2:29.89  
 
Event 305  Women 9-90 100 Meter Dash T53  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Messer, Kristen           87 Team St Lukes            22.77   3.8 
  2 Diallo, Djami             85 WC Race Seri             27.28   3.8 
 
Event 306  Women 9-90 200 Meter Dash T53  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes            34.39   0.4 
  2 Messer T33, Kristen       87 Team St Lukes            43.60   0.4 
  3 Diallo T34, Djami         85 WC Race Seri             54.81   0.4 
 
Event 307  Women 9-90 400 Meter Dash T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Messer, Kristen           87 Team St Lukes          1:13.52  
  2 Diallo, Djami             85 WC Race Seri           1:43.65  
 
Event 308  Women 9-90 800 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes          2:10.50  
  2 Diallo T34, Djami         85 WC Race Seri           3:31.45  
 
Event 309  Women 9-90 1500 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 -- Diallo, Djami             85 WC Race Seri               DNF  
 
Event 310  Women 9-90 100 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road            17.39   1.7 
  2 Maiboll, Marianne         77 Cyclones Road            17.55   1.7 
  3 Weber, Amberlynn          93 Team St Lukes            18.45   1.7 
  4 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes            20.39   1.7 
  5 Salazar, Mikila           96 Team St Lukes            22.77   1.7 
 
Event 311  Women 9-90 200 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road            31.75   0.8 
  2 Maiboll, Marianne         77 Cyclones Road            32.35   0.8 
  3 Salazar, Mikila           96 Team St Lukes            46.41   0.8 
 
Event 312  Women 9-90 400 Meter Dash T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road          1:00.98  
  2 Weber, Amberlynn          93 Team St Lukes          1:02.34  
  3 Maiboll, Marianne         77 Cyclones Road          1:02.49  
  4 McClammer, Chelsea        94 Team St Lukes          1:05.14  
  5 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes          1:11.66  
  6 Salazar, Mikila           96 Team St Lukes          1:12.01  
 
Event 313  Women 9-90 800 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road          2:01.58  
  2 Maiboll, Marianne         77 Cyclones Road          2:03.86  
  3 Weber, Amberlynn          93 Team St Lukes          2:08.00  
  4 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes          2:22.90  
  5 Salazar, Mikila           96 Team St Lukes          2:56.49  
 
Event 314  Women 9-90 1500 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Frie, Keira               87 Cyclones Road          3:47.42  
  2 Scaroni, Susannah         91 Team St Lukes          4:39.95  
 
Event 315  Men 9-90 100 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rigo, Isaiah              99 Team St Lukes            22.01   1.4 
  2 Hustvedt, James           69 WC Race Seri             23.56   1.4 
 
Event 316  Men 9-90 200 Meter Dash T51/52  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Rigo, Isaiah              99 Team St Lukes            43.17   0.1 
  2 Hustvedt, James           69 WC Race Seri             45.94   0.1 
 
Event 317  Men 9-90 400 Meter Dash T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rigo, Isaiah              99 Team St Lukes          1:14.63  
  2 Hustvedt, James           69 WC Race Seri           1:30.43  
 
Event 318  Men 9-90 800 Meter Run T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rigo, Isaiah              99 Team St Lukes          2:41.01  
  2 Hustvedt, James           69 WC Race Seri           2:59.18  
 
Event 319  Men 9-90 1500 Meter Run T51/52  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hustvedt, James           69 WC Race Seri           5:51.06  
 
Event 320  Men 9-90 100 Meter Dash T53  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Pruitt, Austin            94 Team St Lukes            17.98   1.4 
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri             18.91   1.4 
  3 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri             19.23   1.4 
  4 Lee, Alvin                74 WC Race Seri             25.45   1.4 
 
Event 321  Men 9-90 200 Meter Dash T53  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Pruitt T34, Austin        94 Team St Lukes            30.89   0.1 
  2 Solla T34, Eddy           95 WC Race Seri             36.40   0.1 
  3 Dewitt T34, Nathan        90 WC Race Seri             36.67   0.1 
  4 Lee T34, Alvin            74 WC Race Seri             49.87   0.1 
 
Event 322  Men 9-90 400 Meter Dash T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pruitt, Austin            94 Team St Lukes            58.11  
  2 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           1:13.52  
  3 Solla, Eddy               95 WC Race Seri           1:14.23  
  4 Lee, Alvin                74 WC Race Seri           1:45.89  
 
Event 323  Men 9-90 800 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pruitt T34, Austin        94 Team St Lukes          1:50.74  
  2 Solla T34, Eddy           95 WC Race Seri           2:33.01  
  3 Dewitt T34, Nathan        90 WC Race Seri           2:40.66  
  4 Lee T34, Alvin            74 WC Race Seri           3:27.03  
 
Event 324  Men 9-90 1500 Meter Run T53  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dewitt, Nathan            90 WC Race Seri           5:12.07  
  2 Solla, Eddy               95 WC Race Seri           5:36.03  
  3 Lee, Alvin                74 WC Race Seri           6:40.99  
 
Event 325  Men 9-90 100 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road            15.68  -3.0 
  2 Lappin, Jake              92 Team St Lukes            16.06  -3.0 
  3 Shinoda, Masashi          88 WC Race Seri             18.56  -3.0 
  4 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road            18.73  -3.0 
  5 Close, Braden             95 Cyclones Road            19.57  -3.0 
 
Event 326  Men 9-90 200 Meter Dash T54  WC
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lappin, Jake              92 Team St Lukes            27.38   0.1 
  2 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road            27.68   0.1 
  3 Shinoda, Masashi          88 WC Race Seri             33.31   0.1 
  4 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road            33.91   0.1 
  5 Close, Braden             95 Cyclones Road            35.94   0.1 
 
Event 327  Men 9-90 400 Meter Dash T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road            51.29  
  2 Lappin, Jake              92 Team St Lukes            51.61  
  3 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road            55.51  
  4 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road          1:06.31  
  5 Shinoda, Masashi          88 WC Race Seri           1:07.09  
  6 Close, Braden             95 Cyclones Road          1:12.16  
 
Event 328  Men 9-90 800 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road          1:42.36  
  2 Lappin, Jake              92 Team St Lukes          1:45.76  
  3 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road          1:52.66  
  4 Nahachewsky, Julian       90 Cyclones Road          2:17.58  
  5 Close, Braden             95 Cyclones Road          2:33.47  
 
Event 329  Men 9-90 1500 Meter Run T54  WC
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dupont, Alexandre         85 Cyclones Road          3:20.66  
  2 Shaw, Kyle                87 Cyclones Road          3:30.89  
  3 Lappin, Jake              92 Team St Lukes          3:38.17